Fitness ženy

Top 20 domácich telocvičných prístrojov, ktoré by ste mali zvážiť pri kúpe pre vašu posilňovňu

Top 20 domácich telocvičných prístrojov, ktoré by ste mali zvážiť pri kúpe pre vašu posilňovňu

Chcete sa dostať fit, ale nemajú prístup do posilňovne? Tu je riešenie. Existuje nespočetné množstvo telocvičňa zariadení, ktoré môžete vlastniť u vás doma a používať na svoje vlastné pohodlie. Tu je 20 takých domov telocvični zariadení pre každú osobu, ktorá verí v chytrých pracovných outs.

1. Cosco CTM - 510 Multifunkčný pás:

Bežiaci na bežeckom páse je skvelý tréning, a keď máte robota, ktorý funguje v mnohých spôsoby, výhody sú viazané na zvýšenie. Ten ponúka push-up bar, twister, bežec, rovnako ako krokové. Valčekom palubou a trojpodlažný manuálne nastaviteľný sklon, tento široký povrchom bežecký pás je skvelý spôsob, ako naštartovať váš fitness režim.

load...

Cena: INR 16,000

2. Cosco Rotoped - CEB - 609 C:

Tento rotoped z Cosco je úžasný doplnok k vašej intenzívnej kardiovaskulárne cvičenie. Ide o multifunkčný motocykel, ktorý je dodávaný s pohodlnými držadlami, nastaviteľným sedadlom, 470 mm zotrvačník a eliptické cyklu. Merač umožňuje sledovať svoje tempo, dobu trvania, spálených kalórií a vzdialenosť, ktorú majú k cyklu.

load...

Cena: INR 11,100

3. DOMYOS Činka Set:

Sú to činky, ale tam sú tri faktory, ktoré robí to zvláštne - celá táto množina je pohodlné, ľahko ovládateľný, a všestranný. Navyše nepotrebujete žiadne špeciálne tréner trénovať používať. Tá je vybavená dvoma 2 kg bary, osem 1kg dosky, a štyri polovice kilogram dosiek - takže je celkom 14 kg. Úplne nastaviteľný set, to môže byť používané k pretiahnuť, posilniť a tón vášho hrudníka, chrbta, zavetrovanie, rameno, biceps, triceps, stehná a jadro.

Cena: INR 3999

4. Adidas Kettlebells:

Kettlebells sú multifunkčné telocvičňa zariadenia. Sú to vynikajúce prírastky do vašej kardiovaskulárne rovnako ako silový tréning cvičenie zasadnutí. Spolu s zlepšenie pružnosti tela, tieto domáce fitness zariadení vám pomôže pri tónovanie ramená, stehná, rovnako ako jadro. Výroba z liateho-pripnúť neoprénu, tieto Adidas zariadenia prichádzajú s ergonomicky tvarovanými držadlami, ktorý vám pomôže pri výkone v účinnejším a efektívnejším spôsobom.

Adidas Kettlebells sú ideálnym doplnkom k vášmu výkonu zariadenia a umožniť posilnenie rôzne svaly širokú škálu cvikov. Môžete si vybrať zo 4 kg a 8 kg Kettlebells pre splnenie vašich cieľov, fitness.

Cena: INR 1800

5. Čo-Fit proti roztrhnutiu fitness guľa:

Fitlopta alebo cvičeniu loptu, ako sa tomu hovorí častejšie, je multifunkčná posilňovacie stroje, ktoré môžete použiť na vaše pohodlie. A dobrá správa je, že nepotrebujete trénera pri cvičení s touto loptou. Či už sa jedná o drťou alebo kľuky, to Co-Fit domáce telocvičňa zariadenia je tou pravou voľbou. Táto lopta vám ponúka príležitosť na posilnenie a tón nohy, paže, hrudník a brucho jeho použitím v inovatívnym spôsobom. Vyberte si z rozmanitého sortimentu dostupných farieb podľa jedného z vášho výberu.

