Fitness ženy

Čo je hĺbka skokov a aké sú jej výhody?

Čo je hĺbka skokov a aké sú jej výhody?

Ste zamerané na získanie atraktívne telo ako Kim Kardashian? Chcete tón a chváliť sa svoje dlhé nohy v tomto krátkom kvetinové šaty tento rok v lete? No, ak hľadáte pre dokonalý tréning dolnej časti tela, prečítaní tohto príspevku môže byť pomoc!

Perfektný výkon na splnenie našich potrieb cvičenie je to, čo my všetci želajú! Už ste počuli o hĺbky skokov? Viete, že vám obrovskú silu svalov a silné nohy? Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o Hĺbka skoky a ich výhody, čítajte ďalej!

Aké sú Depth Jumps?

Hĺbka skoky sú formou plyometric cvičenia, ktoré pomáhajú rozvíjať silu vo svaloch. Športovci trénovať box a hĺbka skočí, aby posilnili svoje nohy a zlepšiť ich šprint výkon (1). Tí dvaja sú pomerne podobné - obaja vyžadujú použitie krabice, ale Box skáče zahŕňať skočí na krabici, zatiaľ čo hĺbka skoky vyžadujú zoskočil z jedného.

load...

Takže, Hĺbka skoky sa vykonáva tým, že šliapne mimo krabici a skákať tak, ako ste sa dotýkajú zeme. Tieto znieť veľmi jednoducho, ale sú akousi "super tréningu". Hĺbka skoky sú len pre pokročilých športovcov. To znamená, že nemôžete začať robiť hĺbky skoky bez predchádzajúcej odbornej prípravy, ako môžete skončiť vážne poškodiť vaše svaly na nohách po celý život.

Opatrenia:

Tu sú niektoré užitočné informácie pre vás, ako začnete cvičiť hĺbka skoky:

1. Hĺbka skoky vyžadujú špeciálnu prípravu a tréning v činka cvičenie, skákanie, sprintující a skákanie cez obdobie niekoľkých mesiacov.

2. Ak trpíte svalu alebo šľachy únava, bolesť alebo bolesť v nohách, kolenom alebo členku, mali by ste sa zdržať hĺbky skoky.

Jednotlivé kroky hĺbky skok:

Ako to urobiť hĺbky skokov? Na prvý pohľad je hĺbka skok vyzerá ako športovec posilnenie off krabicu a skákať vysoko. Krása tohto plyometric cvičenia spočíva v jeho jednoduchosti.

load...

1. Počiatočné pozície hĺbky skoku vyžaduje, aby štát na vrchole Plyo box alebo silnú platformu, ktorá je 0,5 do 0,8 m vysoká. Môžete zvýšiť výšku plošiny, ak chcete budovať svoju silu a znížiť, ak chcete zvýšiť svoju rýchlosť.

2. Musíte stojte na šírku ramien.

3. Jump off krabicu s jednou nohou, ale zaistiť, že pri pristátí obe nohy dopadol na zem súčasne.

4. Použite svoje zbrane pridať rýchlosť čerpania je späť pred zostúpi zo Plyo krabici a je hojdajúcu sa intenzívne tak, ako je vaše nohy dopadol na zem.

5. Akonáhle budú vaše nohy narazí na podlahu, skákať tak vysoko, ako je to možné.

6. Je dôležité, aby pristáť na bruškách chodidiel a obmedziť množstvo času, vaše nohy sú v kontakte s podlahou.

7. Krok späť na Plyo pole pre ďalšie kolo.

Tipy pre získanie Hĺbka skočiť rovno:

1. Vykonajte warm-up pred vykonaním hĺbka skoky.

2. Držte chrbát rovno po celú dobu.

3. Pozrite sa rovno a pritom na skok.

Body na zapamätanie:

1. Profesionálni športovci vykonať maximálne štyri sady ďalších desiatich skokov počas tréningu. Športovci zúčastňujúca sa na výcviku môžu vykonávať najviac tri sady po piatich skoky. V intervale 10 - 15 minút, je nutné medzi súbormi.

2. Tie by nemali robiť hĺbka skok školenia viac ako dvakrát týždenne.

3. Hĺbka skoky prácu na centrálny nervový systém, takže športovci by nemali vykonávať tieto skoky tesne pred súťažou.

4. Vykonajte hĺbky skok na povrchu, ktorý je plochý a nie je klzký.

Výhody hĺbky Jumps:

1. Hĺbka skok pracuje na explozívny vývoj svalov stehien (štvorhlavý sval), hamstringy, zadok (glutes) a lýtkových svalov.

2. Pomáha športovci zvýšiť rýchlosť, obratnosť, a dosiahnuť.

3. Zlepšuje pevnosť v ťahu šliach, čo robí svalové kontrakcie silnejšie.

Takže sa jedná o vstupy a výstupy z hĺbky skokov! Predvádzanie začiatku im dnes, ale vykonávať určitú opatrnosť taky! Ak ste našli tento článok zaujímavý a poučný, prosím zanechať komentár nižšie.

load...