Krása

10 celebrít inšpirovaných vlasov a makeup nápady pre Halloween

10 celebrít inšpirovaných vlasov a makeup nápady pre Halloween

Ak ste rovnako ako ja, budete mať skrine plné vyradených Halloween rekvizity. Anjelské krídla, vidly, kovbojský klobúk, mačacie uši a viac ako niekoľko z týchto flitrami očných masiek. (Čo môžem povedať? Mám rada klasiku.) Ale ak ste svrbenia o niečo viac kreatívne, niečo výraznejšie 2018, potom mám 10 osobnosti Dalo by sa celkom určite kanál.

load...

Všetko, čo potrebujete, je parochňa a niektoré bláznivé make-up odtiene. 

Rihanna

Viem, že to nie je sporting jej podpis striekačka červená, ale koľkokrát ste vidieť, že presné farby parochňou v obchode kostým? Štýl je nejaký spôsob, ako je libo (videli sme Rihanna so všetkým od klaun-parochňou kaderami až dlhodobom a držať rovno), ale stačí spomenúť, že teplo nástroje budú taviť plastu. Pridať nejaké svetlé modré očné tiene, ružovú rúž a mimoriadne dlhými nechtami (tieto leštidla príde vhod) a budete mať dobré ísť.

Taylor Swift

Viem, že sme vždy po Taylorom za to prepínanie hore vyzerala -winged-out čierne očné linky, červený rúž a kadere, ktoré prepadnúť cez jednu stranu, ale to všetko znamená, že budete robiť vynikajúce (čítať ľahko identifikovateľné) Halloween kostým. Spárovať s predstieranou mikrofónom a najviac twee šaty môžete nájsť.

Kim Kardashian

Pre tento, budete musieť zasiahnuť do falošné opálenie, uchopiť najdlhšia čiernu parochňu, môžete nájsť a potom kúpiť niekoľko balení umelých rias v lekárni. A v tomto oznámení, pripravte sa stráviť veľa času práci na celý rias business-to je ošemetná vec. Budete tiež musieť pracovať na svojej riadenia profilu Skillz ako pre tvár a, um, na breastage oblasti. (Pozrite sa closely-that.er. "Tieň" je rozhodne lepšie.)

load...

Lady Gaga

Stále silný kostým voľbou pre rok 2018-a naozaj, čo vzhľad nebol Lady Gaga sa snažil v tomto bode? Len dostať kreatívne a nemôžete pokaziť. Budete musieť mať blond parochňa-vytasiť svoje nožnice a dať mu trhané Bob a stlačiť hore Shu Uemura riasu pult pre najlepšiu false rias sortimente nájdete kdekoľvek. (Hovorím perie, koráliky, trblietky.)

Beyoncé a Babyoncé

Tento kostým vám umožní získať trochu viac glam-je to naozaj všetko o tom červených šatách a dieťa naraziť. Rovnako ako u Kim K., nosia tony falošné riasy, lesklý nahé pery a potom accessorize s boatloads o nepríjemnú bižutérie.

Katy Perry

The Geisha dievča kostým je zábavný raz bez ohľadu na to, ale môžete úplne pridať Katy Perry zvrat s parochňou levanduľovej farby a jej podpisu modré očný make-up a ružové pery. Uistite sa, že skutočne zdôrazňujú zaoblenie vašich očí. A vziať so sebou Russell Brand v štýle mužského spoločníka na dokončenie vyzerať.

Snook

Aj predpovedajú, uvidíme veľa Snookis pobehovať tohto roku. Zabudnite na vlastné solárium (nebude tma dosť) a jednoducho ísť von a kúpiť nejaké zmývaniu tela odtieň. Opakovane vrstvy kým nedosiahnete ten podpis Oompa-Loompa odtieň. Make-up je zrejmý: Chcete pery a očné tiene, aby mrazivé svetle tým lepšie sa stretnú s novo nájdenú farbu pleti. Na vlasy, si to mohol urobiť klasickú Snook naraziť, alebo sa pokúsiť tieto farebné predlžovanie vlasov (Crayola predáva niektoré!).

Nicki Minaj

Zrejme Nicki Minaj je najviac vyhľadávanou celebritou kostým v tomto roku. Existujú dve musí chýbať: budete potrebovať blonďavú parochňu s tupými údermi a ružovú rúž (výber z tejto mierne levanduľou tieni alebo ružová). Som tiež, že milujúci trblietavé tyrkysovej vložku pod očami.

Lindsay Lohan

Celebrity Trainwreck kostým je vždy dobrá a zlá Lindsy tu poskytuje dostatok inšpirácie. Rovnako ako u Snook, budete potrebovať hlboké a nelichotivé falošné opálenie; spárovať s jedným z tých vláknitý blonďavé parochne, ktoré sú vždy kopať okolo kostým obchody. Uistite sa, že na to svoju ružovú rúž cestu mimo líniu pier pre tento Juvi-posilnenej vzhľad. Ak môžete nájsť nejaké falošné hnijúce zuby, ešte lepšie!

Kate Middleton

Dobre, tak Kate moje číslo jedna, len preto, že princezná kostýmy boli vždy moja obľúbená. Ten funguje najlepšie pre brunetky, aj keď: koaxiálny svoje zámky do skákacie kudrliniek a horné Kate s elegantnou okúzľuje. Pre make-up, je to všetko o silné obočie a že toľko diskutované pod očami vložkou. Dúfajme, že ste dostal Prince William so sebou.

Povedz mi:

Máš nejaké strany Halloween, aby sa zúčastnili? Máte už svoj kostým nápad? Ktoré celebrity kostým sa vám najviac páči?

load...