Fitness ženy

Top 10 Dips cvičenie

Top 10 Dips cvičenie

Poklesy sú veľmi náročný tréning a môže byť vykonané s rôznymi variáciami. Nevyzerajú ako zábavné aktivity, ale dať úžasné výsledky.

Tu sú niektoré poklesy cvičenia, ktoré poskytujú úžasné výsledky:

1. Lavička namáča:

Postavte sa chrbtom k lavici a držať ho na hrane. Pätu opretú o zem, alebo dať si nohy na iné lavičke v rovnakej výške (to je zložitejšie) a potom použiť svoju silu paže zdvihnúť sami. To posilňuje svojej hrudi a triceps a ramenné frontoch.

load...

2. Paralelné bar namáča:

Stojan medzi dvojicou rovnobežných tyčí a držať ich. Dať celú svoju telesnú váhu na ruky a zdvihnite sa až do svojej ruky sú úplne rovno a potom znížiť svoje telo do paže tvorí 90 stupňov. Sú značne pomôcť pri vývoji hrudníka a rozšíriť ramená.

3. Rovné bar dipy:

Je to ťažšie ako bradlách a má viac výhod rovnako. Položte ruky na jednom riadku, ktorý prichádza relatívne vyššie hrudníka a zvýšiť si až do svojej ruky sú úplne natiahnuté. Tento hrudníka namáča tiež pracuje na svojej triceps a poskytuje rozšírený hornej časti chrbta.

load...

4. Kórejský Poklesy:

Jedná sa o variácie na priame bar dip, v ktorom sú tyče za chrbtom. Je to náročnejšie než priame prúty a vyžaduje plnú silu tela. V tomto cvičení môžete tiež pracovať na svojej dolnej časti chrbta, abs a zadku, aby sa zabránilo sami od hojdania. To rozhodne najťažšie dip cvičenia sú tu uvedené.

5. Plyometric namáča:

Toto je variant, ktorá môže byť pridaná k akejkoľvek dip vykonáva. Ak budete mať lavica namáča napríklad vtedy, keď tlačí sami, stačí pohybovať energicky a zdvihnite ruky a nohy, a vrátiť sa späť do rovnakej polohy. To pomáha vaše tricepsu k dosiahnutiu sily a vytrvalosti.

6. Ring Poklesy:

V tomto zdvíhanie sa s rukami umiestnených pevne na kruhy namiesto jedného baru. Krúžky veľmi sťažujú stabilizovať, a preto je potrebné vyvinúť väčšie úsilie. Funguje to celé telo, ale špeciálne zbrojný, rameno a brucho.

7. Batoh vážené namáča:

Môžete tiež pridať závažia do poklesov. Nosí batoh a pridať taniere v ňom. Tým sa zvyšuje telesnú hmotnosť a väčší tlak je kladený na ramenách alebo tricepsu alebo hrudníka. Tak vykazujú lepšie výsledky.

8. Belt + reťaz vážený dipy:

To je najlepší spôsob, ako robiť vážené poklesy. Nosiť máčanie pás a cez reťaz pripojiť taniera na neho. To zvyšuje telesnú hmotnosť od centra mesta a funguje najlepšie na hrudníka a brucha.

9. Činka medzi nohami:

Ide o ďalšiu formu vážených dipov, v ktorom 10 - 15 kg je činka sa konala medzi nohami, zatiaľ čo robí poklesy. To sťažuje pre telo stúpať a tak dáva lepšie výsledky.

10. V bar namáča:

Tu máte slobodu rôznu šírku priľnavosť a tiež môžete meniť pozície rúk by proti nim dovnútra alebo von. Posilňujú tiež hornej časti tela rovnako ako všetky ostatné poklesy.

Najlepšie na tom je, že pomocou niektoré inovatívne spôsoby, ako závažia robia tieto poklesy cvičenie doma, je tiež možné. Dúfam, že ste našli tento článok informatívne. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, komentár nižšie.

load...