Fitness ženy

Cvičenie s ťažkým vreckom - čo je to a aké sú jeho výhody?

Cvičenie s ťažkým vreckom - čo je to a aké sú jeho výhody?

Telocvične vyzerať neúplný bez ťažkého vrecka. Ťažký vrece bola vždy jedným z najstarších, najistejších spôsobov, ako získať mocne fit. Existuje mnoho dôvodov, prečo by mal zostať súčasťou vášho fitness rutiny; možno aj súčasťou vášho domova. Ukážem vám, prečo.

Pripravte sa na celé telo kardio cvičenia

Vlniace sa svaly nie sú vykonané v jeden deň. Som si istý, že skutočné bojovníkmi a kick boxerov práve zamerané na plnenie ťažkú ​​tašku. Cvičenie proste sa stalo, aby im definovanú, neuveriteľnú vyzerajúce telo. Zistil som, že dierovanie ťažký vrece tiež,

 • Spaľuje tuk a kalórie rýchlo,
 • Zlepšuje metabolizmus,
 • Zapája svalstvo oboch rúk a nôh,
 • Zlepšuje dierovanie silu,
 • Buduje silu a vytrvalosť,
 • Buduje koordináciu,
 • V dôsledku toho sa vyvíja sebaobrany.

Ťažký vrece cvičenie zahŕňa dierovanie napchatú tašku o váhe medzi 40 - 100 libier. Desať kôl s vysokou intenzitou cvičenia a 45 sekúnd odpočinku medzi kolesami tvorí rutina. Znie to ťažké? Je lepšie byť, ak chcete vyzerať a cítiť sa ako kop boxer.

load...

Základné cvičenia Heavy Bag

Ťažký vrece môže byť opretý kdekoľvek, čo je dôvod, prečo to môže byť súčasťou obytného priestoru alebo mimo neho (1).

Základné údery zahŕňajú,

 • Priama doprava alebo cross doprava
 • Straight doľava alebo cross ľavá
 • Pravá overhand alebo bodnutie
 • Left overhand alebo bodnutie
 • Pravý a ľavý hák
 • Pravý a ľavý hák
 • Low kop pravú nohu
 • Low kop ľavú nohu
 • Bránku pravú nohu
 • Bránku ľavá noha
 • Koleno úder

Cvičenie

Postupujte podľa tohto spaľovanie kalórií kardio rutinné dvakrát týždenne; požívať výhody pretekárskeho metabolizmu pre dní potom.

load...
 1. Warm-up vaše telo sa svetlom úseky
 2. Uistite sa, že vykonávanie spoločnej rotácie rovnako, cielenie členky, zápästia, ramená a boky
 3. Teraz začať so základnými razníkov
 4. Zahŕňajú 25 údery, 25 krížových šidlá, 25 háčiky a 25 vysoké kopy
 5. Uistite sa, že hádzať údery silou namiesto odstrčil vrece; Za týmto účelom je nutné udržiavať správnu vzdialenosť
 6. Po základnej údery, zvýšiť intenzitu kombináciou razníky (2)
 7. Udržať rovnováhu, ako si kopnúť, a narazí na tašku s výkonom
 8. Každé koleso musí trvať najmenej po dobu 2 minút
 9. Kompletné 10 kôl boxu, zatiaľ čo striedavo každý úder a smer
 10. Zvyšok na veľmi krátkych intervaloch medzi jednotlivými kolesami
 11. Udržujte pohybovať aj pri odpočinku
 12. Po dokončení všetkých kolies, ochladiť s ľahkými úsekmi

Pre mňa to znie hrozivo. To je veľa kardio v krátkom čase. Ale z toho, čo som počul, ak si budovať svoju vytrvalosť pomaly, neexistuje lepší tréning ako toto.

