Fitness ženy

Čo sú nožnicové skoky a aké sú jej výhody?

Čo sú nožnicové skoky a aké sú jej výhody?

Ste na pozore cvičenie, ktoré vám pomôžu tón celej vaše telo? Zatiaľ čo niektorí užívať aerobic, nie je veľa preferujú túto formu cvičenia. Ak ste príliš hľadáte nový spôsob výkonu, ktorý je zábavný a pomôže vám zostať trim, potom nožnicové skoky je ten správny tréning pre vás.

Ako blázon, ako sa to môže zdať na vás, toto cvičenie vám pomôže zlepšiť vašu vytrvalosť a udržať v kondícii a beží! Chceli by ste sa dozvedieť viac? Prečítajte si tento príspevok!

Scissor Skoky - stručný

Nožnicové skoky bol propagovaný po Lesley Paterson, profesionálny triatlonistov, je zahrnutá v 6-minútové video sa. Cvičenie Video možno prezerať on-line v dnešnej dobe. Cvičenie sa nazýva preto, že išlo o nohy, že vymení svoje pozície, zatiaľ čo telo je stále vo vzduchu. Tento pohyb sa podobá tomu nožnicami. Táto metóda je tiež označovaná ako nožnicové kopy. To môže byť súdený športovcov a každého, kto chce zvýšiť telesnú kondíciu a získať svaly tónovaný.

load...

Ako urobiť Scissor skok?

Nie je to moc pracné praktizovať cvičenia, a to ako doma, alebo vonku. Musíte mať dostatok priestoru okolo seba, keď sa pokúsite toto cvičenie. Štúdie ukázali, že fyzická aktivita je jediný spôsob, ako udržať váhu pod kontrolou. (1) A toto cvičenie vám pomôže dosiahnuť to! Skúste tieto jednoduché kroky hneď. (2)

1. Stojan v pozícii, kedy pravá noha je vzadu a ľavá noha je v prednej časti.

2. Skok z podlahy, a pristáť potom, čo nohy už vymenili svoje úlohy vo vzduchu.

3. Pravá noha by mala byť v prednej strane, a ľavá noha by mala byť pozadu.

4. Vráť sa do prvej position- ako v ľavá noha vpred a prednú nohu za sebou.

5. Tento rytmus je potrebné opakovať niekoľkokrát.

6. Uistite sa, že pristávacia plocha nie je zaplnený.

Tipy pre nácvik Scissor skok:

Spočiatku sa môže čeliť ťažkostiam správne snaží toto cvičenie. Cvičenie vyžaduje, aby vaše telo, aby sa fit a zdravý. Avšak, snaží tieto tipy môžu byť užitočné:

load...

• Ak sa snažíte toto cvičenie prvýkrát, môže to byť jednoduchšie, keď sa hojdať paže, keď vymeniť nohy, zatiaľ čo vo vzduchu.

• Tie budú mať prospech z pokusu o výskok v rýchlejšom tempe. To pomáha pri spaľovaní viac kalórií.

• Keď sa dostanete na zem, sa snaží udržať kolená v ohnuté polohe. To pomáha v absorbovaní určité množstvo šoku, a môžete zabrániť zraneniu rovnako. Ak je to potrebné, môže si vziať kúsok po každých 30 opakovaniach na cvičenie. To vám pomôže lepšie sústrediť.

• Potom, čo zistí, že vykonaním skoku už nie je ťažké pre vás, skúste niekoľko variantov. Skúste to urobiť bez toho, aby hojdanie ruku, napríklad. Ďalšie myšlienkou je skákanie, zatiaľ čo budete držať váhu. Uistite sa, že váha je pohodlný pre vás. To môže byť ťažké na začiatku, ale s praxou, budete sa na to zvyknúť.

• Ak urobíte skok, zatiaľ čo drží váhu, pridajte mierne twist trupu. To pomáha pri vytváraní jadra stabilizovanej.

• Na začiatku, môžete skúsiť vykonáva cvičenia na hrubé podlahové rohože. Tým sa zníži riziko zranenia, ak stratíte rovnováhu a spadnúť na zem.

Výhody praktizovanie Scissor Skoky:

Scissor Skoky nemusí byť jednoduché, a to nemusí byť vaše obľúbené cvičenie. Avšak, výhody prevažujú nad tediousness v dlhodobom horizonte.

Pozoruhodné Výhody sú:

1. Toto cvičenie tonizuje celé vaše telo, viac či menej.

2. Zvyšuje tepovú frekvenciu a pomáha spaľovať kalórie rýchlejšie.

3. Svaly na nohách dostať tónovaný pri pokuse toto cvičenie.

4. Pri vykonávaní tohto cvičenia s pravidelnosťou, vaša schopnosť absorbovať šoky po jumping stúpa podstatne.

5. To nevyžaduje žiadne príslušenstvo, aby sa pokúsila, a ľudia s rôznou kondíciou môžete vyskúšať toto cvičenie.

Pozor:

Pri precvičovaní nožnicové skoky vám pomôže tón nohy a telo svaly a zlepšiť svoje kondíciu rovnako, stále je potrebné mať na pamäti tieto slová opatrne:

• Nemali by ste ju praktizovať, ak vaša noha je zranený.

• Toto nie je cvičenie pre ženy, ktoré navrhli.

Skúste toto nožnicové skoky cvičenie dnes. Áno, to trvá nejakú dobu zvládnuť, ale akonáhle máte trik budete mať o nič menej ako profík. Po niekoľkých minútach praktizovania nožnicové skoky je všetko, čo je potrebné, aby zostali fit, sklonu a šťastný!

A tiež nám povedať, ako ste našli tento príspevok! Môžete vyjadriť v poli nižšie!

load...