Fitness ženy

9 jednoduchých vecí, ktoré môžete urobiť na zvýšenie výšky po 18

9 jednoduchých vecí, ktoré môžete urobiť na zvýšenie výšky po 18

Už ste sa pozrel dole na celý život? Nútení žeriavu krk hovoriť do vyšších ľudí? Už ste rezignovali sami k tomu, že ste v minulosti vašej rastúcim vekom, a nie je nič, čo môžete urobiť? No, existuje veľa vecí, ktoré by ste mohli urobiť, aby pomohla zvýšiť vašu výšku pár palcov, aj keď ste v minulosti 18. Áno, čítate správne. Je tu ešte nádej pre vás. Pokračuj v čítaní.

Ako zvýšiť Výška Po 18

  1. Získať správnej výživy
  2. Cvičte pravidelne
  3. Získať Adekvátne Spánok
  4. Zamedzenie rastu inhibítory
  5. Cvičiť správne držanie tela
  6. Robiť ťahá
  7. Prejsť na slnku
  8. Robiť Závesy
  9. Nosiť Výťahy

Než sa dostaneme k tomu, čo môžete urobiť pre zvýšenie vašej výške, poďme sa pochopiť, ako naše telo rastú prirodzene, a to, čo môžeme urobiť pre zosilnenie a doplniť tieto procesy.

Prvé vecí, prvé, vaša výška je definovaná predovšetkým genetika. Gény svojich rodičov bude do značnej miery rozhodnúť, ako vysoký budete. Existujú aj iné prospešné faktory, ako je správnej výživy, spánku a fyzickej aktivite. Avšak, ich úloha v rozvoji výška nie je tak výrazný ako genetiky.

load...

Váš hypofýza vylučuje HGH (ľudský rastový hormón), ktorý je zodpovedný za svalovú a kostnú rast, metabolizmus tukov a zloženie tela (1). To sa obvykle deje okolo puberty, okolo ktorej väčšina ľudí má rastúce prúdy, ktoré zvyčajne začínajú vo veku medzi 12 a 13 medzi nimi, a pokračovať po dobu piatich až šiestich rokov. Niektorí ľudia aj naďalej porastie, aj po tomto, ale to je skôr výnimkou ako pravidlom.

Výška je spojená s atraktivitou a prestíže. V modernej kultúre, kratšie ľudia sú stále zanedbávané v prospech svojich vyšších rovesníkmi. Vysokí ľudia sú tiež spojené s výkonom. Väčšina z popredných svetových riaditeľov a svetových vodcov bolo zistené, že vyššie priemerné výšky. Takže je prirodzené, že ľudia vždy túžia pridať ešte niekoľko palcov k ich výške. Tu je návod, ako môžete urobiť, že:

1. Získať správnej výživy

Čo potrebuješ

Dobre vyvážená strava s dostatkom zeleniny, ovocia, bielkovín a sacharidov.

Čo musíte DoEven keď je telo vylučovať nižšie množstvo rastových hormónov, je stále možné rozšíriť svoju výrobu tým, že jej v poriadku. Zdravá strava by mala byť bohatá na bielkoviny, esenciálne tuky, komplexných sacharidov, a všetky živiny a vitamíny možných. Jedlo je palivo pre telo rastie. Mlieko, chudé mäso, listová zelenina a orechy by mali byť pilierom vašej výšky rastúce strave.

load...

Prečo to funguje

Dať svoje telo správne palivo zlepší fungovanie všetkých svojich systémov. Zvýšená cirkulácia, vyššie rýchlosti metabolizmu, silnejší a dlhší kosti - to sú všetko vedľajšie produkty správna strava. Vitamín D je nevyhnutný, pretože pomáha kosti vstrebávať vápnik, ktorý je priamo zodpovedný za rast kostí a pevnosti (2).

Späť na obsah

2. Pravidelne cvičte

Pravidelné cvičenie je najlepší spôsob, ako zvýšiť výšku po 18 rokov.

