Fitness ženy

Najlepšie aeróbne cvičenie Videá - náš top 10

Najlepšie aeróbne cvičenie Videá - náš top 10

Aerobik je najviac miloval forma cvičenia, pretože zahŕňa rytmus, tanec a zahriať spoločne. Je vhodné pre telo i myseľ, pretože priznáva psychické uvoľnenie s hardcore cvičenia rutiny. V niektorých prípadoch nemusí mať čas navštevovať sedenia, ale nemusí byť skľúčený. Tu sú niektoré aeróbne cvičenie videa, ktoré vám pomôžu urobiť to isté doma.

Aeróbne cvičenie videá, aby vás

1. Low Impact aeróbne cvičenie:

Nízky vplyv aeróbne cvičenie je najlepšie pre začiatočníkov, pretože nie je intenzívna a robí pomôcť človeku pochopiť, ako sa sústrediť na každú časť tela pri cvičení. Pomáha pri pálení dobré množstvo kalórií a obsah tuku zvyšuje straty postupne. Pre aeróbne profesionálov, skúša nízky vplyv aeróbne cvičenie medzi svojimi rýchlymi a vysokých aeróbnych rutiny dáva ich tela toľko potrebnú prestávku. Tento nízky vplyv aerobik cvičenie videa vás prevedú celou rutinou.

load...

2. Vysoká intenzita aeróbne cvičenie:

Človek by mal byť pripravený na nonstop režimu hardcore nôh a pohyby rúk. Začiatočník môže pociťovať pinch, ale profík bude poznať základné 20 minút aeróbneho cvičenia im pomôže zbaviť tých kilá navyše. Vysoká intenzita aeróbne cvičenie sa sústrediť na každej strane počas tréningu a tým spaľovať tuk v tých areas.These druh aerobik cvičenie videá naozaj pomôcť pri budovaní vytrvalosti a tiež silu.

3. Ploché bruško Aerobic:

load...

Vzor tohto aeróbneho cvičenia, je zamerať sa na brucho a spodnej časti brucha. Pri vykonávaní pochod, ktorý sa tiež nazýva krok nahor, jeden stratí tuk v blízkosti spodnej časti brucha. Oni pretiahnuť svaly v oblasti žalúdka, ktoré pomáhajú spaľovať tuk nahromadené tam; ako koleno ohýba, pas kruhy vo videu sú najlepšími príkladmi. Tento aeróbne cvičenie video je najlepšie stratiť brušný mäkká tukové tkanivo a tón vaše brušné svaly sa!

4. Rameno Aerobic:

Ramená sú najviac postihnuté časti v aerobiku, ako dôsledné pohyb rúk tiahne zbrane a pomáha pri uvoľnení svalov. Dvojica činiek prispieva k dosiahnutiu požadovaného tvaru za svoje paží pri aerobiku. Aerobik patrí zábava tanec s cvičením, ktoré pomáha jeden tón rukami.

5. Boot Camp Aerobic:

Topánka kemp je režim intenzívneho cvičenia navrhnuté pre ozbrojené sily, aby ich obranných personál fit a flexibilné. Inšpirovaná rovnakými, gymnastická inštruktormi zaviedli boot-tábor aerobic, ktorý je vhodný pre profesionálov, pretože obsahuje vysoké skoky, ťahá, výpady a ďalšie cviky na obrovským tempom.

6. Kiddy Zone:

Deti nenávidí vykonávať, keďže odteká mnoho svojej energie, tak prečo to neskúsiť, aby zahŕňala tanečné režim v ich režime?! Aerobik je tiež známy ako forma tanca zacvičiť. Video ukazuje základné kroky s hudbou, ktorá bude nielen udržať deti majú záujem o cvičenie režime, ale tiež pomôcť im byť fit.

7. Samba Aerobic:

Samba aerobik je jednou z najviac miloval, ale najťažšie aerobiku, pretože to vyžaduje veľa energie, odhodlanie a tempo. A áno, to ide nonstop. Táto forma aerobiku je inšpirovaný od energického tanca Samba, ktorý pomáha pri tvarovaní stehná, bruško, boky a brucho, sa sústrediť na každej strane jeden po druhom.

8. Stehná Dance:

Aerobik pre bokov alebo stehien vyžadujú veľa pozornosti. Špeciálne navrhnutý cvičenie režim s vysokou intenzitou pochod, výpady a sit ups pomáha nielen pri uvoľňovaní tukov a spaľovanie, ale tiež pomáha pri opatrne tvarovaní.

9. Brain Break:

Prestávka Mozog nie je nič iné ako aerobik pre vaše prsty. S rýchlo rastúcom svete, ktoré poznámkové bloky boli nahradené iPady a knihy boli odstrčil ustúpiť počítačov. Ale to, čo zostáva rovnaké, sú snahy o písanie a písanie, teda video vám pomôže sa uvoľniť a cvičenia prsty, ktoré potrebuje toľko sústredenie a zameranie, ako vaše telo.

