Fitness ženy

Ako pôsobí na Vaše trávenie?

Ako pôsobí na Vaše trávenie?

Stáva sa vám často trpia zažívacími ťažkosťami, ako je plyn alebo zápcha? Už ste premýšľal, čo vám môže skutočne pomôcť s vašimi žalúdočných ťažkostí? Veľa času budeme venovať žiadnu pozornosť na to, čo jeme a ako žijeme, že náš tráviaci systém dostane postihnutých.

Ale vedeli ste, pravidelné cvičenie môže váš tráviaci systém zdravý? Okrem toho existujú aj iné účinky cvičenia na tráviaci systém, ktoré sú prospešné! Chcete sa dozvedieť viac? Potom čítajte ďalej!

Tráviaci systém:

Tráviaci systém je oveľa zložitejšie, než to, čo nám ukazujú v televíznych reklamách na antacidá a lieky proti bolesti. To zahŕňa nohy vinutia čreva, črevá a žalúdok. Tráviaci systém pomáha rozobrať jedlo a odovzdáva živín do väčšiny častí tela. Pomáha tiež prideliť koľko energie budú poskytnuté vaše telo. Náš životný štýl, strava a kultúra práce môže mať mnoho nepriaznivé účinky na tráviaci systém, ktorý môže vyvolať komplikácie alebo dokonca neefektívnosť v tomto zložitom systéme (1).

load...

Mnoho relaxačné techniky, ktoré boli známe fyzickej aktivity a cvičenie pomáha telu vstrebávať dôležité živiny efektívnejšie. Cvičenie môže naozaj pomôcť tráviaci systém (2) a Nižšie sú uvedené spôsoby, ktoré ukazujú, ako na to.

Najvyššie 2 Vplyv cvičenia na tráviaci systém:

1. Zvyšuje krvný obeh:

Cvičenie pomáha zvýšiť prietok krvi v tele, ktorého súčasťou je aj tráviaci systém. Mali by ste si uvedomiť, aby sa vaše telo v pohybe cvičenie pravidelne. To pomôže trávenie, pretože zaisťuje, že tráviaci trakt nie je lenivý a je udržiavaná v pohybe. Mali by ste zvážiť pravidelné cvičenie do rytmu pomalé tráviaci systém. Cvičenie môže tiež pomôcť zbaviť vás z problémov, ako je plyn, pálenie záhy, zápcha a žalúdočné kŕče. Ako sa zvyšuje krvný obeh, výkon je tiež dobré na srdce, krvného tlaku a ďalších arteriálnych podmienok (3).

2. Poskytuje zažívacie Rutinné:

Aj keď cvičenie je zásadný pre zažívacie zdravie, nemožno bagatelizovať význam správneho potravín s ohľadom na váš tráviaci zdravie. Nezabudnite jesť viac bez tuku a vysokým obsahom vlákniny potraviny, ktoré sú bohaté na esenciálne živiny. Zelenina, ako je špenát, brokolica, mrkva a korenie, ako je cesnak, zázvor a ďalšie sú účinné digestíva, ktoré sú obzvlášť zdravé, ak je v kombinácii s riadnym rutiny. Často je dôležité, aby vaše telo čas tráviť skôr ako jednoducho znížiť svoje porcie. Tiež, ak máte tendenciu piť menej ako 2 fľaše každý deň vody piť viac. Cvičenie zvyčajne podlamuje vodu z tela, a potenie môže odstrániť vodu potrebnú pre správne trávenie. To môže viesť ku komplikáciám, a je potrebné zabezpečiť, aby váš tráviaci systém funguje dobre. Cvičenie sa tak môžu pomôcť určiť správne zažívacie rutiny (4).

load...

Jóga pre trávenie

Jeden z najlepších cvičenie pre trávenie, jóga je nízka energetická cvičenie, ktoré sa zameriava na posilnenie a pretiahnutie svalov pomáha podporovať trávenie. Jeden z najlepších predstavuje pre trávenie je ťava predstavovať.

Camel Pose (Ustrasana):

Póze ťava je veľmi dobrá pre trávenie a čriev a je tiež skvelý výkon pre chrbát. Zdá sa byť ťažké robiť, a to sa hovorilo, aby nepriaznivý vplyv na chrbát. Avšak štúdie preukázali, že Ustrasana nielen posilňuje chrbtové svaly, ale tiež zmierňuje žalúdočné ťažkosti a trávenie pomôcky (5).

Upozornenie:

Aj keď mierne, vykonávajú rutinne a ľahké cvičenia, ako je joga boost tráviaci zdravie, poznať svoje limity. Nenechajte NEPREŤAŽUJTE svoje telo dnes len preto, že ste vynechal včerajší reláciu. Nezabudnite, že sa jedná o postupný výkon a výsledky nebudú bezprostredne skúsený.

Nenechajte trénovať na plný žalúdok; to môže viesť k mnohým komplikáciám, ako je dýchavičnosť, nevoľnosť, zvracanie a dokonca aj závraty. Ak ste mali pomerne výdatné jedlo, vziať na prechádzku alebo vykonávať niektoré základné tráviace Jóga. Chôdza je jedno cvičenie, ktoré nie je ťažké na tele a dostane úlohu, teda zlepšuje trávenie (6).

Takže, ste pripravení ponoriť sa do týchto účinkov cvičenia na tráviaci systém? Dúfame, že sa nám podarilo ukázať, ako cvičenie pomáha tráviaci proces. Zažili ste akýkoľvek iný účinok cvičenia na tráviaci systém? Podeľte sa s nami. Zanechať komentár nižšie.

load...