Čo potrebuješ

Pár bežecké topánky, členstvo bazén, alebo prístup k športovým zariadeniam podľa svojho výberu.

Čo musíte urobiť,

Ako starneme, že je dôležité zahrnúť nejakú formu fyzickej aktivity v našich rutiny. Tým skôr, ak hľadáte pridať niekoľko palcov do rámčeka. Akákoľvek fyzická aktivita, ktorá zahŕňa skákanie, beh alebo iné aeróbne aktivity bude mať za následok dlhšie a silnejšie kosti.

Prečo to funguje

Hovorí sa, že cvičenie stimuluje nervovými konci, ktoré sú priamo spojené s hypofýzy. Žľaza potom vylučuje viac HGH, a to môže viesť k zvýšeniu výšky aj po typických rastových veku (3).

Späť na obsah

3. Majú dostatok Spánok

Čo potrebuješ

Pohodlnú matrac.

Čo musíte urobiť,

Nie je žiadnym tajomstvom, že naše telá sú stále funkčné, aj keď spíme. Deti rastú najviac v spánku. Z tohto dôvodu je dôležité, aby ste spať aspoň osem hodín.

Ďalším faktorom, ktorý určuje, ako vám rastú vaše spiace držanie tela. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, ľahnite si na chrbát bez vankúša. Povýšiť kolená mierne umiestnením malý vankúš pod nimi. To je najprirodzenejší pozícia pre vašej chrbtice.

Prečo to funguje

Zaistenie dostanete aspoň osem hodín spánku je veľmi dôležité, pretože vaše hypofýza je najaktívnejší počas tejto doby (4). Narovnávanie chrbtice počas spánku pomáha pretiahnuť disky v chrbte. To pomáha zvýšiť svoju výšku a znižuje pravdepodobnosť poranenia chrbta a bolesti chrbta.

Späť na obsah

4. Zamedzenie rastu Inhibítory

Čo potrebuješ

Zdravé ovocné a zeleninové šťavy.

Čo musíte urobiť,

Ak hľadáte získať nejakú výšku, vyhnúť sa alkoholu a fajčenia.

Prečo to funguje

Bolo zistené, pravidelná konzumácia alkoholu pre inhibíciu rastu a ovplyvniť prirodzené funkcie organizmu. Vzhľadom k svojej nepriaznivé účinky na pečeň, nadmerná konzumácia alkoholu sa neodporúča (5). Fajčenie je tiež škodlivé pre tých, ktorí chcú rast vyšší. Fajčenie zvyšuje prítomnosť oxidu uhoľnatého v krvi (6). To obmedzuje prietok krvi a živín do oblastí, ktoré rastú, čím zakrpatenie ich rast. Fajčenie má tiež za následok nižšiu produkciu testosterónu, anabolický hormón súvisiace s svalov a rast kostí (7). Opäť platí, že to bude mať nepriaznivý vplyv na výšku.

Späť na obsah

5. Prax správne držanie tela

Čo potrebuješ

Cvičiť správne držanie tela a vždy stáť alebo sedieť vzpriamene.

Čo musíte urobiť,

Náš postoj hrá veľkú úlohu v našom vzhľade a ako sú vnímané a môže indikovať úroveň spoľahlivosti jednotlivca a náladu. To tiež zohráva významnú úlohu pri pomoci zvýšiť výšku. Ideálna pozícia je vzpriamený postoj s našimi ramenami a späť k miernemu krivka v našej dolnej časti chrbtice.

Prečo to funguje

Vliekli pozícia je viditeľne zrejmé, a robí to vyzerá kratšie a menej pôsobivý. Tento postup bude v ideálnom prípade pomôže pri zlepšovaní výšku človeka. To platí aj vtedy, keď sedí pri stole alebo jedálenského stola. Naše brada musí byť rovnobežne s podlahou, ramená dozadu a chrbtice s miernym prírodným zákruty na zadnej strane.

