Fitness ženy

Top 10 cvičenie Činka a ich výhody

Top 10 cvičenie Činka a ich výhody

Dnešný sedavý spôsob života robil to veľmi dôležité, aby ľudia pravidelne cvičiť. Činka cvičenie nevyhnutnou súčasťou akejkoľvek silový tréning program. Najvýznamnejším prínosom činka cvičenia je, že spolu s posilnením hlavnej sval, to vás dostane informácie od iných životne dôležitých stabilizačné svaly rovnako.

The Best Činka cvičenie

Prečítajte si o to vedieť o top 10 činky cvičenie a ich výhody.

1. Chest tlačí na stabilitu guľa:

Ciele: hrudník, abs, paže a ramená.

Výhody: Balance je hlavnou zložkou tohto cvičenia, ktoré dobre variácia klasickej činka lisy.

Prevedenie: Začnete tým, že leží na guľu tým, že distribuuje do hlavy, horné ramená a hmotnosť hornej časti chrbta je rovnomerne so zvyškom tela, ktorá je ďaleko od lopty. Vaše nohy musí padnúť plochou na podlahe a potom sa natiahnuť ruky s činkami, kým sú rovné a opakovať.

load...

2. Ruská zvraty:

Ciele: brušné svaly a dolnej časti chrbta krútením pohyb niečí brucho.

Výhody: Veľmi užitočné pre ľudí, ktorí chcú budovať svoju hornú časť trupu pre športy ako baseball, plávanie, golf, hokej atď

Prevedenie: Sadnite si na zem s pokrčenými kolenami a pätami lisovaných k podlahe. Potom sa oprel, vyskúšať pocit, že sa zapojili a zdvihnite nohy z podlahy. Snažte sa dotknúť činky na podlahu tým, že točí trochu doprava a neustále opakujú s oboma stranami. To je jeden z najlepších činka cvičenie pre abs, ktorý ukazuje niektoré úžasné výsledky.

load...

3. Bočné drví:

Ciele: biceps

Výhody: Lepšia priľnavosť a posilňovanie ďalšie oblasti ramien.

Prevedenie: Postavte sa s nohami pri sebe, ruky dole. Držte činku v jednej ruke. Teraz dotkneme chrámu pomocou prstov špičky ľavej ruky. Bend na pravej strane s ľavý lakeť hore.

4. Sediaci rameno lis:

Ciele: svaly hornej časti tela

Výhody: Pomáha pri každodenné fungovanie a zvyšuje silu.

Prevedenie: Držte činky v každej ruke po stranách ramená a pod zápästia k lakťu. Teraz môžete stlačiť ruky nahor, kým sa rozšírili priamo nad hlavou, a priviesť ich späť opäť východiskovej polohy.

5. Repo muchy:

Ciele: Horná časť chrbta, ramená, zadné ramená a chrbticu svaly

Výhody: Posilňuje ramená a hornej časti chrbta. Pomáha zlepšiť držanie tela hornej časti tela.

Prevedenie: Sedíte na stabilitu lopty a držať činky v každej ruke. Ohýbať dole od pása tak, aby sa udržať si ruky za členok. Teraz spustite zdvíhanie činky zo svojich strán s palcami smerom nadol. Priviesť späť do prvej polohy a opakujte.

6. Predná vyvoláva:

Ciele: Ramená

Výhody: Pomáha pri hornom tréning telesnej hmotnosti.

Prevedenie: Postavte sa na nohy a držať činku v každom zo svojich rúk. Teraz zdvihnite pravú pažu držať lakeť, až sa stane rovnobežná s podlahou. Teraz sa vráťte do východiskovej pozície a opakujte s ľavou paží.

7. Vzpriamené riadky:

Ciele: Ramená a trapezius svaly

Výhody: Skvelé doplnkové cvičenie pre ramená a pascí rovnako.

Prevedenie: vo zvislej polohe to s nohami ramená na šírku ramien. Udržujte činky blízko k telu zvýšiť je na brade. Držať ju do počtu dvoch a vrátiť sa späť do východiskovej polohy. Opakujte najmenej 10 sád.

8. Krčí ramenami:

Cieľ: trapéz svaly

Výhody: Posilňuje a uvoľňuje napätie v trapezius svaly.

Prevedenie: len stáť rovno s činkami v rukách. Teraz už len stačí zdvihnúť ramená kolmo hore, ako keby ste pokrčil ramenami. Držať po dobu 2 počty a uvoľnenie.

9. Triceps provízie:

Ciele: triceps.

Výhody: Posilňuje triceps.

Prevedenie: vo zvislej polohe vedľa lavičke s jednou rukou a nohou na lavičke a hornej časti tela paralelne k zemi. Uchopte činku a zdvihnite ruku, takže je rovnobežná so zemou. Vrátiť sa do východiskovej pozície a opakujte.

10. Široká rada rameno:

Target: Back a hornú časť tela

Výhody: Posilňuje zadnej a hornej časti tela.

Prevedenie: Postavte sa do drepu. Teraz urvat činka v každej ruke a zdvihnúť obe činky bez zmeny polohy kolena. Video tu uvedené vysvetľuje krok za krokom postup pri cvičení.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

load...