Fitness ženy

Top 10 cvičebných cvičení na spálenie kalórií rýchlo

Top 10 cvičebných cvičení na spálenie kalórií rýchlo

Energické cvičenie sú extrémne cvičenia, ktoré urýchli vaše tepová frekvencia a skončí takže vám dych. Ako výraz napovedá, tieto cvičenia sú veľmi namáhavé a vyžaduje veľa vytrvalosti a fyzickej námahy. Aj keď tieto sa môže zdať celkom úlohu dosiahnuť, a to najmä pre tých, ktorí nie sú naozaj na cvičenie, ako sa vo zvyku, vrátane týchto intenzívne cvičenie vo svojom každodennom živote môže byť veľmi prospešné, pretože pomáhajú spáliť viac kalórií ako bežné cvičenie, a sú skvelý spôsob, ako zostať fit a vo forme.

10 najlepších Energické cvičenie

1. Beh a jogging:

Okrem spaľovanie veľa kalórií, beh pomáha vybudovať svoj kardiovaskulárne kapacity, rovnako ako zvýšenie úrovne vytrvalosti vašich svalov. Beh a jogging sú dve formy intenzívneho aeróbne cvičenie, ktoré produkujú energiu kombináciou glukózy alebo tuku prítomného v tele s kyslíkom.

load...

2. Chôdza do kopca: 

Ak je váš cieľ je formovať tie nohy a tón týchto lýtkové svaly, budete musieť pridať nejaké závažnosti do svojho cvičením. Jedným z najlepších spôsobov, ako formovať vaše nohy je chôdzou. Pri chôdzi na pravidelnom povrchu je samo o sebe dobré cvičenie, chôdza do kopca dáva väčšie výhody a funguje skôr na vašich lýtkových a stehenných svalov, tónovanie je a dáva vám silnejší a inštalatérovi nohy.

3. Cyklistika:

Táto forma cvičenia môže byť teší ľudia všetkých vekových skupín v akomkoľvek prostredí alebo okolia. Najlepšie časť o tomto cvičení je, že si môžete vybrať, ako to urobiť na čerstvom vonkajšieho vzduchu, vnútri svojej pravidelnej telocvične, alebo dokonca v pohodlí vášho domova. Jazda na bicykli vyvíja malý tlak na kĺby, ale tóny vaše končatiny, svaly a chrbát.

4. Plyometric cvičenie:

Tiež známy ako skok tréning, plyometric cvičenie zahŕňa relaxačné a zmluvné svaly v rýchlom slede, ktorý vám pomôže zvýšiť svoju svalovú silu. Toto cvičenie je tiež skvelý spôsob, ako zlepšiť fungovanie vášho nervového systému.

load...

5. Bojové umenia:

Bojové umenia nie je len forma cvičenia, je to forma života, ktorá vám dáva viac výhod než len fyzickú kondíciu. Cvičiť bojové umenia vštepuje zmysel pre disciplínu a pokory vo svojom živote okrem zlepšenia kardiovaskulárne zdravie a tonizáciu do svalov. A nesmieme zabudnúť na skutočnosť, že je to skvelý self-obranný mechanizmus rovnako.

6. Zumba:

Zumba je moderný fitness režim, ktorý zahŕňa rýchly tanec na hudbu, je pravdepodobne najviac zábavné robiť cvičenia v nedávnej dobe. To je obzvlášť dôležité pre tých, ktorí nie sú záujem cvičiť a chcú zostať vo forme, zatiaľ čo ešte dostať zapojený do nejakého druhu cvičenia. Cvičí zumbu spáli veľa kalórií a tóny svoje telo, bez toho aby sa cítite príliš unavený.

7. Šport:

Športy, ktoré zahŕňajú spustiť veľa, ako je tenis, basketbal, hokej, futbal atď sú skvelé pre budovanie vytrvalosti. Tieto športy tiež pomáhajú zvýšiť váhu svojho tela a koordináciu. Jedna hodina hranie týchto hier vám pomôže spáliť až 700 kalórií.

8. Plávanie rýchlo:

Plávanie je jedinou formou cvičenia, ktoré zahŕňa plnú telesné cvičenie. Keď sa plávať rýchlo, vaše srdce pracuje rýchlejšie, než je obvyklé na výrobu energie. To zase zvyšuje vašu kardiovaskulárny systém. Plávanie zahŕňa pohyb zo všetkých hlavných častí tela, z vašich krčných svalov so zbraňami, z zadku až do svojich nôh a chodidiel.

9. Prechod alebo chôdzu do schodov:

Obe tieto cvičenia vám lepšie zdravie a kondíciu vo veľmi krátkom časovom období. Preskakovanie alebo lezenie po schodoch bude klásť menší dôraz na kolenách alebo nohách, ako jogging alebo beh. Tie pomáhajú budovať svoje dolnej časti tela silu, zvýšiť odolnosť a zlepšenie pevnosti kostí rovnako.

10. Heavy zeleniny:

Heavy záhradníctvo by v ideálnom prípade zahŕňať viac práce než len zalievanie. Táto forma cvičenia, ktoré budú s najväčšou pravdepodobnosťou súčasťou vášho denného rozvrhu, môže pomôcť spáliť takmer 600 kalórií za hodinu. Zahradničení je klasická forma cvičenia, pretože to robí si prejsť tromi druhmi fyzickej námahy: silu, vytrvalosť a rozšíriteľnosť.

load...