Fitness ženy

Top 10 izotonických cvičení a ich prínosy

Top 10 izotonických cvičení a ich prínosy

Možno ste počuli o izotonické cvičenie pred, ale viete, ako sa im robiť? V tomto článku, poďme sami zoznámiť s izotonické cvičenie. Prečítajte si o to vedieť viac.

Aké sú izotonické cvičenie?

Izotonický cvičenie je, že druh cvičenia, kde sval nesie určité množstvo statickej hmotnosti za určitý rozsah pohybu. Môžete použiť činky alebo fixné váhu pre toto. Cviky, ktoré zahŕňajú zdvíhanie závaží, horolezectvo, cyklistika sú všetky izotonické cvičenie.

Hlavnou výhodou izotonické cvičenie je, že pomáha pri budovaní vytrvalosti a odolnosti. To pomáha človeku schudnúť a dostať sa do lepšej kondícii.

1. Ľahnite si na chrbát. Uistite sa, že vaša chrbtica je v neutrálnej polohe a nie klenutý alebo ohnutá. Pokrčte nohy v pravom uhle a potom tlačiť nohy pomaly nahor. Držať na vaše abs, zatiaľ čo robí tak. Budete nakoniec cítiť tlak na teľatá. Ďalej nahor a dole po dobu 20 krát.

load...

2. Tu je cvičenie na posilnenie kolená. Sedieť na stoličke. Teraz dať si nohy rovno, smerom od tela. Potom zmluvu stehenné svaly a zdvihnite nohy, kým nie sú rovnobežne so zemou. Držať túto pozíciu po dobu 10 minút, potom uvoľnite svaly a vrátiť sa do normálu.

3. Posilnenie ramenné svaly, zovrieť v päsť niektorého zo svojich dlaní a umiestniť ho do prednej časti druhej dlane. Držte túto pozíciu v prednej časti hrudníka. Potom platí tlak na dlaň a päsť. Začnete cítiť úsek okolo ramien. Uvoľní po 10 minútach a opakovanie.

4. K posilneniu svalov bokov a stehien, vykonávať drepy s pätami pod boky a prsty poukázal. Potom tlačte boky za sebou a robiť hip bránkoviska pod kolená bránkovisku. Držte drep po dobu 5 minút a uvoľnenie.

load...

5. Tu je izotonické cvičenie na posilnenie kolená a lýtkové svaly. Sedieť na stoličke a držať vankúš medzi nimi. Potom uvoľní ruky a snaží sa držať a stlačiť vankúš iba pomocou kolena. To pomôže náhrada kolenného kĺbu u pacientov do značnej miery.

6. Ľahnite si na podlahu alebo podložku. Pokrčte nohy, chodidlá oprite o podlahu alebo podložku. Položte ruky dole na podložku na každej strane bokov. Zdvihnite boky zo zeme, aby vaša chrbtica neutrálne. Držte vaše abs. To posilní brušné svaly a boky.

7. Môžete robiť dosky cvičenie pre posilnenie ABS. Ležať s tvárou dole na zem. Push up vaše telo pomocou dlane a urobiť z neho spočívať na prsty a lakte. Držať pozíciu tak dlho, ako len môžete a pomaly uvoľnite.

8. Brucha vákuum:

Tento dynamický izotonické cvičenie má posilniť vaše abs. Posaďte sa na okraj stoličky a vydýchnite všetok vzduch z tela. Vytiahnite v žalúdku toľko, že pupok sa zdá dotknúť chrbtica. Nenechajte zadržte dych; mať malé nadýchnuť, ale neinhalujte príliš veľa vzduchu. Zostaňte v tejto polohe po dobu 30 sekúnd. To pomôže pri uzatváraní zmlúv a strečing brušných svalov.

9. Cyklistika:

Toto je určený na posilnenie brušných i lýtkové svaly. Zmluvu vaše brušné svaly a robiť šprint na bicykli pri plnej rýchlosti po dobu 3 minút a potom sa spomalí po dobu 2 minút. Opakujte pre 4 krát denne.

10. S cieľom posilniť chrbticu:

Zohnúť a dotknúť prstami. Ak ste sa ich dotknúť už, skúste uvedenie svoje dlane na podlahe. Natiahnuť čo najviac, ako môžete, a zostať v tejto pozícii po dobu 30 sekúnd. Release.

Dúfam, že sa nájde tento príspevok užitočný. Napíšte nám svoj názor nižšie.

load...