10. Vodné Aerobic:

Voda alebo Aqua aerobic je najlepšia metóda pre stratu tuku a brucha hmotnosť ako voda bráni v pohybe a svalovej energie používa, aby sa zabránilo upchatiu, je vaše vlastné intenzívne úsilie. Je to efektívnejšie, pretože sa vyhýba závraty; ale áno, môže dostať veľmi únavné do konca roka.

Takže aký je váš verdikt v nasledujúcich aeróbne cvičenie videa? Chystáš sa ich vyskúšať? Dajte nám vedieť.

Fitness odborníci - 3 Best Aeróbne Tipy

Aerobik je najuniverzálnejší forma cvičenia. Ide kardiovaskulárne silu a cvičenie so záťažou, ktorá sa vyvíja váš chrbát a svaly. Táto zábavná plnené cvičenia má mnoho variantov, a to je niečo, čo bude milovať robiť každý deň.

Tu je to, že sme vykonali expertné záťah ponúknuť najlepšie tipy pri vykonávaní aerobik. Poznať tie najlepšie poznatky získané od renomovaných odborníkov fitness. Dúfať, že tieto tipy vám dá požadovaný tvar a silu, ktoré ste vždy chceli.

1. Dr. NamitaAgarwal:

1. Je dôležité začať cvičenie s riadnou rozcvičenie. Sledujte zahriať s niektorými naťahovacie cvičenia. 2. Ak chcete získať maximálny úžitok z aeróbneho cvičenia potom budete musieť vykonávať až vaše srdce pumpuje naozaj ťažké, udržať tento tepovú frekvenciu do dvadsiatich minút a potom vychladnúť. 3. Je dôležité si oddýchnuť a vychladnúť po každom naťahovacie cvičenia.

Dr. NamitaAgarwal: www.fitnessfusion.in

2. Jenny Ford:

 1. Figureout, čo máte radi robiť.
 2. Nebojte sa skúšať nové veci.
 3. Tvrdo pracovať, ale počúvať svoje telo.

Jenny Ford: www.jennyford.com

3. Dancehall Aerobic:

 1. Je veľmi dôležité začať tréning s zahriať a vy by ste mali oddýchnuť po dokončení cvičení.
 2. Vždy zostať hydratované.
 3. Ak je vaša kardio cvičenie je prísne tanec, nájsť 3 optimistická tanečné piesne a tance pre tých, každý dayto pot von.

Dancehall Aerobic: www.jadancehallaerobics.com

4. Melinda:

1. Urob si svoj cvičením koníček. Robiť také cvičenia, ktoré by ste radi robia ako tanec alebo hrať basketbal, skôr než nútiť sám seba ako ísť do posilňovne každý deň. Z uvedeného vyplýva, nebojte sa experimentovať s novými cvičeniami by vystúpiť z vášho pohodlia zóny. Nikdy neviete, kedy budete nájsť svoj obľúbený spôsob cvičenia!

2. Vždy robiť aeróbne cvičenie, ktoré sa hodia k vášmu životnému štýlu. Ak ste nikdy nevyužili predtým a vy budete musieť pracovať po dobu 9 - 10 hodín denne a tiež sa postarať o svoju rodinu, by bolo nereálne bežať 5 míľ za deň po práci. Tie by nemali čas! Namiesto toho zaviazať k cvičebný plán, ktorý sa zmestí do vášho deň, a že viete, že áno. To môže byť realistickejší prebudiť 30 minút skôr, 3 - 5 dní v týždni ísť beh alebo chôdzu. Budete s väčšou pravdepodobnosťou pokračovať v cvičení, ktoré sa hodia do vášho rozvrhu.

3. Kombinovať aeróbne cvičenie s pevnosťou stavebného ťahov. To je najlepší spôsob, ako získať čo najviac z vášho tréningu, a to najmä ak máte málo času. Budete spaľovať viac kalórií, a budete zvýšiť svalovú hmotu a tepovú frekvenciu. Napríklad, môžete tak urobiť výpady s bicep curl alebo moc chôdzu s 3 - 4 libry váhy vo svojich rukách.

Vždy existujú jednoduché spôsoby, ako vyzerať lepšie, cítiť sa lepšie a žiť lepšie!

Melinda www.melindaerobics.wordpress.com

5. Cassey:

 1. Uistite sa, že dýchať! Znie to hlúpo, ale mnoho ľudí zabudol dýchať, keď trénujete tvrdo.
 2. Piť veľa vody! Ak ste dehydrovaná, potom sa cítite unavení po tréningu.
 3. Skúste vysoká intenzita intervalový tréning tiež známy ako HIIT tréningu. Rýchle výbuchy intenzívnych pohybov bude spaľovať tuk a kalórie veľmi rýchlo!

