Krása

10 (možno zmena života) triky make-up od make-up pro Amanda zvon

10 (možno zmena života) triky make-up od make-up pro Amanda zvon

Nie je to tak dávno, som mal tú najúžasnejšiu chat s londýnskou maskérka (a globálne Pixi Pro) Amanda Bell.

Tak úžasné, v skutočnosti, že som musel rozobrať rozhovor na dve časti.

load...

V prvej časti sme sa dozvedeli o Amandin kariéry, jej make-up filozofie, jej obľúbené produkty. A jej vážne vynikajúce múdre slová na krásy sebaúcty. 

Dnes, v druhej časti sme sa dostali do špičiek!

Amanda zdieľa 10 tie šťavnaté s nami-veci, ktoré veľmi dobre by mohla zmeniť to, čo si robil s make-up. Ideme na to!

1. Je pravdepodobné, že môžete nosiť menej základ.

"Vidím veľa ľudí s krásnu pleť nosiť ťažký základ. Oni si myslia, že potrebujú.

"Všetci sme mali zlé kožné dni, ale môžete vytvoriť dokonalú základňu pleti pomocou najjemnejšie štruktúry vám vyhovuje. Je to zbytočné nosiť ťažkú ​​základ pokrytie všetkých kútov sveta. Nechcete, aby tam, kde to neurobíte potreba pokrytia, najmä smerom k vonkajšiemu obvodu tváre a vlasovej.

"Takže použiť niečo veľmi ľahkú textúru, a potom ísť s korektor tak, že ste len bodovo zatajiť."

Skúste: Pixi H2O SkinTint

2. Nájdite si svoj najlepší základ zápas testovaním v troch miestach.

"Mali by ste sa vždy len vyskúšať základ, na chrbte ruky pre textúry, pretože vy nebudete nosiť na zadnej strane ruky.

"V opačnom prípade, a ja viem, že to bude znieť divne, ale je potrebné k tomu prúžok z tesne nad čeľuste dole do krku a dekoltu a zmiešať ju. (V ideálnom prípade by som rád, že ľudia berú základy dole krku a na dekolte.) Existujú potenciálne tri rôzne tóny tam. Na hrudi môže byť trochu červenšie, a na krku môže byť bledá, pretože je to zrejme v tieni tváre.

load...

"Len by som buff základ v s kruhovým pohybom a uvidíte, ako to funguje u všetkých troch oblastiach. Ja viem, že je to časovo náročné, ale je to rozhodne stojí za to. Tiež sa snaží pozrieť sa na to za denného svetla."

3. Zmes svoj základ pre hladký povrch.

"Ľudia nie sú miešania dobre. Som tak šialene oddaný zmiešaním. Čím viac budete miešať, tým viac pomerným úpravou dostanete, a čím viac budete vyzerať naozaj nádherné verziu vami. Je to krásny kompliment, keď niekto hovorí:, milujem svoj make-up, 'ale je to ešte krajšie, keď niekto hovorí:, Vaša pokožka vyzerá dobre.'

"Ak chcete miešať farby do kože, potom použite malé krúživými pohybmi na celú tvár. Je to pohyb leštenie. Čo to v skutočnosti robí, je tlačí pigmentu do kože, takže sa dostanete tento plynulý efekt.

"Vždy platí nadácia s malými ťahmi ísť dole, takže nemusíte zdvihnúť malé chĺpky a vy kĺzať výrobok cez póry. Buff to krúživými pohybmi ísť dole, takže opäť ideš s obilím z chlpy a leštenie produkt krásne cez póry. "

4. Použite menšie kefa aplikovať aj väčšie kefu miešať.

"Ja osobne by som používať mierne klenutá nylon Foundation Brush, nie príliš veľký. Niekedy sa dokonca použiť korektor kefy použiť základ pre skutočnú precízne povrchovou úpravou.

"Predstavte si, že pracujete v HD ,. Ak používate naozaj veľkú stopu, potom je tu väčší potenciál pre ťahy štetcom, ktoré majú byť vidieť do tváre tak mám tendenciu používať menšie kefu aplikovať základy, a potom som buff to s trochu väčší. "

Skúste: Sonia Kashuk Synthetic Špicaté Foundation Brush

5. Rozcvičenie pokožke červenať a očné tiene (nie bronzer).

"Ak ste prirodzene bledý a chcete pridať teplo na koži, mali by ste napriek tomu rozhodnete nadácie, ktorá zodpovedá, a pridať teplo s ľahkým nádychom červenať.

"Alebo miesto aby šiel pohode, alebo neutrálne na oči, môžete ísť o niečo teplejšie, takže celý efekt je teplejšie v make-up.

