Fitness ženy

Čo je Jelqing cvičenie?

Čo je Jelqing cvičenie?

Už ste počuli o jelqing? Chcete rozvíjať svaly, tam dole 'na nejakú tvrdú a rýchlu akciu, ale chcú, aby sa zabránilo ordinácie, pilulky alebo pleťové vody? Ak ste bezradní a zvedaví, prečítaní tohto príspevku môže byť skvelý nápad.

Jelqing je prastarý cvičenie pre zvýšenie vašej dôvery a mužskosti prirodzene! Chcete sa dozvedieť viac o technike? Pokračuj v čítaní!

Aký je jelqing cvičenia?

Slovo jelq znamená "dojenie". Ak ste videli dojenie o kravského postoja, budete vedieť, ako praktizovať jelq. Musíte jednoducho spustiť blízkosti semenníkov (guličiek) a masáž hladko až do špičky. Jednoduchý, milking- typu 'motion bude robiť zázraky pre vás!

load...

Podľa všeobecného presvedčenia, muži môžu pridať 2 palce, aby ich dĺžke penisu a zvýšenie penis obvod s jelqing cvičenia. Jelq je podobný masturbácii a pôsobí tak, že zvyšuje prekrvenie v penise. Zástancovia týchto jelq tvrdia, že to môže ukázať viditeľné výsledky v priebehu jedného mesiaca praxe.

Jelq v histórii:

Zväčšenie penisu je trváca posadnutosť pre mužov od vekov, pretože mužský orgán je symbolom ich mužnosť a silu. Záznamy histórie ukazujú, že ľudia sa dokonca pokúsili zvýšiť ich veľkosť penisu tým, že zavesí závažie zo špičky penisu a ručne naťahovať hriadeľ. Nebezpečné a zbytočné? Možno.

  • V dávnych dobách arabských otcovia by iniciovať mladých chlapcov do zákona o jelqing. Benígne praxe, ako sa zdá.
  • S postupom času, všetky typy zväčšenie penisu sú synonymom jelqing.
  • Od roku 1970 boli American men praktizuje jelqing pre zväčšenie svoje orgány.

Natvrdlý kostrbata The jelq:

Jelqs sú rôznych typov. Je potrebné vykonať mokré jelq zatiaľ čo váš penis je mokrý. K dispozícii je tiež suchý jelq, a budete musieť praktizovať to- áno, to mám pravdu - ak váš penis je suchý.

load...

1. Mokrý jelq:

Te najlepší čas na vykonanie tohto cvičenia je po zahriatí penisu tým, že si horúcu sprchu alebo umiestnením na teplý handričku na teplo ho k akcii. Myšlienka je zvýšiť prietok krvi do tkanív vášho orgánu.

Tu sú jednoduché kroky, ktoré vám pomôžu zažiť úžasné zvýšenie veľkosti orgánu:

1. Mazacia:

Je veľmi dôležité, aby sa zabránilo zranenie hriadeľa. Môžete použiť vazelína, detský olej alebo akýkoľvek bežne dostupný penis lubrikant.

2. Úroveň erekcie:

Je dôležité, aby váš penis nie je plne vztýčené Pri vykonávaní jelq. Alebo to bude náchylnejšie k zraneniu. Je potrebné vziať erekciu na 50 až 70% len onanuje. Na tejto úrovni erekcie, je ľahké, aby sa zasadila krv do penisu tkanív a svalov.

3. OK Grip:

Použite svoj veľký prst a palec na vytvorenie ok podpísať.

4. Masáže:

Choďte do toho a masírujte jemne organ. Teraz uchopte penis pomocou OK priľnavosť na základni, čo najbližšie k lonovej kosti. Myšlienka je vytlačiť krv von zo šachty. Ak máte bolesť alebo nepohodlie, uvoľniť zovretie. Pohyb nahor smerom k špičke svojho člena a zároveň ľahkým tlakom. Hlavnou myšlienkou je, aby sa zasadila krv do šachty. Uistite sa, že tlak nebude vám ublížiť. Zastaviť skôr, než sa dostanete na žaluď alebo hlavou.

