Fitness ženy

Top 10 cvičení, ktoré vám pomôžu získať váhu

Top 10 cvičení, ktoré vám pomôžu získať váhu

Tenké a štíhle ľudí sú vždy túži vyskúšať nové techniky, diéty a cvičenia; v nádeji na získanie pár kíl. Ľudia, ktorí sa dokážu spojiť dobrá strava s vhodným cvičením, nakoniec vyzerá zdravo a úžasné. Jednoducho binging na potraviny, v túžbe tejto dokonalé telo, v skutočnosti nikam nevedie. Avšak, keď človek náležite cvičenia, potom jedlo je spotrebovaný dostane využitý a prevedený do svalovej hmoty, ktorá pomáha pri budovaní dobré a zdravé telo. Ľudia s túžbou dať na váhe sú povinní vykonávať rozumne, pretože je to jeden z najdôležitejších aspektov priberať na váhe. Prvých desať priberanie na váhe cvičenie pre ženy sú uvedené nižšie:

Cvičenie na priberanie na váhe - Top 10 k nasledovaniu!

1. Kľučky:

Push-up sú jedným z najúčinnejších foriem cvičenia, pretože nevyžadujú závažia alebo akékoľvek fantázie stroja. Toto cvičenie je ideálny pre získanie váhu na hornej časti tela, ako to funguje najlepšie, keď sú väčšie svaly pracoval na.

2. Nízka intenzita aeróbne cvičenie:

Táto forma cvičenia pre zvýšenie telesnej hmotnosti zahŕňa dýchanie v kyslíka a dýchanie sa oxid uhličitý v procese implementácie nízkej intenzity cvičenia. To povzbudzuje chuť do jedla a zvyšuje metabolizmus, čo vedie k zvýšeniu hmotnosti.

load...

3. Plávanie:

Táto kardiovaskulárne cvičenie je efektívna ako v priberanie na váhe, rovnako ako chudnutie. Keď sa človek pláva usilovne, jeho chuť k jedlu dostane zhoršil a má tendenciu konzumovať veľa jedla, čo spôsobuje priberanie na váhe.

4. Bežecká:

Jogging, ako je plávanie, je dobré kardiovaskulárne cvičenie, ktoré má schopnosť zvýšiť metabolizmus človeka. To má za následok pridanie svalovej hmoty na štíhle telo ako človek rozvíja schopnosť tráviť ťažké jedlá ľahko a pridať veľa bielkovín v tomto procese.

5. Výpady a drepy:

Výpady a drepy sú vynikajúce cvičenie na priberanie na váhe. Oni sú jednou z možností, pokiaľ ide o priberanie na váhe okolo štvorhlavého svalu, chrbta a lýtok. Oblasť okolo nôh je najväčší sval zóny a jeden môže získať veľkú váhu, ak tieto výpady a drepy sú vykonávané v sadách.

load...

 6. Bench Press:

Cvičenie, ako je bench press sú účinné pri zvyšovaní väčšiu váhu okolo vnútorných a vonkajších oblastiach hrudníka než na ramená a predlaktia. Naklonený bench press a niekoľko ďalších modifikácií sú známe niesť lepších výsledkov. Dve sady desiatich každý je ideálny na priberanie na váhe v zaostreného oblasti.

7. Ťah:

Pred praktizovaní tohto cvičenia, jeden musí pochopiť formu, pretože zahŕňa využitie ťažkej váhy s pomocou ramien, chrbta a nôh. To môže byť riskantné a preto je potrebné ho vykonávať v prítomnosti trénera. Toto cvičenie pomáha pri priberanie na váhe bez omeškania.

8. Jóga:

Jóga zahŕňa uzákonenie pózach s presnosťou a správneho vzoru dýchania. To nielen pomáha pri priberanie na váhe oživením chuti do jedla, ale tiež uvoľňuje myseľ, ktorá nepriamo pomáha pri priberanie na váhe. Niektoré z účinných ásan, ktoré pomáhajú v priberanie na váhe sú Sarvang Asano, Vajra Asano, bhujang Asano a Matsya Asano.

9. Zhyby:

Toto cvičenie je účinnejšie, keď je spúšťaný s barom. To možno urobiť kdekoľvek a rovnako ako push up, toto cvičenie je tiež súčasťou rozcvičku. To pomáha pri zvyšovaní hmotnosti okolo ramien a hrudníka.

10. Vzpriamená Činka Riadky a Činka Shoulder Press:

Tieto cvičenia sú skvelé pre získanie svalovej hmoty v hornej časti tela a pomáhajú tenké telo získať dobrú postavu. Tieto telesnej hmotnosti cvičenie musí byť vykonané opakovane v sadách a možno ju vykonať aj doma.

K priberanie na váhe, jeden je potrebné zamerať sa na rast a vývoj svalov. Tieto svaly sa darí na cvičenie a jedlo plné vysokých kalórií. Uvedené cvičenia na priberanie na váhe môže byť kombinovaný s ktorými tvoria kompletnú tréning. Majte na pamäti, ktorá má za následok priberať na váhe, je to možné, keď človek vyjde pravidelne, pretože nikto nemôže dať na váhe cez noc.

load...