Späť na obsah

6. Do Úseky

Čo potrebuješ

Dostatok priestoru pre pretiahnuť po dobu 15 minút každé ráno.

Čo musíte urobiť,

Strečing je ideálny spôsob, ako sa zbaviť stresu z dolnej časti chrbta a nechajte vaša chrbtica natiahnuť do plnej dĺžky. Existuje niekoľko populárnych Jóga ako Surya Namaskar, že dostatočne pretiahnuť svoje telo. Tieto úseky by mali byť vykonávané spolu s vhodným cvičením a vyváženú stravu. Tým sa zaistí najlepšie výsledky.

Prečo to funguje

Strečing uvoľňuje napätie na dolnej časti chrbta a umožňuje, aby Vaše chrbtica natiahnuť. Pravidelné úseky by mohli viesť k zvýšeniu výšky.

Späť na obsah

7. Go Out In The Sun

Čo potrebuješ

Pár bežeckých topánok, parku alebo vonkajší priestor.

Čo musíte urobiť,

Ísť na prechádzku alebo zabehať na slnku, najlepšie v ranných hodinách, kedy je slnko na jeho najjasnejšie nie je.

Patrí prírodné zdroje vitamínu D v strave, ako je mlieko, syry, vajcia a ryby (8).

Prečo to funguje

Slnečné svetlo je najjednoduchší spôsob, ako absorbovať vitamín D, ktorý pomáha telu vstrebávať vápnik do kostí. To znamená, že viac slnečného svetla ste absorbovať, tým lepšie je to pre celkovú pevnosť kostí a dĺžky.

Späť na obsah

8. Do Závesné Cvičenie

Čo potrebuješ

Tyč alebo rímsa schopné udržať svoju váhu.

Čo musíte urobiť,

Vedeli ste, že vaša výška sa líši takmer o palec v priebehu dňa? Keď spíte, vaša chrbtica je natiahnuté úplne. Keď sme sa postaviť, vzhľadom k našej telesnej hmotnosti, to komprimuje. To znamená, že vaša výška znižuje ako deň pokračuje.

Vykonaním niekoľkých cvikov je možné predĺžiť dobu pobytu v plnej výške. To môže byť doplnené zameraním na dolnej časti chrbta cvičenie, ako je ťah a ohnutá cez riadky.

Prečo to funguje

Závesné cvičenia posilniť svoje dolnej časti chrbta a pridať svaly. Reťazové účinky sú lepšie držanie tela a zvýšenie svalovej hmoty medzi stavcami.

Späť na obsah

9. Opotrebenie Výťahy

Nejedná sa o prirodzený spôsob, ako rast vyšší, ale je veľmi efektívna. Je to najobľúbenejší nástroj používaný filmové hviezdy, ktorí chcú vyzerať rovnako vysoký ako ich kolegovia herci.

Čo potrebuješ

Pár topánok s "výťahy", tj hrubé podrážky, ktoré pridávajú niekoľko palcov.

Čo musíte urobiť,

Ak máte obavy o svojej výške a sú rozhodnutí vyzerať o niekoľko palcov vyšší, jedná sa o najjednoduchší a spoľahlivý spôsob. Topánky s vleky sú ľahko dostupné a sú navrhnuté tak, aby vzbudiť dojem, že sú nepravidelné.

Prečo to funguje

Topánky s výťahy vyzerajú rovnako ako bežné topánky a majú polstrovanie vnútri nich. To z nich robí ideálne pre záludne pridaním niekoľkých palcov výšky.

Späť na obsah

Teraz, keď viete, ako zvýšiť výšku po 18 rokoch, strach nie! Kým výška môže byť citlivá téma, môžu tieto tipy vám pomôžu získať niekoľko palcov a že ego. Avšak, to je dôležité si uvedomiť, že výška nie je tak dôležitá ako charakter človeka, a vzhľad je všeobecne preceňuje.

Poznáte nejaké ďalšie tipy pre rast výšky po 18? Neváhajte sa s nami podeliť prostredníctvom komentárov nižšie.

load...