Fitness ženy

Top 10 jednoduchých mozgových cvičení a ich prínosy

Top 10 jednoduchých mozgových cvičení a ich prínosy

Zdravé a bystrá myseľ je koreňom mantra úspešné a šťastný život. Rad jednoduchých cvičení môže zvýšiť vaše mozgové funkcie v lepším spôsobom, ktorý vám dáva ostrejší, múdrejší a istejšie. Tieto cvičenia sú známe ako mozog telocvični cvičenie. Skladá sa z niekoľkých rýchle pohyby tela, ktorá pomáha vylúdiť dve hemisféry mozgu, a pritom je pracovať v synchronizáciu.

Tieto cvičenia sú veľmi jednoduché a môže byť vykonané ľudí všetkých vekových skupín. Väčšinou deti a mladí dospelí aktívne cvičiť mozog telocvični cvičenia. Ale v súčasnej dobe, aj dospelí a seniori príliš cvičiť tieto cviky. Existujú rôzne výhody spojené s mozgu telocvični cvičenie. Hlavné výhody spojené s mozgovými telocvični cvičenia sú nasledovné:

  1. To robí múdrejší a ostrejšie
  2. To zvyšuje vaša úroveň spoľahlivosti
  3. To zlepšuje sebavedomie
  4. Revitalizuje svoje prirodzené liečebné mechanizmy
  5. Obnovuje zdravie a harmóniu
  6. Zlepšuje zrak
  7. Zvyšuje kreativitu a komunikačné zručnosti
  8. Dáva vám podporu, keď budete čeliť sklamanie či odmietnutie

Tak to sú niektoré z hlavných výhod mozgu telocvični cvičenie. Tu je zoznam top 10 mozgu telocvični cvičenie, ktoré sa ľahko, ale veľmi efektívne pre vaše celkové zdravie a kondíciu.

load...

Prvých 10 mozog telocvični cvičenia sú nasledovné:

1. Cross Crawl

Sedieť alebo stáť a so svojím pravom lakti dotknúť ľavé koleno uhlopriečne cez telo. Rovnakým spôsobom, opakovať toto cvičenie ľavou rukou dotýkať pravé koleno. Striedať smery ako v období od marca do minulosti. Uistite sa, že sa dotknete koleno lakťom úplne a správne. Tento postup opakujte po dobu 2 - 3 minúty.

 [Čítajte: 8 Účinnosť Jóga zvýšiť svoj mozog moc]

2. Myslite na X

Zatvor oči. Myslieť na písmeno X a vizualizovať. Všimnite si, ako vaše oči koordinovať pripojiť vpravo, vľavo, horné a dolné zorného poľa okolo bodu zaostrenia. Všimnite si, že X-like organizáciu a symetriu v tele ako každej strane vašich bedrových súradníc s ramenami.

load...

3. Lazy Eights

Rozšíriť tie paže rovno pred seba. Malo by byť rovná vašej úrovni ramien. Palcom ukázal k stropu, pomaly a plynulo sledovať tvar veľkého obrázka 8. Pri kreslení 8, skúste sa zamerať svoj pohľad na palci.

4. Neck Rolls

Odhoďte hlavu dopredu a uvoľniť ramená. Pri dýchaní, zavri oči a ľahko vrátiť hlavu zo strany na stranu. Snažte sa, aby malé krúžky, zatiaľ čo vy zhlboka dýchať. Činiť 4 až 5 kompletné pohyby zo strany na stranu!

5. Brušný dýchanie

Dajte ruky na bruchu. Výdych v krátkych malej obláčiky ústami. Predstavte si, že ste sa snažia udržať perie plavák vo vzduchu. Do tohto procesu, kým nepocítite, pľúca prázdne. Teraz hlboko nadýchnuť vyplnení sami úplne ako balón. Teraz pomaly vydýchnite. Opakujte tento krok 3 až 4 krát.

6. Mozgu Buttons

K dispozícii sú dva duté priestory pod vašou kľúčnej kosti, čo je asi 1 palec zo stredu hrudníka. Palcami a prstami jednej ruky, trieť týchto oblastí sa intenzívne po dobu 50 sekúnd, zatiaľ čo zvyšok druhou rukou nad pupok, ako sa pozeráte zľava doprava.

  [Čítajte: 5 typov mozgových vĺn a účinky meditácie na ne]

7. Energetický Yawna

Keď začnete zívať, pomocou končekmi prstov oboch rúk, zľahka stlačte na úzkych miestach u vašej tváre, kde tváre pokrývajú horné a dolné stoličky. Urobte si uvoľnenú a hlboký zvuk zívanie, zatiaľ čo vy jemne pohladiť ďaleko Napätie a stres. Tento postup opakujte pre štyri alebo viackrát.

8. Thinking Cap

Jednou rukou na hornej časti každého ucha, snažia sa rozbalí zakrivených častí jemne na vonkajších okrajoch oboch ušiach spoločne. Pokračovať až sa dostanete na dno uší. Opakovať 3 - 4 krát.

9. Slon

Musíte umiestniť svoje ľavé ucho na ľavom ramene. Rozšíriť tí ľavú ruku ako slonia chobot a nakreslite znak nekonečna pred vami, ktorá prechádza až v stredu. Uistite sa, že vaše kolená sú uvoľnené. Môžete prepínať zbrane po 4 - 5 kompletných príznakov.

 [Čítajte: Top 10 Korenie a bylinky, ktoré zvyšujú výkon mozgu]

10. Pozitívne body

Jemne dotknúť bodov nad okom na polceste medzi obočie a korienkom vlasov pomocou prstov na každej ruke. Zatvor oči. Dýchajte zhlboka a pomaly sa za niekoľko sekúnd. Teraz uvoľniť, relaxovať a opakujte to po dobu 3 krát.

Vykonaním týchto jednoduchých mozgu telocvični cvičenia denne ráno alebo počas doby odo dňa, keď máte pocit, zdôraznil, alebo vyčerpaný, určite znovu zisk, že pozitívne energie a váš mozog funguje veľmi vhodným spôsobom.

load...