Fitness ženy

Top 10 cvikov o rytme a ich prínosoch

Top 10 cvikov o rytme a ich prínosoch

Silné, dobre postavené hamstringy sú neoddeliteľnou súčasťou v tom, že silné nohy. To je dôvod, prečo mnoho cvičenie rutiny sa zameriavajú predovšetkým na hamstringy. Ak hľadáte pre dobre tvarované nohy, si jednoducho nemôže ignorovať vaše hamstringy, týchto desať jednoduchých ochromiť naťahovacie cvičenia môže byť obrovský prínos pre vás.

Top Ten hamstringy naťahovacie cvičenia a ich výhody:

1. 90-90 hamstringy:

Tento paralyzovať cvičenie pre začiatočníkov je preťahovanie cvičenie, ktoré cielia iba na podkolennej šľachy. Jednoducho ležať na chrbte s jednou nohou predĺžená rovno von a druhú nohu, ohýbať kolená a boky do 90 stupňov. Teraz rozšíriť noha pozastavíte nejakú dobu na vrchole a vrátiť sa do východiskovej polohy. Opakovať desať až dvadsaťkrát a potom urobiť to isté s druhou nohou.

2. Striedavý Hang Clean:

Tieto prechodné úroveň ochromiť cvičenia navyše posilňuje dolnú časť chrbta, biceps, lýtka a predlaktia na rozdiel od svojich hamstringy. Umiestnite dva kanvica zvony medzi nohy a tlačiť zadok späť a pozrieť sa priamo pred seba. To je vaša štartovnej pozície. Držať na jednom Bulín na ramene, zatiaľ čo druhý pobyt vo vise. Vyzdvihnúť jeden Bulín na ramene, zatiaľ čo prechádzajú ruky a kolená. Otočiť zápästie, ako budete ťahať Bulín do ramena. Znížte Bulín do vise a striedavo zdvihnite druhú Bulín na ramená rovnakým spôsobom.

load...

3. Guľový zakopávanie:

Za týmto začiatočníci úrovni ochromiť výkon všetko, čo potrebujete, je cvičenie loptu. To podkolenná šľacha cvičení sa zameriava na teľatá, zadok a hamstringy. Postavte sa na zem, ležal dole s nohami na loptu. Postavte sa tak, že vaše nohy sú predĺžené a členky sú na loptu, a potom pomaly zdvihnite boky nad terénom a nechajte svoje nohy a lopatky držať svoju váhu. Ohýbať kolená, ťahanie cvičenie loptu čo najbližšie k vám, ako môžete v procese uzatvárania zmlúv vaše hamstringy. Po krátkej pauze opakujte rovnakým spôsobom.

4. Jump Box viac odpovedí:

To je jedným z takýchto jednoduchých ochromiť Stretch cvičenie zamerané pre začiatočníkov efektívne buduje svoje ochromiť svaly. Potom sa uvoľnený postoj a zároveň čelí skok krabici alebo vyvýšenú plošinu. Stojan približne na dĺžku paže od skoku krabice s rukami pozdĺž tela a vaše nohy mierne predklonil. Kým pomocou svoje ruky k pomoci v počiatočnom návale, skákať hore a dopredu na vyvýšenej plošine. Skočiť dole rovnakým spôsobom. Opakovať viackrát.

5. Box Skip:

Budete zároveň potrebovať niekoľko štartovacích boxov alebo vyvýšenej plošiny lemované až osem stôp od seba. Odštartovať s výhľadom na prvé políčko s jednou nohou mierne za sebou. Pohon zadné nohy sa snažia získať čo najviac výšky so svojimi bokmi ako je to možné. Po pristátí na prvom poli okamžite poháňať druhú nohu dopredu a hore k získaniu výšky a vzdialenosti. Pokúsiť pristáť medzi prvými dvoma boxov s rovnakou nohu, ktorá pristála na prvom poli a potom postupovať vpred rovnakým spôsobom. Toto cvičenie sa zameriava na hamstringy a lýtka a je tréning začiatočník úroveň.

load...

6. Beh:

Beh má mnoho potenciálnych výhod pre vaše hamstringy. Proste beží na dennej báze, môže účinne pomôžu vybudovať ochromiť svaly a hmotnosť.

7. Preskakovanie:

Nie je žiadnym tajomstvom, prečo skipping je tak neoddeliteľnou súčasťou efektívny tréning. Preskakovanie výrazne zlepšuje všetky spodné časti tela svaly, vrátane zadnej strany stehien.

8. Stoličky noha Rozšírená Stretch:

Toto jednoduché cvičenie pre začiatočníkov, účinne pomáha zlepšovať rast ochromiť a hmotnosť. Stačí sedieť rovno na stoličke a priľnavosť sedačku na bokoch. Pomaly zdvíhajte jednu nohu, predĺženie kolená a preťahuje členky, ako môžete tak urobiť. Presunúť nohu von tak ďaleko, ako len môžete a pomaly privedie ju do centra a potom zase dole. Opakujte niekoľkokrát, striedavo ľavej a pravej nohy.

9. Čisté Mŕtve Vleky:

Použite činku pre toto začiatočníci úrovni cvičenie rutiny. Proste držať činka s ramenné šírku overhand priľnavosť, squat dole k činke a pomaly stúpať, ako si ju vytiahnuť do bokov. Táto jednoduchá rutina účinne zlepšuje teliat a ochromiť rastu a masovú nahromadenie.

10. Squat:

Drepy efektívne vybudovať všetky spodné časti tela svaly, vrátane zadnej strany stehien. Skúste jednoduché drepy na dennej báze k zlepšeniu ochromiť svaly.

Dúfam, že ste spoznali rôzne ochromiť cvičenie pre ženy. Môžete veľmi dobre trénovať je pre silnejšie nohy. Napíšte nám komentár, ak existuje.

load...