Fitness ženy

T Push Ups - Ako to urobiť a aké sú jej výhody?

T Push Ups - Ako to urobiť a aké sú jej výhody?

Pre fitness fanatici tam žiadna výzva je dosť veľký! Chcú, aby sa zasadila svoje telo ďalej na okraj, prospievajúce v adrenalín sa dostanú na oplátku.

Push up je konečným testom osoby vytrvalosť, pružnosť, pevnosť a vytrvalosť. Robí prísne opakovanie push up tiež zvýšiť tieto vlastnosti u človeka. Samozrejme, že push up sa vyvinuli do niekoľkých variantov, ktoré ďalej testovať schopnosti človeka. Jedna z týchto variantov je T push Up, čo je skvelý výkon za to, že definícia pre rad svalov v tele.

Ako urobiť T push up?

Ak chcete T push up cvičenie, predpokladáme, že k normálnemu push up postoj na mieste svoje ruky priamo a pevne pod ramenami. Znížte svoj hrudník, kým je tesne nad zemou, takmer ale nie úplne. Teraz tlačiť späť hore a keď to urobíte, zdvihnite ľavú ruku z podlahy a dostať sa k nebu alebo na strope, v závislosti na tom, kde si zvyčajne robiť svoju každodennú opakovaní. Súčasne budete musieť presunúť svoju váhu na pravou rukou. Musíte sa vrátiť vaše nohy tak, aby celá váha tela spočíva na pravej končatiny vášho tela. Ak sa budete držať chrbticu rovno, uvidíte, ako vaše telo tvorí naklonené, T 'robiť uhol 45 stupňov s podlahou. Teraz sa vrátiť do východiskovej pozície a opakujte. Aj keď robíte cvičenia, zmluvu svoje svaly a dotiahnuť vaše boky.

load...

 [Čítajte: push up pre ženy a ich výhody]

Činka T Push Up:

Robí push up pomôcť tón a tvar množstvo svalov v tele. Pridanie určitý odpor k nej by zosilniť tieto účinky. Tento odpor je uvedený vo forme váh v priebehu tréningu. Pomocou šesťhranné činky zintenzívňuje cvičenia a robí svaly ešte silnejšie. K tomu, kúpiť pár činiek, ktoré sú pohodlné s- je pomocou tých naozaj ťažkých nemá zmysel. Ak chcete pridať odpor, ktorý si môžete skutočne prekonať. Umiestniť tieto váhy, kde sa vaše ruky vysadené počas normálnej push up. Teraz chytiť činky a vziať normálne push-up pozície. Za to, že budete musieť vykonať T push up podľa rovnakej metódy ako predtým. Robiť opakovaní na striedavý stranách.

Striedavý T Push Up:

Aj v tomto prípade budete musieť vziať normálnej pozícii push up ramien rovné, rúk a nôh podporujúcich svoje telo a ruky vysadené na zem mierne širšie ako ramená. Ako normálny push up, umývadlo na zem a push up. Keď sa push up, priniesť pravú ruku a rozšíriť tak vysoko, ako je to možné, keď hodíte pravú nohu a zvyšok celej telesnej hmotnosti na ľavej paži a nohe. Potom, čo držal túto pozíciu, T 'na niekedy, opakujte s ľavou údmi svojho tela. Vzhľadom k tejto striedaním strán, toto cvičenie sa nazýva striedavý T push up.

load...

Výhody:

Existuje niekoľko výhod robí T push up cvičenie. Existuje niekoľko športov, ktoré možno hrať s väčšou účinnosťou, ak sa uskutočňujú pravidelné T push up. Jedná sa o bojové umenia, futbal, softball, futbal, volejbal, baseball. T push up je zlúčenie pilates a rozcvičku, tak to je skvelé pri práci na hrudníku. Funguje tiež na ramená, obliques a triceps. Pravidelné opakovanie tohto cvičenia, všimnete si zmeny vo vašom zdraví, držanie tela a silu. Činka T push up zvýšiť svoju svalovú koordináciu a pohyb vašich rúk a nôh.

Celkovo možno povedať, T push-up je o niečo ťažšie verzie pravidelné push up. S praxou, budete môcť vykonať niektorú z nich bez problémov vôbec. Činka push up prísť na triceps, prostrednej časti chrbta, abs, ramená, hrudník, šikmé a vaše glutes.

Takže, čo je počítať vaše najvyššie push-up? Už ste vyskúšali T Push Up? Páčilo sa vám to pomôže? Ešte s nami podeliť v sekcii Komentáre nižšie!

load...