Fitness ženy

Čo je Zumba?

Čo je Zumba?

Ste fitness šialenec? Myslíte si vždy hľadať ďalšie zaujímavé a efektívne fitness programov vyskúšať? Ak áno,, Zumba 'bude skvelou voľbou pre vás. Ak ste o tomto exkluzívnom fitness bláznenie už počul, som si istý, že ste úplne v láske s ním. Ale ak patríte k tým, ktorí sú ešte vedieť o tejto zábavnej a mimoriadne efektívne fitness cvičenie programu, vám chýba veľa! Takže, poďme hovoriť o Zumba - jedinečný spôsob, ako na kondíciu, ktorá sa rýchlo získava veľkú popularitu vo svete fitness.

Čo je Zumba Fitness?

Zumba je elitnej fitness cvičebný program, ktorý v sebe spája dobrotu aeróbnych cvičení a efektívne tanečné pohyby. Tieto kardio prvky programu sú vynikajúce pre spaľovanie prebytočné kalórie; v rovnakej dobe, jednoduché tanečné pohyby hrajú kľúčovú úlohu pri tónovanie hore celé telo, rovnako ako pomoc pri znižovaní pas. Väčšina z telesných cvičení vybraných pre výučbu Zumba sú nízkej intenzity. Sú založené na aeróbne postupy a produkujú veľké množstvo energie. Na rozdiel od toho choreografie programu ponúka širokú škálu pohybov, ako je samba, cumbia, peny, Soča, flamenco, hip-hop, reggaeton, salsa, cha-cha, mambo, tango a ďalšie spolu s latinskými beaty.

Merengue, Salsa a Cumbia (nie celkom exotické vyzerajúce zákusky, ale mená Zumba stôp), takže cudzie pred niekoľkými dňami, aby vaše telo pulzovať do rytmu extrémne groovable Zumba v štýle piesní.

load...

Drepy a výpady za súčasť rutiny, ktoré cielia vaše problémové oblasti. Tieto triedy zvyčajne horí medzi 500 až 1000 kalórií za hodinu.

Tam, kde sa to vzalo?

V roku 1990, koncept Zumba bol brainstormed Alberto "Beto" Perez - slávny tanečník, choreograf a celebrity osobný tréner z Cali, Kolumbia. Raz Perez mal vyjsť aerobiku s nejakým netradičným aerobiku hudbu, ako peny, salsa, atď ako jeho rekord, ktorý sa skladá z bežného aerobiku hudby bol po sebe zanechal na jednej zo svojich tried. Avšak, improvizácie bol milovaný jeho študentov a čoskoro sa dostal obrovskú popularitu v Kolumbii. V roku 2001, Perez dosiahla USA, aby si vzal iniciatívu do vápna Alberto Perlman a Alberto Aghion. Nakoniec sa dostal licenciu pre spustenie marketingové kampane a spustenie videa zo spoločnosti s názvom, Fitness Quest '.

Čo Zumba triedy zahŕňajú?

Tam je asi 14 miliónov ľudí vo viac ako 150 krajinách po celom svete, ktorí sa zúčastňujú týždenné triedy Zumba, a ich počet stále rastie. Obvykle trvania každého zasadnutia Zumba je 1 hodinu a vykonáva sa pomocou znalcov. Počas tréningu zasadnutí, účastníci môžu praktizovať odpor tréning s rôznymi typmi rytmov. Avšak, v závislosti na veku a kapacite cvikov, triedy Zumba môže byť rozdelená do ôsmich skupín:

load...

Zumba Fitness - Pravidelná Zumba triedy, ako je uvedené vyššie.

  • Zumba Gold -Resembles pravidelné lekcie Zumba Fitness strán, ale cvičenie sú určené len pre seniori.
  • Zumba tónovacie -Includes kardio a celé telo vyrezávať tým, že pracuje na svaly paží, brucha, stehien, a tak ďalej pomocou tónovanie palice.
  • Zumba Gold-tónovacie -Ďalšie iniciatívu pre starších ľudí, aby im pomohla tón svoje telo a zlepšiť držanie tela, pohyb, sila, koordinácia, atď.
  • Aqua Zumba -A pravidelné Zumba triedy, ktorá sa praktizuje v bazéne.
  • Zumba v Circuit -A 30 minút relácie, ktorá spája tanečné pohyby s silových cvičení, ako je kruhový tréning.
  • Zumbatomic -Resembles pravidelný Zumba Fitness triedu, ale režim je určený výhradne pre deti od 4 do 12 rokov.
  • Zumba Sentao -a jedinečnú stoličky cvičenie pre telo tónovanie. To tiež využíva telesnej hmotnosti cvičenca s cieľom, aby boli silnejšie.

Niekoľko faktov by ste mali vedieť o Zumba

Zumba je pre každého. Každý a každý, bez ohľadu na vek a pohlavie, môže sa pripojiť k tejto fitness cvičebný program, vďaka svojej univerzálnosti.

  • To je super účinný. Áno, môžete pretiahnuť ľubovoľné množstvo kalórií medzi 500 a 1000 tým, že navštevuje jeden Zumba relácii! Jednou z hlavných výhod zumby!
  • Nemusíte byť vyškolený tanečnice alebo fitness maniaka rozhodnúť sa pre Zumba. Cvičenie začlenené do tohto programu sú pomerne jednoduché a tanečné kroky, ktoré treba vykonať, sú veľmi ľahko sledovať. Ak robíte to ako z nich prvýkrát, ste vítaní!
  • Celebrity milujú Zumba, a zoznam hviezdnych Zumba milovníkov je celkom zaujímavé. Jennifer Lopezová, Jackie Chan, Natalie Portman, Kirstie Alley, Emma Watson, Shakira, Victoria Beckham, Halle Berry - no, to, čo skutočne potrebujete viac?

Základným predpokladom Zumba je potriasť korisť ehm telo spáliť všetky kalórie, ktoré môžete v aktuálnej fyzickej zdatnosti. Výsledný endorfín spech, keď ste dosiahli na rýchle a zdanlivo zložité pohyby opúšťa všetky svoje zábrany za sebou, je obrovský.

Niekedy, keď ste dole a von s každodennou grind a pocit, že jednoducho dávať si nohy hore a spí, len Zumba. Ďalšie čerešničkou na rovnako zdravé polevy je vaša zlepšená image tela a sebavedomie, akonáhle začnete narážala to na tanečnom parkete. Zumba je tiež potvrdené zlepšenie svojej sociálnej schopnosti... Tu ste v pohybe, tanca a baví s celou partiou cudzích ľudí... Samozrejme budete populárne. Rovnako ako celebrity ako Jennifer Lopez, Natalie Portman a Victoria Beckham.

Zumba je teraz vo svojom okolí telocvičniach taky. V prípade, že chyba nie je zachytený, kde bývate... Kúpiť DVD z amazon.com, pozvať pár priateľov, alebo len párty s vašou drahou polovičkou a majú nádherný čas.

Takže dať Zumba vyskúšať a verte mi, budete to ľutovať, najmä ak robíte to Gangnam Style!

Takže priekopa cvičenia a vstúpiť do strany!

load...