Fitness ženy

Top 10 cvičení Hula Hoop a ich prínosy

Top 10 cvičení Hula Hoop a ich prínosy

Hula Hoop cvičenia existuje už od vekov a dnes je to jeden z najviac zábavných cvičení režimov. Je to jeden z najlepších spôsobov, ako spáliť kalórie spolu s tukom v žalúdku a oblasti pásu.

Čo je Hula hooping Všetko o?

Hula hooping je vlastne fyzickú aktivitu, kde je potrebné točiť obruč okolo pása, brucha, paží a nôh. Priemerná Hula obruč pre dospelých má rozpätie asi 45 palcov v priemere a váži asi 2 libier. To pomáha spaľovať toľko kalórií, ako sa dostanete k horieť v kickboxe alebo aerobic zasadnutí. Podľa Americkej rady, hula hooping vám pomôže pri spaľovaní asi 420 kalórií za hodinu. Takže všetko, čo potrebujete urobiť, je prehrávanie hudby, točiť hula hoop na hodinu a ty si spálil 450 kalórií.

Hula hooping nie je novo objavený spôsob, ako zostať fit. Existujú dôkazy o tom, že starí Gréci a Egypťania točila obručami okolo svoje brucho, aby sa baviť a udržiavať svoju kondíciu.

load...

Hůla hooping nielen vás udrží fit a vo forme, ale tiež pomáha pri povznášajúci náladu a boj proti depresii. To má veľmi pozitívny vplyv na naše telo a myseľ. Deti a ľudia všetkých vekových kategórií z celého sveta vychutnať to nesmierne, ako forma hrania, rovnako ako forma cvičenia. Najdôležitejším faktorom, ktorý akákoľvek iná cvičenia ako bežiaci pás a ráno chodec nemá je, šťastný faktor '. Ľudia si neuvedomujú, čas, zatiaľ čo oni sú hula hooping.

Kde robiť Hula Hoop?

V súčasnej dobe existuje mnoho hula hooping dostupné triedy, ktoré možno pripojiť k práci von a schudnúť. Niektoré telocvične a fitness centra aj vedenie hula hoop tanečné sedenia. Väčšinou sa jedná o hodinové sedenie, ktoré sú zábavné a užitočné zostať fit. Mnoho ľudí tiež cvičiť hula hooping doma, pretože nevyžaduje žiadne špeciálne set-up alebo životné prostredie. Všetko, čo potrebujete, je obruč a dostatok priestoru, aby ju hojdať. Mať hudobný systém okolo ovazovacího oblasti by bolo ďalšie výhodou. Jedná sa o najlacnejší, efektívny a zábavný spôsob, ako cvičiť.

The Hula Hoop cvičenia

1. Stály Twist

Hula hoop môže byť primerane efektívny spôsob, ako pracovať na svoje abs. Stále krútenie tvorí naozaj dobrý tréning pre abs. Držte hula hoop na dvoch stranách a otočením smerom doľava, aby vaše dolnej časti tela rovno. Po držať 5 sekúnd, krútenie k pravej strane a držať sa znovu po dobu 5 sekúnd.

load...

2. Rolling Reach

Valcovanie dosah je efektívne cvičenie pre váš chrbát a nohy. Cvičenie celkom podobá jazde; je to len, že riadenie je tu celkom veľký. Držte sa hula hoop pred vami a ohybe dopredu, akonáhle budete mať pozíciu len prevaliť na hula hoop zľava doprava.

3. Arm Kruhy

Ak chcete prísť na paže a ramená s hula hoop, môže byť nutné vykonať ramien kruhy. Všetko, čo musíte urobiť, je držať hula hoop do vzduchu a krúžiť ho medzi dlaňami a predlaktia. Kým ohýbanie lakeť, môžete ľahko cítiť tlak v ramenách a pažiach.

4. Tree Press

V tomto cvičení budete využívať hula hoop ako činka. Všetko, čo musíte urobiť, je rovnováha, ako budete musieť postaviť rovno na jednej nohe ako ostatné trčí s podporou druhú nohu. Držte hula hoop, za hlavu a ľahko zdvihnúť a ohnúť dole. Rovnaký postup opakujte po dobu 10 krát.

5. V- Sit

V-Sit je ľahká úloha, ale pomáha rozvíjať silné abs svaly. Zachovať obvod hula hoop na mysli, zdvihnite nohy dohromady na jednom konci hula hoop a nechajte svoje ruky drží druhý koniec. Táto pozícia stláča vaše abs svaly.

6. Široké Drepy

Drepy sú apt cvičenia na boky a stehná a pridaním hula hoop pomáha pri strate prebytočného tuku na bokoch. Rovnako ako vykonať hula hoop kruhov, skloniť kolená von a vyvážiť hula hoop.

7. Hoop Boot Camp

Obručí kemp je stopa krok za krokom s výkonom medzikružia. Je energický a pomáha formovať stehná, boky a spodnej časti chrbta.

8. Hula Hoop Dance

Hula hoop tanec cvičenie môže byť rovnako ako aerobik, kde budete využívať obruče miesto činky. Všetko je potrebné je dobrá hudba k drážke a nechajte voľný, ako si zatancovať v rytme a potriasť korisť.

9. Kolenný hooping

Koleno hooping je dobrý tréning sedenie pre vaše stehná a zadná časť kolena. Len sa snaží vyvážiť obruč medzi kolená a vyhnúť sa pádu vypnúť pomocou hula hoop.

10. Hula Hoop trupu a hrudníka

Hula hoop nie je len dať vaše bedra a korisť pevnosť a tvar, ale môže byť použitý k trupu a hrudi taky. Len kruh obruč okolo hornej časti tela a nechajte ju voľne, bez toho aby ho nechal spadnúť na kruhoch.

Výhody Hula hooping

Tu sú niektoré bežné fitness a zdravotné prínosy spojené s obručou hula:

  1. Vám zostať fit a vo forme.
  1. Budete mať možnosť, ako schudnúť počas niekoľkých týždňov, pretože pomáha pri pálení až 450 kalórií za hodinu.
  1. Má tendenciu posilňovať svaly, pretože sú zapojení do hooping.
  1. Pracuje na abs a jadro príliš.
  1. Vám pomôže v boji proti depresii.
  1. Robí vám tenký a štíhly s ploché brucho.
  1. Je vaše telo pružnejšie.
  1. Ako je to zábavné a temperamentný činnosť, to robí veselý a udržiava pozitivitu.
  1. Posilňuje svoju úroveň koncentrácie.

Niet pochýb o tom hula hooping je nový fitness trend. Dlhé a vyčerpávajúce telocvičňa relácií môže byť niekedy ťažké udržať. Namiesto toho, hula hooping je zábavné a vzrušujúce spôsob, ako zostať fit a in-tvar. Všetko, čo potrebujete, je 1,5 kg hmotnosti hula hoop a trochu praxe !!

load...