Fitness ženy

Triple Drop Set Work Out - Čo je to a ako to urobiť správne?

Triple Drop Set Work Out - Čo je to a ako to urobiť správne?

Nikto nechce ochorieť ako choroba opustí nás pocit nízke a ponuré. Nehovoriac o tom, strach! Koniec koncov, náklady na lieky a nemocničné návštevy majú neba raketovo. Ak nechcete mať zdravotné poistenie, môže choroba vám späť, a to ako fyzicky, tak finančne.

Prevencia lepšia ako liečba:

Preto sa hovorí, prevencia je lepšia ako liečba 'je toľko podstata dnešného života. Je lepšie, aby sa zabránilo ochorenia, skôr než návšteve lekára. Dalo by sa tiež ušetriť peniaze na váš odchod do dôchodku!

Zdravé telo môže držať choroby a choroby na uzde. Môžete zostať zdravý tým, že konzumuje zdravé jedlo a po pohybový režim stavať silu, výdrž a kondíciu. Rôzne formy cvičenia pomáhajú udržať telo v kondícii. Vďaka mediálnych kampaní a osvetových programov, ktoré robia ľudí povedomie o výhodách cvičenie. Ľudia sú tiež brať vážne, čo je zrejmé s počtom zdravie a fitness klubov po celej dĺžke a šírke každého mesta.

load...

Telo Budova:

Silový tréning je skvelý spôsob, ako budovať svalovú hmotu, tón do tela, a dokonca vrhnúť tuk. Posilňuje rôznych častí tela. Kulturisti zvlášť rád zahodiť set cvičenia. Na rozdiel od športovcov, nie sú znepokojení s výdržou alebo pevnosti. Sú viac do kozmetických vylepšení. Pokles nastaviť cvičenie je zameraná predovšetkým na budovanie alebo zvýšenie svalovej hmoty. Svaly sú šokovaní tým, že pridá stres. Táto sada cvičenie pomáha svaly rastú vo veľmi krátkom čase.

V roku 1947, Henry Atkins, redaktor časopisu o telo Kultúra, vytvoril túto zvláštnu formu vzpieranie a nazval ju multi-poundage systém. To bolo pôvodne určený pre použitie na činky. Za tie roky, to bolo známe pod mnohými menami, ako je odstraňovanie metóda, klesajúca sady, prúžok sád, beh na stojan a tak ďalej. Drop set je dnes veľmi dôležitou súčasťou ďalšieho vzdelávania tela. Veľmi málo športovcov, športových ľudia skutočne robia, že pokles súpravy ako ty nedávajú silu alebo rýchlosť. Existuje celý rad zmien týchto cvičení.

Myšlienka Drop Set:

Pádové nastaviť cvičenie možno vykonať na barových zvončeky, činky alebo stroje. Logika je, že začnete cvičenie s váhou, kým sa nedostanete zlyhania a znížiť váhu a pokračovať, kým sa znovu dostať zlyhania. Pokračujte v tomto ešte raz, a to je známe ako triple pokles sady. Je lepšie robiť cvičenia na strojoch alebo činky, ako si nemusíte strácať čas zmenou váh.

load...

Drop Set Work Out:

Začnete tým, že robí veľmi ťažké váhy, a potom prejsť na strednej a potom ľahkými váhami.

  • Ak robíte lat pull down 100 libier stack, môžete dosiahnuť zlyhanie po tom, čo robí 12 opakovaniach. Dosiahnete pozitívne zlyhanie, keď 11 opakovaní sú ťažké, ale stále dosiahnuť ho. Medzi 12 opakovaní sú veľmi tvrdé. To je jediná kvapka set.
  • Potom pás váhu nadol. Začať robiť LAT strhne s 80 libier stohu. Pokračovať, kým znovu dosiahnuť pozitívneho zlyhania. Jedná sa o dvojitý pokles set.
  • Vyzliecť váhu až 60 libier stohu a pokračovať v opakovaní. Toto je známe ako trojité pokles sady.
  • Je to veľmi jednoduché, aby v priebehu cvičenia s touto metódou. Je vhodné vykonať iba trojitý pretiahnutia súboru.
  • Môžete zmeniť tempo cvičenia ho zosilniť.

Drop Set Diéta:

  • Príjem bielkovín by mala byť vysoká a pritom sa pokles nastavenej cvičenia.
  • Sacharidy by mali byť kontrolované a iba zdravé tuky by mali byť konzumované.

Trojnásobný pokles Televízor by nemal byť dlhodobo pohybový režim. Konzultovať zdravotné a fitnes odborníka, ktorý vám povie, ako dlho budete musieť vykonať trojaký pokles nastavená na žať svoje výhody.

Už ste vyskúšali trojitý kvapky set? Bolo to moc ťažké? Čo je náš obľúbený cvičenie budovať svalovú hmotu? Podeľte sa s nami v komentároch.

load...