Fitness ženy

Najlepšie denné cvičenia pre ženy - náš top 10

Najlepšie denné cvičenia pre ženy - náš top 10

Je to v podstate dôležité mať každodenné rutinné cvičenie ako súčasť svojho života. Cvičenia pravidelne dodá vášmu telu dobrej kondícii, silu, vytrvalosť a flexibilitu. To vás udrží od chorôb a tiež dáva vám žiariace pleť a zdravý život.

Najlepšie denné cvičenie pre ženy

1. Beh alebo jogging:

Okrem spaľovanie veľa kalórií, beh pomáha budovať lepší kardiovaskulárne kapacity, ako aj svalovú vytrvalosť. Beh a jogging sú formy aeróbne cvičenie, ktoré produkujú energiu tým, že kombinuje glukózy alebo tukov prítomných v tele s kyslíkom. To je najlepšie každodenné cvičenie pre mužov alebo ženy, a to bez ohľadu.

load...

2. Kole:

Táto forma cvičenia môže byť rád ľudia, ktoré patria do všetkých vekových skupín a v každom fyzickom prostredí. To pôsobí trochu tlak na kĺby, ale tonizuje končatiny, svaly a chrbát.

3. Jóga:

Vykonaním jogy každý deň má ďalekosiahle dôsledky, než akékoľvek iné formy cvičenia. Rôzne ásany jogy spracovať celé telo a zvýšenie kardiovaskulárne kapacitu. Jóga pracuje nielen pre telo, ale aj osviežuje myseľ.

4. Sport:

Vždy by ste mali mať sami zapojení tým, že hrá jeden šport. Športy, ktoré vyžadujú veľa beží ako dvojhry tenis, basketbal, hokej, futbal, atď možno výnimočne budovať vytrvalosť a zvyšujú rovnováhu a koordináciu.

load...

5. Aerobic:

To zahŕňa rytmický pohyb našich rúk a nôh, ktoré sa postupne zvyšuje tepovú frekvenciu. Len 30 minút aerobiku je vynikajúci pre chudnutie, výdrž budovy a kardiovaskulárneho systému. To tiež znižuje riziko srdcových ochorení, diabetes, vysoký cholesterol a krvný tlak.

6. Plávanie:

To je ďalší pravidelné cvičenie pre ženy, aby sa tam, kde je celé telo funguje. Pri plávaní, vaše srdce pracuje rýchlejšie na výrobu energie, a to tiež zvyšuje vašu kardiovaskulárny systém. Jedná sa pohyby začínajúce zo svojich krčných svalov k zbraniam na zadok až do nôh a chodidiel. Uvoľňuje svoju myseľ a telo a je tiež zábavné robiť.

7. Skok sklon alebo chôdzu do schodov:

Obe tieto cvičenia poskytujú viac zdravotných výhod vo veľmi krátkom časovom období. Dali menšiu námahu na kolenách alebo nohách, ako jogging alebo beh. Pomáha pri svojej spodnej časti tela silu a moc vývoja. To tiež prispieva k zlepšeniu pevnosti kostí.

8. Drťou alebo sit-up:

Sedieť ups posilniť vaše brušné svaly a zvýšiť svoj základný vytrvalosť, a sú vhodné pre všetky druhy športov. Pokrčte kolená a dajte si nohy na zem. Potom s rukami na oboch stranách hlavy, zdvihnite hlavu a potom rameno a trup.

9. Squat:

Drepy budovať svaly celého tela a spáliť nadbytočné tuky v tele okrem takže budete vysoko mobilné a aktívny. Existujú rôzne typy drepy, ktoré môžete urobiť ako stoličky drep, drep pilotov, letecké drepu, predné drep, atď

10. Stlačením tlačidla - ups:

Tlačové up tiež známy ako kľučky výkonu zacielenie primárne svalovú skupinu, tj hrudník a triceps. Funguje tiež na bruchu, chrbta a svalov dolných končatín. Umiestnite svoje ruky dlaňami nadol, šírka takmer rameno vzdialená a zdvihnite telo hore pomocou svojej zbrane.

Cvičíte pravidelne? Podeľte sa s nami.

load...