Fitness ženy

Prekročí olovo na výšku?

Prekročí olovo na výšku?

Stoji v skupine, vysokí ľudia zvyčajne sa stal centrom príťažlivosti, ak ste niekedy všimli. Čo je to, že vyšší ľudia majú, že nie? Očividne bez akéhokoľvek argumentu, že je výška faktorom. Kratšie ľudia vždy stratiť v dave. To môže byť docela skľučujúca pre mnoho.

Výška zisk po určitej dobe je veľmi ťažké a je na rozdiel od priberanie na váhe. Často sa čudujeme, že ak je to možné, aby telo zväčšiť alebo zmenšiť, prečo nie je možné, aby rast vertikálne? To je veľmi platný otázka a odpoveď je, že je možné pestovať vyššia, ak budeme robiť správne veci. Môžeme urobiť drobné zmeny v našom tele tým, že robí nejaké cvičenie ako švihadlo. Avšak, majte na pamäti, že sa nestane cez noc, Michael Jordan, ale môžete si zlomiť aj pridaním pár palcov. Najväčšou otázkou je bude skákanie zvýšiť výšku? A tu sme na ňu odpovedať!

Ale ešte predtým, ktorá umožňuje získať nejaké pozadie na faktory, ktoré idú do výšky zisk.

Aké sú faktory, ktoré ovplyvňujú rast výšky?

Než sa zameriavame na to, ako preskakovanie výšku zvýši, mali by sme sa poučiť z faktorov, ktoré ovplyvňujú náš výšky rastu. Existuje vlastne veľa z nich, ale to sú tie hlavné:

load...
 • Naše dedičné aspekty
 • Životný štýl a životné prostredie
 • Ostatné zdravotný stav
 • Tam sú niektoré pozitívne faktory, ktoré môžu zvýšiť svoju výšku rast:
 • Zdravá strava
 • Správne cvičenie
 • Dobrý držanie tela
[Čítajte: cvičenia, ktoré vám pomôžu získať Hmotnosť]

Ako sa Preskakovanie Zvýšenie Výška?

 • Skipping je srdce pumpovať cvičenie. Ak preskočíte, budete sa striedajú nohy tým, že drží ho a preč z krajiny. To je tiež vysokorýchlostné činnosťou. Kým skákanie celý svaly a väzy v tele sú preťahovanie a uzatváranie zmlúv. To spôsobí, aby boli pružné a nakoniec sa pretiahnuť.
 • Ak ste skákanie je vaše telo úplne vztýčené pretiahnutie chrbtice a chrbtové svaly tiež. Neustále ohýbanie kolien, zatiaľ čo preskakovanie spôsobí, že lýtkové svaly rozšíriť vertikálne.
 • Preskakovanie tiež pridáva do kostnej hmoty tým, že je dlhšia. To je dôvod, prečo preskakovanie môže pomôcť pri získavaní niekoľko palcov.
 • Ďalším účinkom skipping je to, že celá naše telo štíhlejšie. Keď máte štíhlejšie telo, budete vyzerať vyššia.
[Čítať: Beh Tipy pre Ftiness]
Koľko Preskakovanie mám robiť každý deň?

Ak ste nikdy preskočený skôr, potom začať s nízkou kľúč. 50 preskakuje denne počas prvých dvoch dňoch je dobré naštartovať cvičením. Ako budete postupovať, môžete zvýšiť počet preskočenie na 75 a potom 100. Akonáhle ste spokojní s tepovej frekvencie a myslím, že to zvládneš, a potom spustiť skákanie 300 krát denne najmenej. Konzistentné preskočenie po dobu 3 až 6 mesiacov začne ukazovať nárast výšky v tele. Je však veľmi dôležité, aby sa vaša tepová frekvencia ustálený, zatiaľ čo preskakovanie. Vo chvíli, kedy máte pocit, bez dychu, mali by ste okamžite ukončiť cvičenie. Je tiež veľmi dôležité piť viac vody, zatiaľ čo preskakovanie. Môžete dostať dehydratovaná veľmi skoro, zatiaľ čo preskakovanie. Majte na pamäti, nie piť vodu priamo po alebo cez procesné skipping. Je to veľmi nebezpečné.

Čo mám robiť, aby som Prejsť?

Po prvé získať dobrý povraz, ktorý vyhovuje dĺžku svojho tela, nie všetky švihadlá sú rovnaké. Švihadlo by nemala byť príliš dlhá, nechcete, aby zakopnúť a spadnúť. To by nemalo byť príliš krátka, pretože budete stále zakopnúť a spadnúť. Dĺžka lana by mal zodpovedať svoju dĺžku tela od hlavy až k päte. To je dôvod, prečo sa snaží skákanie párkrát ešte predtým, než kúpiť lano.

Investovať do lana, ktorá je vyrobená z mäkkého materiálu, ako je pena alebo pružného lana, napríklad. Kým skákanie bude lano dotknúť vášho tela v čase, a to je ľahké si ublížiť.

load...

Tak bezpečné skákanie a šťastný rastie!

load...