Fitness ženy

Top 10 cvičení na posilnenie zápästia

Top 10 cvičení na posilnenie zápästia

Vaše telo je tak silný ako najslabší článok. Niektorí ľudia ignorujú zápästia a predlaktia cvičenie, pretože nie sú to zistili, že dôležitá. No, dovoľte mi povedať, prečo zápästia cvičenia sú dôležité.

Horná časť tela nebude efektívne, ak máte silné zápästia. Aj ľudia, ktorí pracujú dlhé hodiny na počítačoch a notebookoch obmedzujú prirodzený pohyb zápästia. To obmedzuje pohyb zápästia a viesť k vážnym problémom, ako je svalová zamykanie atď

Budem zoznam 10 najlepších zápästie posilňovacie cvičenia pre vás. Tým, že cvičí to denne môžete posilniť svoje zápästie a zostali ďaleko od problémov týkajúcich zápästné svaly.

load...

Zápästia cvičenia

1. Vo zvislej polohe sa jedna libra činka v ruke a dlaňou smerujúce k stropu. Potom krútiť len zápästia a zdvihnúť činku. Robiť jednu ruku naraz. Preveďte 3 sady 15 každého.

2. Položte ruku na lakťovej opierky stoličky udržiavanie dlaň a zápästie vo vzduchu. Potom ohnite zápästia nadol, kým nepocítite úsek. Potom pomaly zdvíhajte dlaň a ukazovať prstami nahor teda pocit napätia znova. Urobte to 10 krát na každej zápästie.

3. Rozšírte svoje prsty od seba tak ďaleko, ako je možné, a potom sa náhle vytvarovať ich v päsť tak pevne, ako je to možné. Do tohto 20krát každý deň na každej ruke. Budete sa cítiť napätie rastie na začiatku, ale neskôr sa to bude ustupovať.

load...

4. Držte ruky kolmo k svojmu telu sformovať dlane v päsť a začať otáčaním päste v smere hodinových ručičiek. Urob to po dobu 20 krát. Potom sa v pokoji po dobu 60 sekúnd a začať otáčanie päste v proti smere hodinových ručičiek na 20 krát.

5. Ak chcete, aby vaše non dominantné ruka silnejší, čistenie zubov každý deň s oboma rukami striedavom. To umožní, aby non dominantné ruka silnejší, ako aj dať nejaké relaxáciu na dominantnej ruky.

6. Položte dlane byt na vrchole silnú tabuľky. Potom sa pomaly pokúste celú váhu na zápästí a dlaní zdvihnutím svoje telo na prstoch. Akonáhle cítite dostatočné napätie, potom sa pomaly vrátiť do normálneho stoji.

7. Vykonajte vyššie uvedenú operáciu naplocho na bruchu na zemi. Potom zdvihnúť celé telo a dal váhu na dlaniach. Udržujte prsty na zem.

8. Stand v Namaste pozíciu s lakťami a dlane v pravom uhle. Teraz stlačte obe dlane smerom k sebe. Tým sa vytvorí napätie a silu v predlaktia rovnako.

9. Stojan vo vzpriamenej polohe s rukami čelom podlahy inline s telom. Držať činky v ruke a zdvihnite ich hore, kým sa trochu nad pásom. Potom dal ruku dole do pôvodnej polohy. Toto cvičenie pre 10krát v sadách po 3.

10. Vo zvislej polohe a držať ruky s otvorenou dlaňou. Ruky by mali byť kolmé na svojom tele. Stojan takto po dobu 10 minút. Budete sa cítiť extrémnu bolesť v ruke, ale to je, keď vaše svaly začnú reagovať na cvičenie.

Postupujte podľa vyššie uvedených cvičenie pre zápästie dedicatedly a vaše bude mať silu zápästia v žiadnom momente.

load...