Fitness ženy

Tieto 7 nápravných prostriedkov sú všetko, čo potrebujete pre tie Slim boky a stehná!

Tieto 7 nápravných prostriedkov sú všetko, čo potrebujete pre tie Slim boky a stehná!

Keď bol v poslednej dobe ste videli svoje telo v zrkadle a doslova nenávidela to, čo si videl? Fret nie, nie ste sami.

Všetci chceme fit a robustné telo. Všetci chceme, aby zmiernil, že extra tuku; najmä ten v našich bokov a stehien. A my všetci chceme všetko dosť rýchlo.

Ale problém je, že nevieme, čo robiť, alebo kde začať. A ak to je to, čo vaše obava je, že ste prišli na správnom mieste!

Tento post hovorí o siedmich opravné prostriedky, ktoré vám pomôžu spaľovať tuk a dá vám tie štíhle boky a stehná! Čítajte ďalej a získať tvar svojich snov!

load...

Ako schudnúť stehná a boky - Top 7 Nápravné opatrenia:

1. Voda: 

Vážne, je tam niečo, že tento elixír života nemôže robiť? Či už je to vám pomôže zostať na dosah optimálnej úrovni po celú dobu, alebo odplavovanie tieto škodlivé toxíny z tela, voda robí to najlepšie!

Čo by ste mali urobiť:�

 • Najlepšia rada akýkoľvek rozumný človek vám môže dať, je piť 8 až 10 pohárov vody denne.
 • Tiež, aby bolo miesto pre začať svoj deň s pohárom vody, a končí svoj deň s jedným.
 • Ovocie a zelenina s vysokým obsahom vody, sú tiež nesmie chýbať. Je to preto, že vaša pečeň potrebuje vodu ku konverzii tukov na energiu a udržuje váš metabolizmus vysoká. 

Výskum:�

load...
 • Podľa štúdie uverejnenej v časopise Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism, pitnej asi 17 oz vody zvýšila rýchlosť metabolizmu o 30 percent u zdravých mužov a žien (1).
 • Voda môže tiež pomôcť pri chudnutí. V inej štúdii uskutočnenej ministerstvom výživy človeka, Virgínia, proces chudnutia sa urýchli, keď budete konzumovať vodu spolu s nízkokalorickú diétu (2).

2. Kardio a silový tréning cvičenie: 

Tento krok je tak zrejmé, že aj malé dieťa, ktoré sa len naučiť sa lízať jeho lízatko by to vedieť. Disciplinovaný cvičenie režim vám môže dať tvarovaná a fit telo, nieto tónovaný boky a stehná.

Čo by ste mali urobiť:

 • Môžete vykonať niektoré kardiovaskulárne a pevnosť cvičenie, ktoré sa špecificky zameriavajú na vaše boky a stehná a dať im tvar ste vždy žiaduce.
 • Pre kardio, môžete položiť ruky na bežeckom páse alebo stacionárny bicykel. Príchod do silový tréning, môžete zahrnúť drepy a krúti v režime dostať tie zabijácke boky a stehná.

Výskum:

Podľa Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb, step-up (3) a hip únos (4) sú dve veľké cvičenie, ktoré sa zameriavajú a tón vaše boky a stehná (5).

3. Jóga: 

Úprimne povedané, môžete ignorovať zostávajúcich sedem opravné prostriedky v tomto článku, ak budete cvičiť jogu každý deň. Dôstojnosť jogy nemožno vystrel v slovách, ale možno zažiť len s bežnou praxou.

Čo by ste mali urobiť:�

 • Prax istej Jóga ako Baddha Konasana (6) (obuvnícke póza) a Setu Bandhasana (7) (most predstavovať). Títo dvaja výlučne zamerať na boky a stehná.

Výskum:�

 • Bolo zistené, joga na podporu riadenia hmotnosti. Podľa štúdie z časopisu Journal of alternatívnych terapií v zdraví a medicíny, pravidelné cvičenie jogy môže mať za následok menej súvisiace s vekom priberanie na váhe (8).
 • Joga pomáha tiež tón svaly a udržuje pokožku pevnú (9).

4. Kokosový olej:

Prečo myslíš, že vo väčšine prípadov, ktoré vám poskytnú masáž pomocou kokosový olej? Pretože tento zázrak olej funguje skvele, pokiaľ ide o ktorý vám pomôže stratiť prebytočného tuku z tela. Tiež živiny obsiahnuté v kokosovom oleji prispieť k posilneniu kožného tkaniva (10).

Čo by ste mali urobiť:�

 • Masírujte boky a stehná s teplým kokosovým olejom po dobu desiatich minút denne. To vám pomôže s ich tón. Mastné kyseliny v kokosovom oleji nie sa ukladajú ako tuku v tele, ale okamžite absorbovaná v tele a dostať premenený na energiu.