5. Opakovanie:

Akonáhle dokončíte jelq, vezmite si druhú ruku a proces opakovať. Striedavo používať obe ruky. Navrhujeme, aby ste začali s 200 údermi a rev až 500 úderov.

Pozor:

Počas jelq vždy držať svoj penis polovztýčené. Ak počas vykonávania jelq dostanete plnú erekciu, odporúčame, aby ste zastaviť a vychladnúť, až kým orgán je vo fáze semi-stoporený.

Frekvencia jelqing:

Nepreháňajte jelq, pretože to zvýši len vaše šance na zranenia. Porekadlo, viac je lepšie 'nepracuje s jelqing. Odporúčame, aby ste jelq raz denne len päť dní v týždni. A pamätám si, že to je úplne bezpečný, pokiaľ ju vykonať spolu s riadnou warm-up a vychladnúť praxi.]

2. Suchá jelq:

Je potrebné vykonať jelq bez mazania. Môže zdôrazniť penisu, pretože nepoužívate mazivo, aby bol proces plynulý. Suchý jelq je podobný mokré jelq, ale môžete používať iba jednu ruku za to. Je nutné opakovať kroky, kým sa nedostanete na hlavu penisu. Po tomto, budete musieť uzavrieť zmluvu svaly panvového dna a vezmite si ruku späť k základni penisu pri držaní svalovej kontrakcie. Odporúčame vám začať v malom meradle s 200 údermi a postaviť ho asi 500 úderov.

3. Reprodukcia jelq:

To vyžaduje určitú koordináciu. Kým jedna ruka stláča penis na základni, sa naopak vyplýva, tesne za sebou, ľahko naťahovať to, podľa Príručky zväčšenie penisu. Musíte sa uvoľniť zovretie, keď vaša ruka dosiahne špičku penisu a začať na základni. Začnite s 200 údermi a vybudovať ako predtým.

Ako sa jelqing funguje?

Podľa odborníkov zväčšenie penisu, jelqing pomáha zvýšiť dĺžku penisu a obvod. Hovorí sa, že táto úloha sily krvi cez penis, ktorý sa skladá zo 50% hladkej svaloviny. Použitie sily pri plnení tohto jelqing cvičením vytvára mikro-trhliny v penise hladkého svalstva, ktoré zvyšujú jeho veľkosť a obvod.

Je to stratégia využitie riadeného poškodenie prestavať hladkej svaloviny. Tieto guru tiež tvrdí, že môžete manipulovať s hubovitú tkanivo držať viac krvi počas erekcie,.

Vedľajšie účinky:

  1. Nepreháňam to spôsobí bolesť.
  2. Začervenanie a blotchiness sú tiež obyčajné. Navrhujeme, že ak sa vyskytne niektorý z nich zastaviť a odpočinúť si.
  3. Ďalšie bežné problémy sú tvorba blister, odieraniu a podráždenie kože. Skúste použiť viac mazanie. Ak problém pretrváva, zastaví.
  4. Nadmerné jelqing môže viesť k ekchymóza alebo podliatiny v dôsledku pretrhnutia kapilár. Relax na, OK 'grip, a vy by ste mali byť v poriadku. Inak by ste mali zastaviť a nechať ju liečiť.

Je to naozaj dobré?

Zlou správou je, že lekárska komunita je skeptický o výhodách jelqing. Hovorí sa, že neexistujú žiadne vedecké údaje, aby preukázal, že zvyšuje dĺžku penisu a obvod. A čo je horšie, Urológovia povedať, že jelqing môže spôsobiť trvalé poškodenie a viesť k problémom s erekciou, znížená citlivosť, tvorba jaziev, podliatiny a opuchy. Jelqing s plne stoporený penis môže viesť k žilovej presakovaniu, čo má za následok v podobe impotencia, kde sa penis stáva vztýčený ale nedá udržať.

Niekoľko urológovia povedať, že jelqing môže spôsobiť mierne zvýšenie veľkosti penisu (cca 2 cm). Taká malá zmena nezdá stojí za potenciálne poškodenie a ohrozenie impotencia. Takže, ak máte v úmysle jelq, to ​​s veľkou opatrnosťou.

Ak ste našli tento článok informatívne, prosím zanechať komentár nižšie.

load...