Fitness ženy

Je jazda na kajaku dobrým cvičením?

Je jazda na kajaku dobrým cvičením?

Ste unavení, ako sa dostať z postele vykonávať svoju rovnakú starú fitness rutiny? Má myšlienka na vykonanie dobrodružstvo športe sa zbaviť tých extra kalórie Vzrušuje vás? No, ak áno, mali by ste zvážiť prečítaní tohto príspevku. Pozrieme sa na kajaku a ako to môže byť prospešné pre vaše telo.

Prečo kajak?

Telocvične môže byť konstriktívna a máte pocit, nudiť. Niekedy ste jednoducho lenivý a niekedy máte pocit, pasce a vyčerpaný. Jazda na kajaku je celkom zábavné a ľudia zvyčajne zabúdajú, že jazda na kajaku je cvičenie. Aj keď ste v kajaku, dostanete tak zapojiť do pádlovania, že zabudnete si uvedomiť, že niektoré z vašich svalových skupín získať tónovaný.

Teraz, keď viete, jazda na kajaku môže byť dobré cvičenie, možno budete chcieť vedieť, ako je to prospešné pre vaše telo.

1. Silné zbrane:

Jedna z najlepších vecí, o kajaku je to, ako to ovplyvní vaše paže. Kajaku zvyšuje vašu veľkosť paže a posilňuje svoje ruky a predlaktia. Ako si pádlo, budete pracovať proti vode a tento odpor tréning pomáha rozvíjať a tón svaly. Pravidelné kayaking pomáha zvýšiť obvod paží.

load...

2. Lepšie Grip:

Na kajaku, zvyčajne tendenciu držať pádlo dosť pevne. To pomáha posilňovať vašu priľnavosť a na oplátku vám pomôže zlepšiť vašu priľnavosť silu do značnej miery.

3. Silné Ramená:

Jazda na kajaku je najlepší spôsob, ako vybudovať vaše ramená, chrbát a svaly hrudníka. Kajaku pomáha rozšíriť rameno a pomáha zmierniť vaše telo. Kajaku obvykle zahŕňa:

  • Zdvíhanie pádlo
  • Pádlovania
  • Tlačenie pádlo
  • Krútenie hornej časti tela

Tieto akcie majú vynikajúci vplyv na váš chrbát, ramená a hrudníka svalov. Keď sa pravidelne kajaku, budete svedkami stabilný nárast hornej časti veľkosti tela.

load...

4. Heart Healthy:

Plávanie môže byť najlepší výkon pre liečbu srdcových ochorení, ale jazda na kajaku je určite najzaujímavejšie. Pravidelne na kajaku zaručuje, že nemusíte vykonávať ďalšie kardio cvičenia. Okrem toho, jazda na kajaku na rieke je oveľa zábavnejšie, než len beh na bežeckom páse.

5. Zvyšuje Zásadné predností:

Vaša jadro je najdôležitejšou súčasťou vášho tela. Namiesto toho trávi hodiny a hodiny v posilňovni predvádzaní ramena, chrbta a dolnej časti tela rutiny, dostať v tomto kajaku a prácu si jadro spolu s týmito dôležitých svalových skupín. Ovládaná hornej časti tela krútiť, že kajakári zvyčajne pomáha zvýšiť vaše hlavná sila.

6. Zlepšuje Telo:

Kajaku pomôže budovať svaly a spaľovanie tukov, čo zlepšuje vaše telo. Kajaku tiež urýchľuje vývoj svalovej hmoty. Ak chcete zlepšiť zloženie tela, uistite sa, že môžete znížiť obsah tuku a zvýšiť svalovú hmotu.

7. Zlepšuje dolnú časť tela Sila:

Aj keď vaše nohy sú zvyčajne stagnujú, keď idete na kajaku, sú využívané veľmi efektívne, keď ste na kajaku. Je potrebné použiť konštantný tlak s nohami zachovať rovnováhu a byť stabilný, zatiaľ čo vy pádlo. Tento pohyb zvyčajne pomáha zvýšiť a zlepšiť svoje dolnej časti tela silu.

Na rozdiel od všetkého, Kayak cvičením môže tiež pomôcť pacientom Parkinsonovej choroby, pretože zlepšuje ich pohyblivosť lôžka a rotácie batožinového priestoru (1).

Takže, ak ste ochabnuté a z formy a nechcú ísť do posilňovne, alebo nemôže pracovať až motiváciu k výkonu v uzavretej miestnosti, mali by ste zvážiť, jazda na kajaku. To vám pomôže de-stres a užívať si jazdu, spolu s budovaním svojej svalové skupiny a poskytuje tak dôležitý tréningu.

Dokonca aj keď začnete túto aktivitu chcú dostať do lepšej kondícii, budete si uvedomiť, že je to zlý zábava. Ak si neviete, ako plávať, zvážte sebe záchrannú vestu, keď idete von na kajaku. Ak pravidelne vykonávať na kajaku cvičenia, alebo sa domnievate, čoskoro začína, nezabudnite nám oznámiť. Zanechať komentár nižšie.

load...