Prečo Heavy Bag Workout Works

 1. Dierovanie svoje srdce doslova zvyšuje jeho odolnosť, pretože to cvičenie zvyšuje srdcovú a dýchacie kondície. V čase, mali by ste byť schopní zostať na nohách a rýchlejšie, po dlhšiu dobu.
 2. Okrem koordinácie končatín, táto rutina vám umožní vytvoriť základnej stability. Miešanie razníky, posúvanie hmotnosť a vyváženie cez to všetko prispieva k tón jadro.
 3. S ťažkým vrece, nie ste so zameraním na budovanie svalov. Avšak, s vysokým obsahom tuku vypaľovanie sa pohybuje privodiť tvorbu pevných svalov pod ním. Dávajú elegantný a definovaný vzhľad tela, ktorý je rád, vedľajší efekt.
 4. Náklady na tejto rutiny je minimálny. Ťažký vrece, malý priestor, rukavice a dobré topánky - a máte všetko nastavené. Nevyžaduje sa žiadne zariadenia.
 5. Jeden dobrý dôvod, prečo motivovať sami seba, aby taška je, je to doslova boxovacie vrece. De-stres s ťažkým vrece a stratiť veľa kalórií, zatiaľ čo na neho. Vyjadriť akúkoľvek negativitu s niekoľkými dobre hodil údery usmerňovanie vašu frustráciu na sáčku, ktorý vás nebude hit späť.

Tipov, aby sa to oplatilo

1. Zameranie na vrece

Nie je to len sústrediť, ale myslím, vrecia ako súperovi, ktorý sa chystá zaútočiť na vás. Použite svoje ruky, zamerať sa na hornú polovicu ako usilovať o hlavu, zatiaľ čo nohy môže poraziť formulár z dolnej polovice. Dávajte pozor na taške, takže vidíte, kde ste punč.

2. Nepozerajte

Aj keď je dôležité zamerať sa, nebude to robiť dobre zízať stále na jednom mieste. Ťažký vrece cvičenie vyžaduje, aby ste sa pohybovať neustále hádzať zmes kopy a údery. Pozeral na jednom mieste by slúžiť len na stratiť rovnováhu.

3. Balance, potom Punch

Zasadiť svoje nohy, nájsť rovnováhu a potom pristáť úder. Vaše háčiky a popíchnutí by mali mať silu vášho svalu za nimi. Ak spadnete do vrecka, nepracujete svalu. Tiež cvičenie vyžaduje punč, nie nerozhodne. Balanced nôh okolo vaku ponúka vyšší výkon dierovanie.

4. Odhadnúť vzdialenosť

Pre efektívne pozemné údery, odhadnúť vzdialenosť medzi vami a tašky počas procedúry. Stojan príliš blízko a zasiahnuť príliš pomalý. Stojan príliš ďaleko a nedosahujú ťažkú ​​tašku. Takže pohybovať s taškou, po tom, alebo pohybujúce sa späť rýchlo, zatiaľ čo vy zasadiť tie intenzívne údery.

5. Hit správne

Bez riskoval zranenie, hit s zápästia stále rovno po celú dobu (3). Počas punč nikdy ohýbať zápästie. Kopať s loptou na nohe pre predné kopy a pätu pre postranné kopy. Technika je nevyhnutná pre efektívne ťažké vrecia cvičenia rutiny. Používajte ochranné rukavice a obuv v priebehu tréningu.

6. Breathe správne

Nenechajte zadržte dych len preto, že ste sa sústredí na sile punč. Zakaždým, keď udrieť, výdych. Tým je zaistené správne prísun kyslíka do vašej krvi, svalov a mozgu. S každým výdychom si môžete tiež maximalizovať dierovanie silu.

Tieto kroky vám zaistia bezpečný tréningovú rutinu. Aby to bolo úžasné, zvážiť ste boxer a hádzať všetky kopy a údery z pozície bojového. Sústrediť sa na vaše pohyby tela úplne tejto dobe trvania a tam by bol pocit vzrušenia čaká na druhej strane.

Páčilo sa vám príspevok? Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii Komentáre nižšie. Boli by sme radi počuť od vás!

load...