Cassey www.blogilates.com

6. Sarah Varne:

Môžete skúsiť robiť tieto cviky:

 1. Podkolienky
 2. Švihadlo
 3. Tajtrlíci

Sarah Varne www.sarahvarno.com

7. Maria Olivový:

Advanced hi-krútenie crunch s loptou fitness

Fitness lopta: Môžete využiť fitness loptu alebo švajčiarsky lopta robiť cvičenia, ktoré zlepšuje rovnováhu, posilňuje chrbát a zvyšuje svoj sortiment v pohybe.

Góly: Čo musíte urobiť, cvičenie v sadách a opakovať, to je tá časť silového tréningu, ktoré prispievajú k stabilizácii ramenného pletenca, zadku svaly paží, jadro a chrbtové svaly.

Zavretej polohe na čiernom hode

Čierna role: Použite čiernu úlohu robiť myofasciálne ošetrenie, alebo ošetrenie mäkkých tkanív. Táto liečba alebo terapia pomáha zvýšiť krvný a lymfatický obeh, uvoľňuje zmluvné svaly a zvyšuje stretch reflex vo svaloch.

Ciele: Využitie môže robiť sad Myofascial self-masáž pre vaše manžetové gombíky a jadra. Môžete to urobiť nejaké základné posilňovacie cviky na brucho, chrbát a ramená. Je dôležité, aby sa opakovať rovnaké cvičenia, aby dosiahli čo najlepšie výsledky.

Renegade pozície Row push up cvičenie s Kettlebells

Kettlebells: Jedná sa o liatinová váha, ktorá sa podobá delovú guľu s rukoväťou, ktorá sa všeobecne používa pre balistické cvičenie, ktoré zahŕňa kardiovaskulárne, silu flexibilityand cvičenia so záťažou.

Góly: Opakovanie späť a chrbtovej cvičenia zvýšiť rovnováhu a odolnosť.

Vždy je udržiavať správne držanie tela inak cvičenia neponesie dobré výsledky. Tiež sa snaží urobiť tieto cvičenia pomaly a nie rýchlo, ak chcete, aby boli účinné v dlhodobom horizonte. Musíte byť psychicky pripravený prevziať fyzickú záťaž bez akýchkoľvek fyzických symptómov, ako sú zranenia a bolesti.

Aerobic & Fitness www.olive-fitness.com

8. Dr Kenneth H. Cooper:

1. Vyhnite sa nečinnosť:

 • Chôdzi na za menej ako 30 minút denne, päť dní v týždni a to nielen poskytuje zdravotné výhody so srdcom, ale znižuje riziko všetkých úmrtí od všetkých príčin o 58 percent.

2. Udržiavať si zdravú váhu a mať správnej výživy / doplnenie:

 • Udržiavať si zdravú váhu, je jedna z najdôležitejších vecí, ktoré môžete urobiť, aby sa zabránilo ochorenia a ochorenia, vychutnať si vyššiu kvalitu života a žiť dlhšie. Ale my vieme, že to vyžaduje kombináciu správnej výživy a dôsledné cvičenie, ako to urobiť.
 • Jesť zdravo po väčšinu času. Radi by sme si povedať, že je to o moderovanie, nie deprivácia. Alebo jesť zdravo 80% času a majú toto cookie zvyšných 20% času. Vieme, že je to veľký sústo prehltnúť, takže to, čo je prvým krokom k vytvoreniu zdravých stravovacích návykov? Mali by sme povedať, jesť viac ovocia a zeleniny denne. Tam je porekadlo, "Päť je v poriadku, ale deväť je božské." To hovorí o porcií (jedna porcia je pol šálky) ovocia a zeleniny konzumovať každý deň. Ak si nie ste dostať päť porcií za deň, začať tam, a potom prácu si cestu do deviatich. Výskum ukazuje, že tým, že robí to, môžete znížiť krvný tlak a hladinu cholesterolu a majú nižšie riziko mŕtvice, srdcového zlyhania, osteoporózy a obličkové kamene.
 • Vezmi tie správne doplnky pre vás. Doplnky stravy sú práve to, že sú doplnky a nie nahradenie. Budete musieť začať s dobrou a vyváženej stravy a potom myslieť na doplnky ako sú poistné zmluvy.

3. "Je to nikdy príliš neskoro na to dostať do formy a zostať vo forme!"

Dr Kenneth H. Cooper: www.cooperaerobics.com

Hodláte zahrnúť tieto tipy vo svojom fitness režime? Ktorý z týchto fitness tipy odborníkov pre vás bude nasledovať? Nebojte sa opýtať na vaše otázky, či niektorý týchto odborníkov fitness cez vaše cenné pripomienky.

load...