Fitness ženy

Pohár Squat - čo je a aké sú jeho výhody

Pohár Squat - čo je a aké sú jeho výhody

Znamená predvádzanie drepy nechať s bolesťami v dolnej časti chrbta? Chceš tónovaný nohy a stehná bez týchto bolestných podvrtnutie? Potom máte odpoveď na všetky vaše problémy! Je to, Pohár squat! '

Medzinárodne uznávaný Sila tréner Dan John vynašiel pohár squat ako alternatíva k pravidelnej zadnej drepu a činky drepu. Pohár squat odvodzuje svoj názov od toho, ako sa váha koná. Je to jednoduchšie a efektívnejšie alternatívu k pravidelným drepy, ktoré majú často tie skrútené a pretiahne na bolestivé miesta. Je ľahšie hrať a má veľa výhod oproti pravidelných drepy.

Chcete zistiť, čo humbuk je všetko okolo? Potom musíš prečítať tento príspevok!

Aký je Goblet Squat?

Pohár drep je cvičením, ktoré tóny stehná, teľatá, a nohy a zároveň posilniť svoje jadro. Na rozdiel od jeho iných squat rutinných bratranci, toto cvičenie je veľmi šetrný k dolnej časti chrbta. Pohár squat sa zvyčajne vykonáva s Kettlebell alebo činky. Cvičenie je dobrou alternatívou pre tých, ktorí s pevnými bedrových flexorov, slabé ramien, obmedzeným pohybom členku, zlú pružnosť zápästia a neprimerane dlhé nohy.

load...

Ako vykonať pohára Squat?

  1. Po prvé, budete potrebovať Kettlebell alebo činky.
  2. Držte činku vo zvislom smere medzi dlaňami alebo držať Kettlebell svojimi rohmi.
  3. Udržujte svoje nohy tesne nad šírku ramien a vaše nohy ukázal tad von. Ak máte vysoký, budete musieť zvýšiť šírku nôh.
  4. Znížte svoje telo pomaly ohýbanie kolená a squat dole. Uistite sa, že nie ste nakláňať dopredu alebo hunching ramená.
  5. Pokračuj tak nízke, ako je to možné. Uistite sa, že vaše nohy zostanú zasadil na zem.
  6. Akonáhle sa dostanete na dno, jemne potrite lakte proti vnútorných nôh a tlačiť kolená von. Zastávať pozíciu na pár sekúnd.
  7. Začína zvyšovať svoje telo a vrátiť sa do východiskovej polohy. Opakovať.

Pozrite sa na video o tom, ako to urobiť pohár drep tu (1).

Výhody pohárikových Squat:

Teraz, keď viete, že pohár squat je jednoduchšie a menej namáhavé variant pravidelného drepu, poďme sa pozrieť na niektoré výhody pohára squat:

1. Tréning dolnej časti tela:

Pohár squat pomôže tón nohy a stehná a zároveň posilniť štvorkolky, hip flexors, lat, teľatá, sedacie svaly a hamstringy. Pohár squat je tak jedným z najlepších cvičenie pre pevnejšie telo.

load...

2. Jadro Sila:

Pohár squat pomáha posilniť vaše svaly a pomáha udržiavať správne držanie tela. Je to účinnejšie ako ab drví, a jeho ďalšie výhody, aby to multi-utility tréning. To je jeden z cvičenia, ktoré vám pomôžu dostať tie roztrhané štíhle abs.

3. Spaľuje kalórie:

Byť multi-svalové cvičenie, kalich squat zaberá veľa svalov. Jeho charakteristika pracuje toľko svalov zároveň z neho robí ideálny cvičením, ak chcete spáliť kalórie rýchlo.

4. Gentle Na spodnej časti chrbta:

Normálny späť squat poskytuje mnoho výhod, ale je to stresujúce pre dolnej časti chrbta a začiatočníci môžu zraniť vykonaním tejto rutiny. Pohár squat ponúka jednoduchšiu pozíciu a je menej stresujúce, v dolnej časti chrbta. Je to skvelé pre začiatočníkov cvičenie pre tých, ktorí chcú začať drepy.

Varovanie:

Aj keď existuje mnoho variantov pohár Squat, rovnako ako striedanie s pohár drepu a dvojité pohár drepu, musíte byť veľmi opatrní, o pozíciách. Nesprávna pozícia môže spôsobiť svalové zranenie. Tak začína s ľahšími váhami a zvýšiť opakovanie, kým vybudovať dostatočnú silu, aby zvýšenie hmotnosti.

Pohár Squat je tak efektívny a jednoduchšie možnosť zadný drep. Tak na čo ešte čakáte! Začnite ešte dnes a dostať, že štíhle roztrhol pláž telo ste vždy chceli!

Už ste niekedy vykonal Goblet drepy predtým? Podeľte sa o svoje skúsenosti v poznámkach nižšie!

load...