Cena: INR 600

6. Mágia Home Gym Super Lavička:

4 tréningy v jednej lavici - to je to, čo to je. Je dodávaný s zakopávanie, ramenné tlače, ABS dosky, a bench press. V jednoduchých slov, to je jeden nástroj, ktorý vám dáva celú telesné cvičenie. Navyše je dodávaný s DVD, ktoré obsahuje 15-plus vysokou intenzitou cvičenia nápady. Veľmi bezpečná možnosť at-home telocvični, je to len dve štvorcových stôp dlhý. Pridajte hmotnosť dosky na lavičku a stáva sa svojou obľúbenou platformu pre silový tréning príliš.

Cena: INR 8500

7. Mágia Home Gym AB Blaster:

Stimulovať, posilňovať a tón vaše brušné svaly a snaží sa najrôznejšie brušné cvičenia s týmto AB Blaster. To môže byť ľahko upravená tak, aby vykonať šesť rôznych veľkým dopadom cvičenie pózy. Skladacie rozmery tohto zariadenia je takmer 2 štvorcových stôp. Má kolesová struky, ktorá umožňuje mobilitu zariadenia podľa vašej požiadavky. Hustá vankúš obloženie valcov a ABS doska ponúknuť väčšie pohodlie, čo vám umožní pracovať v lepšom spôsobom.

Cena: INR 6500

8. Aquafit AQ 15 Osobitné Home Gym S 15 cvičenie:

Jedná sa o 100 libra stoh telocvičňa z Aquafit, ktorý je dodávaný so sadou 15 vopred navrhnutých cvičenia. Multifunkčné domáce priateľský zariadení, je to tak trochu one-stop riešenie pre všetky fitness potrieb. Či už je to bench press alebo leg rozšírenie, bočné pull dolu alebo rameno lokne, tento stroj je všetky ponúka. Aby som bol presný, je potrebné vlastné domáce posilňovne zariadenie pre akúkoľvek fitness magor.

Rs. INR 18990

9. Body Sculpture 5 Pružina Hrudník Pull:

Vyrezávať hornej časti chrbta, ramien a paží, zatiaľ čo tónovanie a posilňovanie je s týmto hrudi vytiahnuť z tela sochárstva. Ako už názov napovedá, tento domov cvičenie zariadenie prichádza s piatimi prameňmi, ktoré možno nastaviť, aby vyhovoval vašim požiadavkám hornej telo fitness. Pomáha pri tónovanie, tvarovanie a spevnenie vaše boky, zadok, chrbát, abs, rovnako ako zbrane. A váži iba 12,5 kg. Docela veľa pre jeho cenu!

Cena: INR 950

10. Body Sculpture neoprén Členok Hmotnosť:

Členok váhy sú ideálne pre tých, ktorí chcú pridať silu k ich tréningu pri spaľovaní viac kalórií. Všestranný domáce fitness zariadenia, možno ho použiť so všetkými svojimi cvičenie rutiny. Je to domáce zariadenia, ktoré môžete použiť na pridanie odpor a zároveň svoju obľúbenú abs tónovanie cvičenia. Mäkké a pohodlné, sú to ľahko sa nosí. K dispozícii ako páry, pričom každý z nich váži 1 kg a je k dispozícii v dvoch veľkostiach.

Cena: INR 1070

11. Lonsdale prechádzanie Machine - LD 528:

Tento je pre fitness šialenec, ktorý miluje výzvy v jeho / jej cvičenie zasadnutí. Multifunkčné zariadenie, to je bezpečné doma posilňovne zariadenie, ktoré Vám ponúka combo kardiovaskulárny a silový tréning. Horizontálne zariadenie, jeho inovatívny dizajn a flexibilita, ktorá prináša celý telesné cvičenie je určite vám závislý na kondíciu.

Cena: INR 20,000

12. Adidas Skip Rope Set:

Každý telocvičňa má švihadlo a ten od Adidas je to dobrý doplnok k svojim kardio zariadení. Táto sada má dve laná, z ktorých každá 275 cm dlhé. Môžete použiť na výmenu údajov je podľa vašej požiadavky. Čo robí atraktívnejšie toto lano je jeho ustanovenia pre pridávanie závažia. Áno, môžete pridať 50 gramov a 100 gramov hmotnosti na oboch stranách, transformovať tento jednoduchý kardio cvičenia do húževnatého kardio-cum-pevnosť cvičenie.

