Fitness ženy

Top 10 Prenatálne - antenatálne cvičenia a ich prínosy

Top 10 Prenatálne - antenatálne cvičenia a ich prínosy

Deväť mesiacov tehotenstva je mimoriadny pre každú ženu. Ak ste prechádza tejto fáze práve teraz, je potrebné si uvedomiť, ako zvláštne to je.

Byť starosti o tento zvláštny fáza je veľmi bežné, takže ak máte pocit, nervózny, relax! Zmierniť svoj nepokoj alebo úzkosť, môžete vyskúšať niekoľko jednoduchých cvičení. Tie budú tiež pomôže vašu celkovú pohodu. Niektoré výskumy preukázali, že vykonávanie predpôrodnej cvičenie v tehotenstve je bezpečný pre matku i dieťa.

Avšak, mali by ste sa poradiť so svojím lekárom pred začatím akejkoľvek cvičenia. Dbajte na to, aby vyvinula sami. A ak máte pocit, nejaký druh nepohodlie alebo dýchavičnosť, okamžite zastavte a obráťte sa na svojho lekára.

load...

Výhody prenatálnej cvičenia:

  • Pravidelné cvičenie počas tehotenstva vás pripraví fyzicky aj psychicky na pôrod.
  • Spracovanie je skvelý spôsob, ako vyrovnať sa zbytočnými nervozita a zmeny nálady.
  • Predpôrodnej cvičenia sú najlepšie pre podporu tehotenstva súvisiace s priberanie na váhe.
  • Budete sa cítiť viac pod napätím a uvoľnila po každom cvičení.
  • Predpôrodnej cvičenia sú užitočné pre obnovenie normálnej telesnej hmotnosti po pôrode.
  • Tieto cvičenia sú tiež užitočné, aby sa zabránilo tehotenstva chute, podvrtnutie a bolesti.
  • Funguje skvele, aby vám dobrú a pokojný spánok.

Top 10 predpôrodnej cvičenia

1. Chôdza:

Žiadne cvičenie je rovnako účinný ako chôdza. Rýchla chôdza pomáha udržať si zostať zdravý bez ovplyvnenia pevnosti členkov a kolien. Chôdza je tiež dobré pre vaše srdce. Pokúsiť sa aspoň chodiť pol hodiny denne. Skoro ráno je ideálny čas ísť na prechádzku.

2. Plávanie:

Po chôdza, plávanie je druhým najlepším predpôrodné cvičenia. Plávanie dáva celé vaše telo fantastický tréning. Ako sa vaše brucho rastie s dieťaťom, budete cítiť viac v bezváhovom stave vnútri vody. Avšak, nie cez-zdôrazniť sami.

3. Jóga:

Jóga je komplexné cvičenie pre telo i dušu, ktoré prijali všetky fitness odborníkov po celom svete. Môžete bez obáv cvičiť jogu doma. Vzhľadom k tomu, nemá žiadne vedľajšie účinky, je to ideálne cvičenie počas tehotenstva.

load...

4. Sit-ups s loptou:

Lopta vám poskytne podporu a rovnováhu a zároveň si vyskúšať a robiť svoju sit-up. To je dobrý spôsob, ako pretiahnutie a pomáha znížiť prípadné bolesti môže dochádzať v dôsledku tehotenstva. Skúste robí 3 sady sit-upov denne, každý s 5 opakovaniach.

5. Suryapranam:

Cvičí Suryapranam dvakrát denne vám pomôže preskočiť iné predpôrodné cvičenia. Tento konkrétny spôsob spracovania je nesmierne užitočná v priebehu tehotenstva.

6. Fitness Guľové cvičenie:

Zdvihnite nohy a udržať ich na fitness loptu. Teraz hodiť loptu pomaly. Toto cvičenie je vhodné zvýšiť rovnováhu a silu boky a spodnú časť brucha.

7. Napínacie:

Voľná ​​ruka preťahovanie je užitočné počas tehotenstva, pretože pomáha znižovať riziko vzniku kŕčov a vyvrtnutie.

8. Dance:

Byť tehotná, neznamená, že nevie tancovať. Ak lekár hovorí, že áno, môžete určite tancovať cez tehotenstvo, samozrejme ale zároveň zabezpečiť, aby byť extrémne opatrní. Môžete si zvoliť ľubovoľnú tanečné vzor, ​​ktorý zahŕňa mierne pohyby. Vyvarujte sa náhlych zákrutách, výťahy, skoky, alebo twirls. Môžete cvičiť tanec doma, alebo alternatívne pripojiť tanečnú triedu.

9. Meditácie:

Pre úplný pokoj vášho tela a mysle, skúste meditovať každý deň desať minút. To je skvelý spôsob, ako pre upokojenie svojej mysle a pomôže dať celkový pocit pokoja.

10. Aerobic:

Aerobik sú nízke dopad predpôrodné cvičenia, ktoré sú zábavné a bude poskytovať nevyhnutný tréning.

S týmito ľahké robiť na predpôrodné cvičenia, uistite sa, že budete mať merač zdravia počas tehotenstva. Všetko najlepšie a blahoželám ešte raz!

load...