Fitness ženy

Top 20 tréningov Bollywoodu pre váš playlist

Top 20 tréningov Bollywoodu pre váš playlist

Populárna osobnosť kedysi povedal: "Trávim asi 75% svojho času v posilňovni nájsť správnu skladbu pre svoj tréning." To je hlavolam čelíme pri práci von. Štúdie ukazujú, že hudba je obrovský stimul pre tréningy. V skutočnosti, rýchla a vysoké tempo tepov podporí hnutia. Koľkokrát ste vstať a urobiť trochu prípravok len preto, že pieseň mala infekčné beatov?

Hudba odvádza svoju myseľ od bolesti a únava. To vám dodáva energiu a tiež zvyšuje prietok endorfínov do vášho mozgu. To vám dáva pocit šťastný pri práci von. Štúdie ukazujú, že hudba tiež zvyšuje rýchlosť metabolizmu. Ľudia, ktorí počúvajú hudbu môžu vykonávať rozšírené cvičenie, bez toho aby si to uvedomovali, ale baví však.

V skutočnosti Sonakshi Sinha pripisoval jej štíhle rám dlhé a tvrdé cvičenia pri počúvaní piesní Yo Yo Honey Singha. Ona raz tweeted, "Prebudil som sa v 6 hodín ráno. Nevedel, čo má robiť. Dať na nejaké @asliyoyo hudby na plné pecky a BAM! - 2 hodinovom tréningu urobil "Takže, pridajte tieto skladby do svojho tréningu playlistu, oprášiť svoje cvičky (alebo tanečné topánky) a pot ju s plnou energie a motivácie.

load...

Top 20 Bollywood cvičenie piesní v zozname skladieb

1. "Baby Doll" - Ragini MMS 2

Numero uno škvrna nepochybne ide do tohto Chartbuster. Peppy spievanie piesní, noha s drážkovaným beaty a Sunny Leone motivovať vás, ako si sami tlačiť, ktoré navyše. Hrať túto pieseň na slučke pre faktor pohodové hudby a uvidíte, ako vaše cvičenie stane ešte viac zábavy. Sekvencia kreslo môže dokonca podporovať poprsie niekoľko ťahov.

load...

2. "Kamla" - Dhoom 3

Všetci sme videli video k piesni, kde Katrina dostane jej drážky tresk ďalej. Je to dobrý pocit Punjabi číslo, ktoré vás nútia vstať a pohybovať. V skutočnosti je toto číslo viedlo niektoré Bollywood tanečné tréningy. Skontrolujte, či tento odkaz out - Kamla

3. "KAAL Chashma" - Baar Baar Dekho

Kto môže zabudnúť na Katrina abs v tomto videu? Kala Chashma bol jedným z najväčších hitov roku 2017. To môže doslova robiť niekto tanec svojím chytľavými beaty. Tento Pandžábský inšpirovaný Bollywood pieseň je tak flexibilné, že môžete robiť akúkoľvek formu tanca na ňom, ako je pandžábský, hip hop, freestyle, salsa, alebo dokonca Indian classical! Takže, počúvaj si toto a získať kreatívne.

4. "Disco Song" - Študent Of The Year

Pieseň, ktorá ovládal grafy, to disco-inšpirovaný číslo je ako mix známe aj nové, aby chcete preniknúť do kroku. Infekčné beaty sú motivujúce a udržať si pod napätím.

5. "Mauja Hi Mauja" - Jab sme sa stretli

Niet pochýb o tom Kareena pozrel faaab v tejto piesni a filmu, ale táto pieseň je tiež veľmi dobrý Bollywood číslo pre vás k tancu. Stačí sledovať kroky, ktoré Kareena a Shahid robiť, s rovnakou energiou a budete spaľovať kalórie. Neveríte mi? Skús to!

6. "Jee Karda rock Version" - Badlapur

Táto pieseň je ideálna pre beh, HIIT, a zdvíhanie závaží. Hudba a texty vám zabráni vzdať a máte pocit, odhodlanejšia, čo je skvelé pre cvičenie rutiny. Plus, Varun Dhawan telo a robustný vzhľad vás tiež tlačiť mimo svoje limity.

7. "Lean On" - Diljit (Punjabi Remix)

To je ďalší skvelý soundtrack k tréningu playlistu. Táto Bhangra verzia Lean On môže urobiť drážky na to okamžite.

8. "Zinda" - Bhaag Milkha Bhaag

Najlepšia časť tejto piesne je jeho videa. Ak ste doteraz sledovali to, prosím. Silnú vôľu a kamienok trénovať tvrdšie, je to, čo potrebujete, keď ste cvičenie, a to je to, čo dostanete z tejto piesne. Pieseň je veľmi inšpiratívne, a hudba je ideálny pre akýkoľvek druh cvičením.