Cena: INR 3300

13. Body Sculpture Resistance Body Trimmer:

Nemusíte sa oddávať dlhým trvaním tréningu skrátiť svoje telo. K dispozícii v dvoch rôznych veľkostiach, tento pružný odpor telo vyžínač môže byť upravená tak, aby vyhovoval vašim požiadavkám. Tón a posilniť vaše hruď, paže a horná abs s touto pohodlnou fitness zariadení. Pomocou neho uvážlivo po určitú dobu je určite vás prepožičať s fit, dobre zdobené a tónovaný telo. Navyše ho možno použiť kdekoľvek podľa Vášho pohodlia a dokonca môžete nosiť so sebou počas jazdy.

Cena: INR 420

14. Cosco Small Aerobic Stepper:

Stepper je dobrým spoločníkom, ak chcete, aby tón vaše stehná. Tento prístroj Cosco je dodávaný s protišmykovým povrchom, zaisťujúce rovnováhu a stabilitu počas celého tréningu režimu. Výška je nastaviteľná podľa vašich požiadaviek. Daj aeróbne rutinné alebo kardio cvičenie nový impulz tým, že zahŕňa tento stepper vlastniť pevnejšie a tónovaný stehná, lýtkové svaly a hamstringy. Toto domáce fitness vybavenie tiež pomáha pri spaľovaní viac kalórií, a tak zabezpečiť svoju premenu z mäkká tukové tkanivo na fab vo fluidnom a zaujímavým spôsobom.

Cena: INR 1900

15. DOMYOS Toni'fit celotelový Posilňovač:

Názov hovorí za všetko. Tento dom cvičenec z DOMYOS pomáha pri posilňovaní a tónovanie celého tela svaly. Či už je to vaše paže, ramená, chrbát, Pécs, alebo zadok, môžete sa spoľahnúť na to. K dispozícii v červenej, čiernej a hnedé odtiene, je dostatočne univerzálny, ktoré majú byť použité pre mužov a ženy rovnako, pretože váži len 2,7 kg. Budete mať možnosť vykonávať viac ako 10 cvičení s týmto kondičného prístroja.

Cena: INR 3999

16. Adidas Fitness Mat:

Zaujíma vás, ako rohož robil jeho cestu do telocvične zariadenia? Poviem vám, prečo. Fitness podložka je multifunkčný. Spolu s vám pomôže urobiť podlahové cvičenia, fitness mat umožňuje pôsobí na vankúš, zatiaľ čo vy sedieť na kolená a tréningu. Tento konkrétny jeden z Adidas má hrúbku asi 0,8 cm a pomáha udržiavať rovnováhu, aj keď stojí, a cvičiť. Extra polstrovanie na tejto podložke vám dáva väčšie pohodlie, zároveň tieniaci svojej časti tela od utrpení zranenia, zatiaľ čo pretiahnutie alebo cvičenie. Uhradiť cenu za značkou!

Cena: INR 3000

17. Body Sculpture Digital Magnetic Obrázok Twister:

Tento digitálny Magnetic Obrázok Twister od Body Sculpture je ľahko ovládateľný domácej posilňovne zariadení. Spolu s prepožičiava vám štíhlejší stehná, boky a pás, to vám pomôže stratiť prebytočného mäkká tukové tkanivo zlepšením hladiny krvný obeh a marí prebytočný tuk. Má LCD displej, ktorý vám umožní sledovať trvania a kalórií ste spálili pri práci mimo tento stroj. Dodáva sa zvýšenými akupunktúrnych hlavami, ktorý pomáha pri zmiernenie bolesti.

Cena: INR 1,580.00

18. Čo-Fit Ab Roller (s rukoväťou):

Chcete sa otáčať s tónovaný, dobre opracovaného tela a že príliš bez biť do posilňovne? Odpoveď je Ab Roller od Co-Fit. Skvelý tréning zariadenie vyrezávať vaše abs a hrudník, je možné ho použiť kdekoľvek podľa vášho pohodlia. Rukoväte valčeka činí že väčšiu priľnavosť čo vám umožní dokončiť svoj režim v účinnejším spôsobom. Je ľahko prenosný a ľahko skladovať.

