Fitness ženy

Cvičenie s najvyššou vývinovou rýchlosťou - naše 10 najlepších výberov

Cvičenie s najvyššou vývinovou rýchlosťou - naše 10 najlepších výberov

Krátka postava je vnímaná ako niečo, čo sa za čo hanbiť, niečo, čo má vplyv na dôveru väčšiny ľudí, najmä mladých ľudí. Chcete pestovať vysoký a dosiahnuť požadovanej výšky? Vaše hľadanie končí práve tu. Existujú účinné cviky, ktoré vám pomôžu rásť, kúsok po kúsku, počas niekoľkých mesiacov. Nižšie sú top 10 výška rast cvičenia videa, ktoré môžete urobiť priamo v pohodlí svojho domova, aby zvýšila svoju výšku.

Výška rastu Cvičenie Videos:

1. Naťahovacie cvičenia pre výšku Zvýšenie:

Preťahovanie tela, je najlepší spôsob, ako zvýšiť svoju výšku prirodzene, bez ohľadu na váš vek. Toto video Mike Andrew rozpráva o desať základné naťahovacie cvičenia pre výškového prírastku. Preskakovanie, vertikálne závesné, vertikálne zákruty, kobra predstavovať, stojace, vertikálne úsek, ležiaci Na každého raz dôjde, stojaci na strane zákruty, noha kop, členkové závažia a inverzie tabuľky sú najlepšie naťahovacie cvičenia, ako sa dostať zaistené zásoby výsledky.

2. Grow Taller s jogou:

Cvičenie v tomto videu je možné vykonávať kedykoľvek a kdekoľvek a netrvá dlhšie ako 5 minút. To rozpúta silu jogy zvýšiť výšku prirodzene. Tieto Jóga popísané vo videu sa tiahne vaše telo svaly prostredníctvom rôznych pozícií. Môžete pestovať 3 - 4 palce vyššia za 2 mesiace.

load...

3. Zvýšenie výška iba 10 minút:

To je tiež jeden z najlepších zvýšenie výšky cvičenia videá s ukážkami rôznych telesných úseky, ktoré vám pomôžu zvýšiť vašu výšku aj po puberte. Jednoduché cvičenia tu uvedené trvať dlhšie ako 10 minút, aby vám zaistenú navýšenie výšky. To vysvetľuje rôzne ruky a telo úseky s synchronizovanými dýchacie techniky. Dodržujte starostlivo a svedkami pozoruhodné výsledky.

4. Flexibilné naťahovacie cvičenia pre výšku Zvýšenie:

Ak ste vždy beží krátky čas, potom toto video bude fungovať dobre pre vás. Tu je vysvetlené, sú flexibilita tréningové cvičenia, ktoré môžete vykonať počas 5 minút a zvýšiť vaše výška niekoľko palcov za jeden mesiac. Flexibilita cvičenia tu uvedené sú štvorhlavý sval, vnútorné stehná, ochromiť svaly, flexory bedra, gluteus maximus. Každá z týchto cvičení by malo byť vykonané do 3 sadách po dobu 10 sekúnd. Môžete robiť tieto flexibilita cvičenia každý deň v týždni a to aj dvakrát denne.

5. Základné Noha naťahovacie cvičenia:

Toto video popisuje jednoduchý nohu naťahovacie cvičenia rýchlo zvýšiť výšku. Dozviete sa tiahnuce techniku ​​na vysokej kopy a rozkoly. Cvičenie preukázaná vo video diela od naťahovanie svojej lýtkové svaly. Všetky cvičenia by malo byť vykonané s oboma stranami tela a opakovať najmenej trikrát. Však byť opatrní pri preťahovaní a nikdy preháňať.

load...

6. Najlepšie cvičenie pre prírodné Výška Zvýšenie:

Tu je ďalšia výška rastie cvičenia videá, ktoré ukazujú niektoré z najlepších cvičenie pre vaše rána rastú, vyššia. Úseky tu vykonané môže otvoriť celé vaše telo hneď od krku k chrbtici do nevráti! Tieto budenie cvičenia pretiahnuť svoje ruky, chrbát a nohy. Pri plnení týchto úsekoch je dôležité dýchať pokojne a opakujte s oboma stranami.

7. Jóga pre Výška Zvýšenie:

Toto video ukazuje techniky jogy pre zvýšenie výšky vyškolený učiteľ jogy, Kate Kendall. Joga sa nevykonáva iba pre celkové telesné zdravie, ale niektoré pózy vám tiež môže pomôcť zvýšiť svoju výšku palcov za 90 dní. Jemné úseky sú tu uvedené, sú skvelý spôsob, ako naštartovanie svoj deň a udržať hladinu energie vysoká.

8. Rast vyšší naťahovacie cvičenia:

Toto video je váš sprievodca pre statické preťahovanie rutina, ktorá zahŕňa ochromiť úsek, hip úsek, mid-back hip úsek, triesla stehenné úsek, quad-hip ohýbacie úsek, upravený quad-hip ohýbacie úsek, lat úsek a mačacie ťavej úsek. Tento súbor cvičení by malo byť vykonané na konci tréningu a je to príjemný spôsob, ako sa ochladiť telo a uvoľniť svaly. Statické preťahovanie rutina by malo byť vykonané s oboma stranami tela a môže vám pomôcť zvýšiť výšku prirodzene.

9. Výška Zvýšenie cvičenie pred spánku:

Toto video ukazuje niekoľko cvičení je potrebné urobiť každý deň predtým, než idete spať. Tieto cvičenia vám tiež pomôže, aby dobre spať v noci. Začnite tým, že sedí na posteli a pohodlne dýchať pokojne. Existujú jemné zvraty a ťahá na svojich rúk, nôh a chrbtice.

10. Grow Taller cvičenie By Baba Ramdev:

Baba Ramdev je preslávený učiteľ jogy. Prostredníctvom tohto videa sa ukázalo, niektoré základné fyzické cvičenia, ktoré vám pomôžu zvýšiť vašu výšku prirodzene. Tieto cvičenia vám tiež pomôže zostať fit a jemné. Toto video popisuje päť jogy ásany, ktoré zvyšujú svoju výšku.

Tieto výškové rastúce cvičenie videa vám pomôže zvýšiť svoju výšku prirodzene počas niekoľkých mesiacov. Uistite sa, že budete postupovať podľa pokynov opatrne. Ak trpíte akejkoľvek chronickej bolesti tela, že pred začatím akejkoľvek cvičenia režim sa poraďte s lekárom.

load...