Fitness ženy

Ako znížiť vysoký krvný tlak Pomocou reflexológie?

Ako znížiť vysoký krvný tlak Pomocou reflexológie?

Vedeli ste, že je možné znížiť krvný tlak bez liekov? Áno, reflexológia môže pomôcť pri znižovaní vysokého krvného tlaku. Je tiež prichádza s ďalšie výhody, vrátane zníženia stresu a úzkosti, zvýšenie prietoku krvi, odstraňuje bolesť a zosilňovanie schopnosť tela liečiť sám.

Príchod k vysokému krvnému tlaku, to je stav, nemožno brať na ľahkú váhu. Ale rozčuľovať, že nie! Pretože existuje reflexológia nôh, ktoré vám môžu pomôcť znížiť vysokú hladinu krvného tlaku.

Záujem dozvedieť sa viac o reflexológia a vysoký krvný tlak? Pokračuj v čítaní!

Reflexné na vysoký krvný tlak:

Podľa odborníkov, je vždy najlepšie začať liečbu reflexná na vysoký krvný tlak masírovaním všetkých sedem endokrinné žľazy, ktoré riadia metabolické systému v celom rozsahu. Ďalej masáže by sa mal pohybovať na organ spôsobujúcim ochorenia, a potom orgán, ktorý je ovplyvnený touto chorobou. Sedem endokrinné žľazy sú:

load...
  • Nadobličky
  • Hypofýza
  • Slinivka brušná žľazy
  • Šišinka
  • Týmusu
  • Štítnej žľazy a prištítnych teliesok
  • Líšia (pre ženy) alebo semenníky (u mužov)

Je dôležité, aby sa ubezpečil, že nadobličky je venovaná zvláštna pozornosť, pretože je zodpovedná za pocity úzkosti a stresu. Reflexná masáž pomôže udržať ho upokojiť, čo pomáha pri regulácii kolísanie hladiny krvného tlaku v dôsledku stresu. Reflexné oblasti obličiek, pečene, srdca a pľúc, by mali byť masírovať i (1). Ak narazíte na akékoľvek necitlivosť alebo bolesť v týchto oblastiach, ohnisko masáži by mal byť na ne. A konečne, masírovať reflexné body mozgu a očí môže zabrániť vysoký krvný tlak v dlhodobom horizonte, a môžu tiež chrániť varhany, ktoré by mohli byť ovplyvnené týmto stavom.

Ako sa Reflexné funguje?

Vysoký krvný tlak nedochádza náhodne a vždy má príčinu. Keď zistíte, že váš krvný tlak sa zvýšil, to znamená, že vaše telo sa snaží niečo povedať. Správa je pravdepodobné, že váš zdravotný stav nie je v celej svojej kráse. Je dôležité, že ste počúvať svoje telo a poskytne jej to, čo potrebuje, takže si môžete zlepšiť svoje celkové zdravie.

Lieky pôsobí na zníženie krvného tlaku, ale nelieči príčinu stavu, čo je samozrejme veľmi dôležitá. Lieky pomáhajú udržať váš krvný tlak v normálnom rozmedzí a aby sa minimalizovalo riziko poškodenia rôznych orgánov v tele. Avšak, oni nie sú liek. Aj keď je pre vás dôležité, aby aj naďalej s lieky predpísané lekárom, môžete doplniť liečbu reflexológia. Použitie prírodnej liečby, ako je reflexná terapia môže pomôcť pri riešení príčinu a efektívnu liečbu vysokého krvného tlaku.

load...

Reflexná terapia pomáha pri stimulácii celkové prekrvenie tela (2). Keď vaše srdce a ďalšie orgány s tým spojené sú zamerané s touto prírodnú liečbu, môže byť Váš krvný tlak významne znížený. Oblasť nôh, v ktorom sa srdce reflex sa nachádzajú priamo pod svojimi veľkými prstami, zatiaľ čo reflexná bod oblička je priamo v centre každej nohe. Reflexologists sa zamerali na tieto oblasti, a iní, na pomoc liečbu vysokého krvného tlaku a predchádzať zdravotným rizikám, ktoré so sebou prináša (3).

Je Reflexné bezpečné?

Reflexná terapia je bezpečná pre liečbu vysokého krvného tlaku. Avšak, tam sú niektorí ľudia, ktorí sa mali vyhnúť reflexné pre krvný tlak.

  • Ak máte aktívnu dnu v nohách, nezacelené rany alebo liečenie alebo nedávnej zlomeniny, mali by ste sa držať ďalej od reflexológia.
  • Pokiaľ máte osteoartrózy, ktorá postihuje nohu alebo členok, alebo iné závažné problémy s cirkuláciou v nohách alebo dolných končatín, poraďte sa so svojím lekárom skôr, než začnete reflexné.
  • Ak ste tehotná, by ste mali cvičiť opatrnosť a poraďte sa s lekárom skôr, ako začnete reflexológia, pretože sa objavili správy, že dôsledné noha stimulácia môže spôsobiť maternice uzavrieť zmluvu.

Ak je váš krvný tlak je vysoký, reflexná terapia je účinná prírodná liečba, ktorá by ste mali určite zvážiť. Okrem toho pomáha znižovať krvný tlak, bude vám poskytne množstvo ďalších výhod, ktoré budú mať pozitívny vplyv na vaše celkové zdravie a pohodu.

Už ste niekedy skúšali reflexné pre vysoký krvný tlak? Ako sa vám to pomohlo? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v poli nižšie!

load...