Fitness ženy

Medicine Ball Slam Workout - Ako to urobiť a aké sú jeho výhody?

Medicine Ball Slam Workout - Ako to urobiť a aké sú jeho výhody?

Chystáte sa vyraziť na trek alebo vyskúšať nejaké Adventúry Športy tento sviatok? No, musíte byť absolútne fit, aby si to. Potrebujete vytrvalosť, rovnako ako silné a zdravé telo, aby sa podrobila náročnému že trek zahŕňa. Dnes, viac a viac ľudí sa pri vykonávať, aby ich telo zdravé. Oni si uvedomili, že zdravé telo je nevyhnutným predpokladom pre zdravý a spokojný život. Zdravé telo bude mať preč všetky druhy chorôb, ktoré sa šíria po celom svete. Obezita stala epidémie dnes. S nadváhou telo je nosič pre všetky druhy smrteľných chorôb. Existujú rôzne druhy cvičení režimov, ktoré človek môže nasledovať ako schudnúť a dosiahnuť fit a zdravé telo. Ale pamätajte, že váš tréning režim by mal zahŕňať cvičenia, ktoré vám vyhovuje. Ak nechcete si svoj čas strávený cvičenie, budete menej pravdepodobné, že aj naďalej!

Liečivý lopty Slam:

V posledných rokoch, medicinbal buchne získali obľubu vo fitness kruhoch. Zlepšujú reaktívne silu brušných a chrbtových svalov, pri práci na kardiovaskulárne vytrvalosti, svalovej hmoty, a koordináciu rúk a očí.

Vytrvalosť a Fitness:

V súčasnej dobe sa stále viac a viac ľudí sa snaží z extrémne športy a trekking, tieto cvičenia sa stali veľmi dôležité. Telo musí byť v dobrej kondícii, keď ste turistiku na nerovnom povrchu s batohmi na svojom chrbte. Svaly na nohách, ako aj chrbtové svaly, potrebujú veľa sily na trek. Rôzne druhy outdoorových športov tiež vyžadujú silné ruky a paže.

load...

Druh medicinbalom:

Pre medicinbal slam, budete potrebovať non-skákacie medicinbalom. Ide o vážený guličky, ktoré pomáhajú zlepšiť telesné cvičenia. Tieto guľôčky prichádzajú v rôznych hmotnostiach. Môžete si vybrať ten, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Jeden môže používať tieto Medicinbaly pritom množstvo cvičení.

Výhody Slam:

Tento liek lopta slam je robené pre rozvoj sily, silu a rýchlosť. To funguje najlepšie na tricepsy, brucho, ramená, lýtka, zadná glutény, štvorkolky, atď Toto cvičenie zvyšuje srdcový tep a horí veľký počet kalórií.

Ako na to?

 • Postavte sa s nohami od seba na šírku ramien a kolená mierne ohýbať. Držať loptu medicíny v ruke.
 • Teraz zdvihnite liečivý guľový réžii so svojimi zbraňami rozšírená.
 • Pozrite sa rovno a vdychovať pred slam loptu.
 • Teraz predkláňať v páse a používať svoje svaly hodiť loptu dole v prednej časti nohy s takou silou, ako je to možné. Účinne sťahujú brucho a vydýchnuť, keď robíte cvičenie.
 • Nechajte paže sledovať prostredníctvom pohybu, aby sa zabránilo pádu.
 • Na konci päty by mali byť na podlahe a kolená mierne ohnuté.
 • Nechať loptu odraziť na zem a chytiť ju, keď sa vráti. V prípade, že lopta nie je odraziť, potom sa vaše brucho zmluvne a zdvihnúť loptu.
 • Zdvihnúť loptu späť do východiskovej polohy a vdychovať.
 • Potom vykonať ďalšie buchnutie.

Opatrenia:

load...
 • Pred začatím medicinbal slam, skontrolujte bounciness lopty.
 • Ak používate skákacie lopta môže odraziť späť do tváre. Nevhadzujte kolmica nadol. Hodiť to trochu dopredu.

Cvičenie Režim:

Spustite stopky a vykonať nasledujúce rutina:

 • 15 nástenné loptu buchne, 1 pull-up.
 • 14 nástenné loptu buchne, 2 pull-up.
 • 13 nástenné loptu buchne, 3 pull-up.
 • 1 stena loptu slam, 15 pull-up.

Akonáhle sa dostanete na kĺb cvičenie, opakovanie sa stáva pre vás jednoduchšie. Potom zvyšuje hmotnosť lopty. Existujú aj iné varianty tiež, čo možno urobiť pre zvýšenie odolnosť a vytrvalosť.

Tento liek lopta slam je skvelý spôsob, ako udržať svoje telo v kondícii. Je to tiež o inovatívny spôsob, ako udržať nudu preč! Ako som už spomenul, že ho naozaj potrebujete, aby si čas, ktorý strávite cvičiť. To je ideálny spôsob, ako udržať Máte záujem o cvičenie! Ešte sa poraďte so svojím trénerom pre viac informácií.

Už ste niekedy skúšali na medicinbalom buchnúť? Páčilo sa vám to? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v komentároch.

load...