9. "Chammak Challe" - Ra.One

Ešte ďalší Kareena hit číslo, táto pieseň je niečo, ktorý zachytí vašu pozornosť a núti sa smiať. Tancovať na neho môže byť najlepšie, ako sa budete cítiť sebaisto a sexy.

10. "Suit Suit" - Hindčina Medium

Nemohol nabažiť Chammak Challe? Tu je ešte jedna dráha, ktorá je groovy a chytľavé. Táto pieseň Pandžábský je ideálny pre tanečné rutiny.

11. "Bláznivý Kiya Re" - Dhoom 2

Budete sa cítiť sexy, ak budete počúvať túto pesničku pri práci von. Aishwarya to úplne zabitý v tejto piesni. Jej tanečné pohyby a postava sa bude motivovať vás pre istotu. Okrem toho budete polichotená, ak ste boli "sexy lady na zem", nebude vás?

12. "Malhari" - Bajirao Mastan

Ranveer Singh bol u jeho najlepšie v tejto piesni, nikto nemôže tvrdiť, na to. Jeho energické tanečné pohyby dokonale miešajú s týmto mocným piesní. Takže počúvať túto pieseň a cítiť sa ako bojovník pri práci von. Tlačiť sám seba trochu viac k dosiahnutiu nedosiahnuteľné.

13. "Tera Naam Japdi Phiran" - Cocktail

Peppy pieseň s chladnými beaty. Čo ešte potrebujete? Najlepšie na tom je, môžete tancovať, bežať, svižnej chôdze, robiť HIIT, alebo dokonca zdvíhať závažia pri počúvaní tejto skladby. To sa deje, aby sa na poriadne mláďa vo vás.

14. "Badtameez Dil" - YJHD

Snažte sa triasť nohy po dobu 10 sekúnd na túto skladbu. Nemožné, nie? Či už sedí alebo stojí, ak nie fyzicky, určite sa chystáte predstaviť sami tancovať na neho. Dať túto pieseň byť trochu odvážnejší (ako Bunny) a tancu vaše srdce von spáliť kalórie.

15. "Abhi Pre Party Shure Hui Hai" - Khoobsurat

Chcete sa dostať motivovaní ráno na tréningu? No, táto pieseň vždy funguje. Hrať túto pieseň, akonáhle sa dostanete hore, nosiť svoje trénerov, a počas niekoľkých sekúnd, nájdete sami cvičiť a teší ju.

16. "Tammy Tammy" - Badrinath Ki Dulhania

Tento veľmi populárny číslo od Bappi Da sa na scénu s trochou modernej vziať. A to určite robí veľa ľudí tancuje. Si môžete vypočuť na tejto piesni pri behu alebo rýchla chôdza.

17. "Ziddi Dil" - Mary Kom

Jedným slovom - inšpirácia. To je všetko, čo je potrebné popísať tento film a Mary Kom. Budete prekvapení, ako pieseň vás môže motivovať okamžite, a tak vám ísť si zabehať okamžite.

18. "Sadd Haq" - Rockstar

Ešte jedna skala číslo z Bollywoodu, že sa budete držať sa cvičením a robiť ďalších 10 push-up, 20 viac výpady, alebo postupne perfektný pull-up. Texty a hudba sú obaja ideálne pre intenzívne cvičenie zasadnutí.

19. "Lat Lag gaymi Remix" - Race 2

Perfektný tréning hudba je tá, že môžete počúvať a robiť nejaký druh cvičenia. Táto pieseň je jednou z nich. Jacqueline vyzerá skvele a hudba robí budete chcieť, aby sa niektoré pohyby.

20. "Manali vytržení" - The Shaukeens

Ochladiť? Istá! Hrať Manali Trance a robiť svoju poslednú sadu HIIT a potom vychladnúť. Táto pieseň sa vám vysoká, a budete po práci v telocvični alebo vášho domova dobrý pocit.

Cvičiť pravidelne, či už ste chudá, alebo nie, je vysoko odporúčané. Vzhľadom na to, že cieľom je, aby sa fit a zdravý. Samozrejme, že nie všetci z nás sú postavené rovnakým spôsobom, a niektorí z nás musí inšpirovať a motivovaný každý deň vstať a postarať sa o naše telo. Tento zoznam bude robiť presne to. Takže, aktualizovať zoznam skladieb dnes a začať s cieľom byť fit. Postarať!

load...