Fitness ženy

Ako môžu váhy na členku zvýšiť vašu výšku?

Ako môžu váhy na členku zvýšiť vašu výšku?

Ste jedným z tých, ktorí boli krúži pilier post snažia vzdorovať svoje gény a zistíte, že jeden zázračný spôsob, ako pestovať niekoľko palcov? V spoločnosti sa stanovenými predstavami o krásne, je vysoká už nie je len atribút, ale je v skutočnosti nutnosť byť označené dosť!

Ľudia sa snažia rôzne metódy na zvýšenie ich výšku. Na rozdiel od bežných cvičenia, rôzne výšky rastúce pilulky a sirupy predávajú na trhu tiež tvrdí, že pridať niekoľko palcov do telesnej výšky. Avšak len veľmi málo fungujúce metódy vám môže poskytnúť požadovaný výsledok. Naopak, niektoré cvičenia alebo lieky so sebou prináša i ich dlhý zoznam nežiaducich účinkov. Preto je veľmi dôležité, aby sa pokúsila iba tie metódy, ktoré sú oveľa bezpečnejšie ako iné.

V zozname úloh rast vyšší, niekde medzi tým, kto nájde členku váhy - cvičenia skôr ignorované a neznáme veľa, čo v skutočnosti môže ukázať túžiaci výsledky. Takže to, čo robí členkové závažia za následok aj to naozaj pomôžu získať to veľa sníval-of zvýšenie vašej výške? Tu je žalobníček nahliadnuť na to, čo členku váh na zvýšenie výšky je všetko o - nezaujatý vo Váš prospech!

load...

Používanie členku hmotnosti cvičenia k zvýšeniu výšky je prastarý, čas testované spôsob a existuje veľa ľudí, ktorí boli skutočne prospech tým. Aké sú členkové závažia, by sa pýtaš? Členkové závažia, ako už názov napovedá, je ťahať váhu na členky pri vykonávaní cvikov. Avšak, mali by ste sa pokúsiť to len pod vedením školeného odbornej spôsobilosti. Tým bude zabezpečené, aby nedošlo k poškodeniu svojej členky a ťažiť z výhod členku závažia.

Používanie členku váhy:

Váhy používané v členku váhy sú bežné váhy, ktoré sa používajú v mnohých populárnych aktivít. Tie sú pevne od jadra a tesne nad členkom, usporiadaných okolo Achillovej šľachy a nižšie holene. Vzhľadom k tomu, existuje veľa špekulácií, nepotrebujete príliš veľa váhy pre zvýšenie sily na svojom tele. Okrem toho, váhy sú upevnené na relatívne oveľa menší rozsah priemerov ako stehien a teda, nie je veľký priestor pre uchytenie väčšiu váhu. Vzhľadom k tomu, tieto váhy nie sú pripojené k akejkoľvek svaly, ktoré ukladanie tuku, nikdy nebudete čeliť problému tesnosti a každý môže ľahko vyskúšať toto cvičenie.

load...

Členkové závažia, ako zvýšiť Výška:

Členok váhy sú skvelé pre pridanie hmotnosti, keď máte robiť poklesy alebo pull-up a počas nôh povedomia hnutia. Tie môžu byť tiež pridané pritom statické aktívny nohu naťahovanie a pomaly kope katy, ktoré sa vykonávajú pri vyrovnávaní nohu alebo keď je noha je v suspenzii. Tieto cvičenia pomáhajú zlepšiť svoje výšky výrazne. Avšak, to je dôležité, aby ste ich pravidelne. Zapnite alarm, odštartuje svoje listy a pozor ísť na ceste do fitness!

Použitím ľahkých členku váhy, môžete skúsiť odporu cvičenie, ako je kopanie pri plávaní, pešia turistika, šprint, beh a mnoho ďalšieho. Tie však môžu byť nebezpečné, ak sa pokúsite je na vlastnú päsť. Tieto cvičenia sú najlepšie vykonávané pod vedením odborníkov.

Použitie príliš veľa alebo zlý používanie váh môže spôsobiť nasledujúce problémy:

  • Stres na kĺby
  • Bolesť v nohách a lýtkové svaly
  • Extrémna únava
  • Kŕče v nohách
  • Dôraz na nervový systém a väčší čreva

Výhody členku váhy:

Existuje mnoho ľudí, ktorí tiež používajú zápästia závažia. Ale členkové závažia sú oveľa lepšie, pretože činnosti súvisiace s zápästia závažia sú obmedzené, zatiaľ čo tie, ktoré súvisia s členku závažia sú väčšie a využívať všetkých častí dolnej časti tela.

Môžete ľahko trénovať rotačné hip stabilizátorov a tiež vykonávať rôzne bojové umenia, rovnako ako tanečné držanie tela pomocou členku váhy. Preto, zatiaľ čo robí tieto formy cvičenia, môžete ľahko udržať na školenia pre zvýšenie svojej výšky.

Ak máte mať na pamäti problémy tento typ tréningu môže spôsobiť a prijať potrebné opatrenia, nie je dôvod, prečo nemôžete pridať nejaké palca Vášho tela pomocou tejto techniky.

Výsledkom však môže líšiť podľa toho, ako staré máte, váš zdravotný stav a tiež svoj spôsob života. Vzhľadom k tomu, genetika, stravovacie návyky a ďalšie podmienky ovplyvňujú rastový faktor, nemôžete očakávať, že rovnaké výsledky v prípade členku závažia na zvýšenie výšky, že váš priateľ žali!

load...