Cena; INR 1480

19. Harbinger Ab popruhy Deluxe (pár):

Valcha abs z hrdiniek sú naozaj lákavé, ale s týmito abs popruhmi z Harbinger vo vašich rukách, môžete si byť tiež hrdým majiteľom také nádherné bruško. Cvičebné zariadenie pre domácnosť, ktorá slúži muži a ženy rovnako, pretože pomáha pri tónovanie brušné svaly a zároveň posilnenie. Môžete pridať aj rôzne váhy na túto pásku, aby posilnili svoje cvičenia. Vysoká intenzita cvičenia bude mať za následok lepšiu ohýbanie abs svalov, súčasne zlepšuje odolnosť celého tela. Teraz môžete dať svoje starosti o svoje ovisnutej brucho v pokoji. Len kúpiť tieto popruhy a ich použitie starostlivo. Výsledky budú viditeľné v priebehu niekoľkých dní. Kým títo sú ceny mierne zvýšený, výsledky, ktoré dar, ktorý stojí za vynaložené peniaze.

Cena: INR 3699

20. SKLZ Quick Ladder Pro:

Zlepšiť svoju schopnosť konať v pokoji svojho domova s ​​touto rýchlou Ladder Pre od SKLZ. Je to tréner, ktorý pomôže pri zlepšovaní koordinácie svojich pohybov tela, zatiaľ čo sledovanie rytmu a vyváženosť tréningu. Skvelý úvod zariadenie pre atlétov, to je profesionálne vybavenie telocviční, ktoré možno ľahko začleniť do vašej domácej posilňovne. Dodáva sa s protišmykovým povrchom, ktorý zaistí vašu bezpečnosť pri zachovaní vás pred zranením. Má 15 priečok, ktoré si môžete umiestniť na rovný povrch a precvičiť svoju nôh. Byť ľahká, ale môžu byť zahrnuté do vašej cestovná taška fitness taky. Stručne povedané, je ideálny pre každého, kto chcú dať špeciálne cvičenia pre svoju nohu a zároveň zabezpečiť koordináciu tela úplne.

Cena: INR 4899

Čo je potrebné zvážiť pred zakúpením domácej posilňovne Vybavenosť:

Existuje niekoľko vecí, ktoré musíte urobiť pred kúpiť nejaké domáce telocvičňa zariadenia. Tu je niekoľko tipov, ktoré by sa hodiť pre rovnaký:

  1. Aké sú vaše potreby? Prečo ste nákupu zariadení?
  2. Kam sa chystáte k ich inštaláciu? Máte špeciálne oblasti vyznačenej ako fitness centrum?
  3. Aký je váš rozpočet?
  4. Koľko času máte v pláne minúť za tréningu režimu?

Odpovede na otázky sú veľmi dôležité, ako si kúpiť akékoľvek zariadenie. Prosím, nebuďte fascinovaný týchto reklám, ktoré prichádzajú na vašom televízore alebo promo maily prijímať. Pamätať každému prístroju vplyvu, ktoré každú osobu iným spôsobom. Konečné výsledky sú povinní meniť s ľuďmi.

Väčšina z vyššie uvedených domov telocvični zariadenia nevyžadujú žiadne špeciálne zručnosti alebo znalosti. Vždy je vhodné sa riadiť pokynmi a manuály, ktoré prichádzajú spolu s vybavením. Tým sa nielen vám umožní pracovať efektívnejšie a efektívnejšie, ale tiež zabrániť zranenia, ktoré by inak mohlo dôjsť. Nikdy sa rozhodnúť pre niečo len preto, že váš priateľ má to v jeho / jej dome. Vždy sa rozhodnúť pre tieto zariadenia, ktorá vám vyhovuje a majú záujem o prácu von.

Už ste odpovedali na otázky teraz? Tak ktorý domáci telocvičňa zariadenie plánujete kúpiť? Podeľte sa o svoje tipy s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...