Výskum:�

 • Kokosový olej zlepšuje metabolizmus príliš. V štúdii uskutočnenej podľa Department of Biochemistry, University of Kerala, samce potkanov boli kŕmené rôzne oleje (koprový, olivový, slnečnicový a panenský kokosový olej) spolu so syntetickým stravou po dobu 45 dní. Bolo pozorované, že panenský kokosový olej sa významne znížila hladiny cholesterolu u potkanov, a zvýšenie ich metabolizmus (11).

5. Kajenské korenie: 

Všetko, čo korenie milujúci ľudí, tu je nejaký super-pre vás dobrú správu! Kajenské korenie je jedným z najlepších potravín, ktoré vám môžu pomôcť zmierniť vaše stehná a boky.

Čo by ste mali urobiť:

 • Zmiešajte lyžičku každý z kajenské korenie, nastrúhaný zázvor a šťava z 1 citróna sa pohárom teplej vody.
 • Piť tento zdravý nápoj dvakrát denne.

Alebo ak sú príliš zaujatí robiť všetku zmiešaní a premiešanie, stačí pridať kajenské korenie do vášho varenia. Jednoduché, nie?

Výskum:

 • Kajenské korenie má spaľovanie tukov vlastnosti a sľubuje úbytok hmotnosti (12).
 • Podľa štúdie uskutočnenej Purdue University, koreniace do svojej každodennej jedlá s trochou kajenské paprikou môže obmedziť vašu chuť k jedlu (13).
 • Okrem toho, kajenské korenie tiež pomáha odstrániť toxíny z tela a vyčistí krv (14).

6. Jablkový ocot: 

Budete listovať akéhokoľvek lekárskeho časopisu, konverzovať so žiadnym stanoveného lekárom, jablčný ocot je to, čo by ste naraziť.

Err.that mohlo byť prehnané. Ale napriek tomu, ACV je niečo, čo sa môžete spoľahnúť na, takmer vždy. A keď príde k mať tónovaný boky a stehná, táto zložka je kráľ.

Čo by ste mali urobiť:�

 • Zmiešajte tri časti nefiltrovaného a surový jablčného octu s jedným dielom kokos alebo olivový olej.
 • Masírujte boky a stehná používať a nechajte ho nerušene po dobu tridsiatich minút. Potom opláchnite vodou.
 • Nasledujte tento liek dvakrát denne.

Výskum:�

 • ACV hrá významnú úlohu v odvrátenie hladu tým, že riadi množstvo glukózy uvoľnené v tele po tom, čo jete, a tiež pomáha rozobrať telesného tuku (15). Je to dokonca pomáha vymyť toxíny z tela (16).
 • Štúdia vykonaná na Arizona State University zapojené dve skupiny ľudských účastníkov. Prvá skupina bola vyrobená konzumovať štyri polievkové lyžice jablčného octu, denne po dobu jedného mesiaca; a druhá skupina bola požití placebo. Výsledky ukázali stratu hmotnosti pol libry na jednotlivcovi, ktorí užívali jablčného octu (17).
 • Ďalšie štúdie v Japonsku ukázala podobné výsledky. Výskumní pracovníci sa podieľajú na štúdiu navrhol, aby ocot sa môže zapnúť špecifických génov súvisiacich s obsahom tuku členenie (18).

7. Kávová usadenina: 

Nemám piť kávu moc. Ale potom, čo poznám tento bod, vyzerá, že začne off. Všetci vieme, že káva obsahuje kofeín. Ale mnohí z nás nevie, že obsahuje antioxidanty moc (19). A väčšina z nás nevie, tieto dve zložky utiahnite kožu a tón dole.

Čo by ste mali urobiť:

 • Môžete si vziať lyžicu zvyšné kávová usadenina pred varením.
 • Pridajte trochu medu a miešajte, kým sa dostanete hustú konzistenciu.
 • Naneste ho do bokov a stehien, než sa pre kúpeľ.
 • Potom, čo zaschne, môžete ju drhnúť s mokrými rukami a potom opláchnite vodou.
 • Nasledujte tento liek dvakrát alebo trikrát týždenne.

Výskum:

 • Kofeín je známe, že pomáhajú prekrvenie pokožky, čím splachovanie vlhkosť z kože a robiť to firma. Takisto sa zistilo, že krémy, ktorých hlavnou zložkou je kofeín, divy, pokiaľ ide o vytiahnutie tekutiny z medzier medzi bunkami (20).

Všetko je možné v tomto svete, a preto je stále tónovaný a štíhle boky a stehná! Teraz, keď viete, ako štíhle stehná a boky, dajte nám vedieť, ak budete to skúsiť. Vyskúšať tieto opravné prostriedky dnes a pripravte sa byť ohromený! Ver mi, až sa nabudúce budete vidieť svoje telo v zrkadle, ste povinní znovu a znovu zamilovať sa do seba.

A znova!

load...