"Myslíte, že skôr ako s ťažkou zálohu bronzer, ktorý je príliš tmavý pre vašu pokožku, alebo nadácie, ktorá nezodpovedá."

Skúste: Pixi Sheer Cheek Gel

6. Nezabudnite na svoje uši.

"Ak ste na sebe vlasy a ste emocionálne človek, vaše uši môžu obrátiť jasne červené.

"Ak ste jedným z tých ľudí, spustite trochu základne okolo okrajov vašich uší. To je obzvlášť dôležité pre svadobný make-up, alebo ak ste na sebe updo, takže vzhľad je bezproblémové."

7. Naneste očné tiene od vonkajšieho rohu.

"Všetko, čo do činenia s make-up je asi pomocou malého množstva a budovanie. Je to vždy jednoduchšie postaviť farby up, než aby ich preč.

"Ženy potrebujú premýšľať o tom, kde začať s ich očné tiene. To je miesto, kde budete mať najsilnejší zálohu farby.

"To je najlepšie začať u vonkajšieho kútika oka a potom pracovať dovnútra, takže farba sa stane mäkšie. Som videl ženy vziať kefa na stred oka alebo vnútorného kútika, a získať naozaj intenzívne pat farby že nemôžu miešať von.

"Pre oči, mám rád kefy, ktoré majú guľatý alebo klenutý povrch Ak chcete šíriť farebne či už ide o farbu umyť cez viečka alebo na lícach, potom použite pohybujte To pomáha tlačiť produkt zo strany na stranu.. Z A do bodu B. Získate krásny ťah na kožu. "

Skúste: Pixi víla Light Solo očné tiene

8. Naneste očné linky pozrel sa dole.

"Trik s liner, či už je to kvapalina, gél alebo ceruzkou je získať aktuálne farbu čo najbližšie ku koreňu rias ako je to možné. To je miesto, kde vložka musí ísť. Keď to funguje pozdĺž línie rias, tie môže miešať to alebo to brať vyššia. Ale vytvoriť ilúziu silnejších, bujnejší rias, budete potrebovať zálohu farby v blízkosti línie rias.

"Ak nechcete mať pevnú ruku, je najjednoduchší spôsob, ako dať vložky na, je pozrieť sa do zrkadla. Nemajú to v úrovni očí. Pri pohľade nadol, plochy oka uvoľní a môžete vidieť spojenie medzi bič a veko, a to je presne tam, kde by ste mali použiť. "

Skúste: Pixi Endless Silky Eye Pen

9. Remíza vaša mačka oko švihnutím od spodnej línie rias.

"Trik pre to mačiatko švihnutím, alebo oháňal hore, je to blížiť zospodu, od spodnej línie rias. Niekedy sa ženy ísť pozdĺž horných rias, a takmer ako dodatočný nápad pohybom von. To môže ťahať oči nadol.

"Ak používate kvapalinu, urob malú bodku, aby uhol, je to skoro ako vytvorenie šablóny pre tvar. Potom vysledovať z horného veka do bodu, a to vám dá dokonalú uhol.

"Ak chcete len veľmi malú švihnutím, stopové zdola a možno ísť o šírke prsta, ak si dokážete predstaviť, že váš najmenší prst na vonkajšej strane veka. Dot vyššie, ktorá sa len dostať ten malý rýchly pohľad. Potom vezmite líniu až do splnenia bodku. To dáva naozaj krásny výťah, skôr než ťahom dole. "

Skúste: Pixi línie rias Ink

10. Blend svoju dymové oči od línie rias.

"Keď ženy robia dymové oči, ktoré obvykle začínajú s tieňom. Ale absolútna najjednoduchší spôsob, ako je začať s ceruzkou-k prvému snímke oči.

"Celá myšlienka je, aby maximálna vklad farby na líniu rias. Môžete vziať vklad farby a prejdete na dymivosť z rias zostave. Ak sa vydáte ťažké dymové tiene v bránkovisku a snaží sa splynúť to celé veko, vyzerá to príliš ťažké.

Tak začať s vložkou v blízkosti línie rias. Blend to s Q-tip a potom absolvovať hore. To vytvára rozptýlené dymový vzhľad. Takisto vyhovuje vaše oko tvar viac, pretože ste ju zachovajú prirodzený obrys oka, skôr než ťažko nanášanie farby v celej veko. "

Skúste: Pixi Ľud Posledný tieň Pen

Shop príbeh

Nájsť produkty Pixi na cieľ:

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali niektorý z týchto tipov? Aký je váš obľúbený produkt z Pixi?

load...