Fitness ženy

Top 15 tipov a prínosov behu

Top 15 tipov a prínosov behu

Beh je pravdepodobne jedným z najlepších a najjednoduchších spôsobov, ako udržať si fit. To nie je len pomôcť zlepšiť krvný obeh a znižuje riziko srdcových chorôb, ale tiež pomáha v mnohých inými spôsobmi. Mnoho ľudí stále ťažké dodržiavať prísny posilňovne rutinné a nájsť to nudné príliš. Chod príde vhod v takýchto situáciách. Je báječné spôsoby viac ako jeden. Tu sú výhody a top 15 tipov pre beh. Pokračuj v čítaní!

Výhody: Beh

Môžete si myslieť, ja preháňam, ale áno, je to pravda; chod činí viac dobré pre vás, ako si môže vôbec myslieť. To pomáha znížiť váhu, udržuje hladinu cholesterolu v šachu, znižuje krvný tlak, znižuje riziko srdcových ochorení, zlepšuje náladu, zlepšuje duševné zdravie, osvieži vaše zmysly, vám pomôže získať dobrý spánok, bije stres, posilňuje imunitu, bojuje proti úzkosti a osteoporózy a cítite šťastní predovšetkým. To sú len niektoré z výhod spustená.

Takže teraz, že ste dostatočne motivovaní, aby sa pravidelne beží, poďme vám top 15 užitočných tipov pre spustenie, ktoré je potrebné udržať myseľ.

Bežiaci tipy:

1. Dobré bežecké topánky:

Zásadný a rozhodujúci tip pre beh: Predám správne bežecké topánky, alebo by ste skončiť k zraneniu osôb. Beh môže byť vysiľujúce, ak nie vykonané s správny druh obuvi. Dobré bežecké topánky by tiež sa budete cítiť pohodlne.

load...

2. Vždy Warm Up:

Vždy sa zahriať trochu skôr, než sa skutočne spustí. Dobrý warm up zasadnutí pripravuje svoje telo i myseľ pre fyzickú aktivitu, že sa chystá pustiť sa.

3. Pravým Body Form:

Vždy je potrebné dodržiavať správne držanie tela pri behu. Zlé držanie tela pri behu by ste viac škody ako úžitku, môže to viesť k bolesti v chrbte, krku a dokonca aj ramená. Vždy byť rovná, nie zdvihnúť ruky nad pásom a držať lakte von.

4. Stálu rýchlosť:

Zaberajú tempo, ktoré vám najlepšie vyhovuje. Začiatočníci sa musí postupne zvyšovať ich tempo. Náhle a časté zmeny tempo môže viesť k zraneniam a únavou.

load...

5. Spustite a Walk Technika:

Začiatočníci by mali vedieť, že ich telo nie je zvyknuté na náhle fyzickej aktivity. Chce to čas pre vaše telo, aby sa na to zvyknúť. Vždy spúšťať málo a potom ísť na nejakú dobu. Nebude to stres vás. Ako budete postupovať, zvýšiť prevádzkovú dobu a znížiť čas chôdze. Tento beh technika je najdôležitejšie.

6. Breathe Right:

Uistite sa, že dýchate správne. Musíte dýchať ako vaše ústa a nos. To vám pomôže získať dostatok kyslíka pre vaše svaly, keď sú spustené. Pomáha posilňovať vaše pľúca. Najlepšie dýchacie cvičenie je ten, ktorý je vypožičaný z chi-running. To hovorí:, Nadýchnite sa v dvoch stupňoch, po dobu troch krokov '

7. Čas Yourself:

Ak ste práve začali, čas sami ako prvý. Nechodí míle. Všimnite si, že celkový čas spustenia priebehu niekoľkých minút. To je dôležité, pretože keď začnete začnete pomaly, a to nebude mať za následok príliš veľa mil. Idea je nenechať sa odradiť.

8. Nenechajte očakávať príliš veľa:

Nečakajte, že príliš veľa z vášho tela príliš skoro. Dať seba a svoje telo niekedy. Postupne zvyšovať celkovú dobu svojho behu. Ale to by malo byť vykonané tak pomaly, že vaše telo zvykne na to. Snaží príliš veľa príliš skoro bude jedinou pneumatikou vás.

9. Nápoj Voda:

Piť dostatok vody po celý deň. Vaše telo potrebuje vodu pre všetko. A keď sa rozbehnú, to potrebuje vodu ešte viac, aby sa vaše kĺby mazané. Tiež vám potiť pri spustení, takže budete zrejme potrebovať viac energie vo vašom tele.

10. Do Not Over-vyvíjať:

Pochopiť signály svojho tela. Ak sa v určité dni, vaše telo je proti tomu, aby beh, dajte si pauzu. Uvoľniť svoje telo. Myšlienka nie je vykonávať svoje telo zbytočne.

11. Beh do vrchu:

Závodné kopce tendenciu udržať si kondíciu a zvyšuje svoju silu tela. Všetko, čo musíte urobiť, je spustiť s krátkym krokom pri čerpaní ruke. Aj keď ide z kopca, choďte na dlhšiu chôdzu a uvoľniť ruky.

12. Položte telo v prípade potreby:

Je veľmi dôležité, že budete počúvať svoje telo. Ak to začína byť bolestivé, čo skutočne potrebujete k odpočinku. Iba by ste vedieť, kedy vaše telo potrebuje odpočinok a budete musieť vziať deň voľna na zotavenie.

13. Beh na piesku:

Viete, beží na piesku alebo na pláž môže skutočne zlepšiť váš svalový tonus? Štúdia hovorí, že beží na piesku vyžaduje 1,6 krát viac energie, než beží na trati alebo do parku; To je preto, že vaše telo potrebuje viac snažiť, aby sa vysporiadať s nestabilnou a mäkký povrch.

14. Run Barefoot:

Beh naboso na tráve je veľmi dobré pre akupresúrnych bodov, ktoré sú prítomné na nohy a päty. To pomáha pri hojení rôznych ochorení a akné. Avšak, majte sa na pozore ako beh naboso môže tiež byť bolestivé a môžete skončiť pichanie hrot do nohy. Ak nemôžete behať bosý, skúste minimalistické topánky simulovať bosý beh.

15. Zvýšenie nohy Obraty:

Zvyšovanie vaša noha obraty skutočne môže posilniť svoje telo, ktoré má tendenciu pomáhať v uťahovanie kože a tonizáciu svalov. 180 krokov za minútu je počet, ktorý odborníci odporúčajú. To tiež pomôže vyhnúť sa zraneniu koleno.

Takže buck up a spustiť! Zostať fit, zdravá!

load...