Fitness ženy

Top 10 Pilates cvičenie pre ploché Abs

Top 10 Pilates cvičenie pre ploché Abs

Muži aj ženy ľutovať cez dokonalé abs, ktoré kedysi, ktoré sú v súčasnosti nahradené-by pivné brucho alebo po tehotenstve mäkká tukové tkanivo! Žonglovanie úspešnú kariéru a rodinu doma nie je ľahká úloha; to sotva opustí priestor chytiť dych. Čas je drahý. Takže miesto míňanie peňazí a času v posilňovni, môžete vykonať tieto jednoduché cvičenie Pilates pre ABS sa dostať späť svoje abs slávy.

Pilates pre Abs

1. Hundred:

Predtým, než skočíte do Pilates, je potrebné zahriať s týmito cvičeniami. Sto je vykonávaný takmer všetky Pilates trénermi, pretože ohrieva telo tým, že zlepší vaša dýchanie a srdcovú frekvenciu, zatiaľ čo pretiahnutie a uvoľnenie chrbtice a hrudníka. To tiež posilňuje svaly a urýchliť tok krvi v tele. Ak to chcete, budete musieť ležať na chrbte, zdvihnite ramená a stočiť vpred s nohami strečing pod miernym uhlom. Pri tomto cvičení brucho zostáva napätá a nasávanie.

2. Guľové cvičenie:

Môžete použiť Pilates loptu získať skvelé cvičenie pre vaše abs. Táto stabilita lopta je menej stabilná, ako je výkon rohož, ktorá prispieva k odporu. Okrem toho, rozkladajúce sa na loptu dáva vaše telo organickú rubdown a zintenzívňuje abs cvičenie.

load...

3. Double Leg Dolné Lift:

Ak chcete vykonať toto cvičenie, budete musieť pretiahnuť nohy kolmo hore. Teraz ťahanie vnútorné nohu a udržiavanie členky, otáčať je nepatrne. Dajte ruky za hlavu a držať lakte dokorán a vdychovať. Počas vydychovaní, sať v bruchu a tlačiť dolnej časti chrbta na zem. Pritom v opakovaniach 6-8 je veľmi prospešné pre orezávanie pasu.

4. Žmýka:

Existujú rôzne tlaky vyvíjané v rôznych Pilát cvičenie abs rutiny. Vnútorné stehná squeeze a zároveň o vytlačeniu na brucho pomáha pri definovaní abs a môže vám pomôcť získať tie fab abs!

5. Back Extension s rotáciou:

Ľahnite si na brucho, umiestnenie dlane pod čelo. Zdvihnite hlavu, ramená a hrudník z podlahy a otočiť hornej časti tela vpravo a ísť späť do ležiacej polohy. Robiť šesť opakovanie zmenou strán.

load...

6. Preťahovanie:

Mnoho úsekov Pilates sú zamerané na zníženie bruško mäkká tukové tkanivo. Používanie stability lopty pomôcť zintenzívnenie tréningu.

7. Dolphin Rameno doska:

Z tohto pilates abs, budete musieť spočívať na lakte (ktorá by mala byť priamo pod ramenom) a kolená. Udržať si abs pevne a nohy dohromady, krok do pozície dosky. Držte túto pozíciu po dobu 3 - 5 dychov. Činiť 1 - 2 opakovania.

8. Leg Kick:

Ľahnite si na brucho s oboma nohami dohromady, rozšírené za sebou. Teraz je potrebné, aby swing pravú nohu tak ďaleko, ako len môžete a odkop dvakrát vo vzduchu. Robiť šesť opakovanie prepnutím stranách pomáha pri tónovanie abs.

9. Criss Cross:

K tomu Pilates pre ploché abs, ležať rovno na chrbát a pokrčte kolená, aby vaše holene sú rovnobežné s podlahou. A zároveň zachovať vaše ruky za hlavou, výdych, zatiaľ čo naberanie v žalúdku. Vaša panva by mala ležať vo vodorovnej polohe, zatiaľ čo vaše brada a lopatky sú vypracované mimo podložku. Teraz rozšíriť ľavú nohu a otočiť telo smerom k pravé koleno, zatiaľ čo výdychov. Prejsť nohy a vdychovať. Vykonajte 6 opakovaní a zvýšiť na 10 s časom.

10. Guľový zakopávanie:

Robí kadere nôh pomôcť odvrátiť napätie z krku a ramien. Ľahnite si na chrbát. Uchopte cvičenie loptu s pomocou vašich stehien a lýtok. Teraz začnú stlačiť cvičenie loptu ťahom nohy na chrbte. Po krátkej pauze, sa pomaly vracia späť do pôvodnej polohy. Nezabudnite zadržte dych von, kým stláčanie.

Mnohí z nás, ktorí sú príliš zaneprázdnení ísť do posilňovne, často niekoľko kôl drví k zníženiu brušný mäkká tukové tkanivo. Ale tieto izolované cviky málokedy ukazujú výsledky. Namiesto toho môžete robiť Pilates, ktorý zaberá celé vaše telo, aby zvýšiť intenzitu tréningu. Takže buďte pripravení chváliť dokonalou abs! Neboj sa, aby sa zasadila svoje telo, pamätáš-'No práce nie sú koláče! '

Ste našli tento článok užitočný? Ďakujeme za Vašu reakciu, sa podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie!

Ako urobiť Pilates pre CORE & Flat Abs tréningu

load...