Fitness ženy

8 typov Push ups pre ženy a ich prínosy

8 typov Push ups pre ženy a ich prínosy

Push up je umeleckou činnosťou, ktorá je pravdepodobne najslávnejší cvičenie vôbec. To má veľký počet variantov a zameriava sa na posilnenie hornej časti tela a jadro spolu s triceps. Byť schopný vykonať n-tý počet push up cvičenie a variácií je niečo, čo takmer každý fitness Freak túži chváliť a tam je dôvod, prečo je tak ťažké feat.

Pre ženu alebo muža s nadváhou, je veľmi ťažké na začiatku, pretože to cvičenie vyžaduje, aby kontrakcie svalov hornej polovice tela, a ženy vo všeobecnosti majú tendenciu mať menšiu hornej časti tela silu. Tiež, keď ľudia majú tendenciu obrátiť obézny, začnú strácať koncentráciu svalov v hornej časti tela, viac ako vo svojej dolnej časti tela. Výhody push up je, že môže counter pôsobiť všetky tieto problémy a riadiť vás tukové zásoby.

Avšak, s trochou trpezlivosti a vytrvalosti, toto cvičenie možno ľahko vykonať pomocou každého, kto hľadá dopredu, aby si zlepšiť fyzičku. Prvým a najdôležitejším požiadavkou je, že musíte byť psychicky pripravení, aby boli úplne vyčerpané a stále majú dosť sily nechal tlačiť sami ďalej.

load...

Ako už bolo povedané, začnime.

Ak ste rozjazdu, môžete tak urobiť pol push up, tiež známy ako dievča kľučky.

1. Girl kľučky:

Počas tohto kroku je potrebné umiestniť kolená na podložku, ako je znázornené na obrázku a potom znížiť seba na zem, rovnako ako v normálnom pushup póza, ale máte podporu kolená dať viac rovnováhu. Môžete to robiť tieto kľučky, kým môžete urobiť okolo 10 - 15 sád bez pocitu rozvláčny a potom môžete prejsť na štandardnú kľučky a potom na ďalšie extrémne premenlivosť.

load...

Ak si nemôže ani zvládnuť robiť pol kľučky, potom to, čo je potrebné urobiť, je, že počítadlo kľučky, alebo pre úplných začiatočníkov, nástenné kľučky.

V predeloch kľučky, môžete použiť kuchynskej linky, ako už názov napovedá, ale určite nechcete používať kuchynský priestor na tréning. Takže, použite stoličku (uistite sa, že jej stacionárne) alebo lavice alebo dokonca posteľ. Akejkoľvek horizontálnej plochy v správnej výške urobí. Mali by ste sa umiestniť na tomto povrchu a použiť túto rovnováhu, aby sa zasadila seba hore a dole, zatiaľ čo balansuje na prsty na nohách. Ako toto:

2. Jednoduché Pushup:

A na konečnej nováčika, skúste robiť kliky stien.

3. Wall Pushup:

Ak to chcete vykonať, umiestnite obe ruky na stenu niečo širšie, než je šírka ramien, potom nakopať nohy a pretiahnuť svoje telo, kým ste na vaše prsty. Tlačiť dopredu smerom k stene pomocou rovnováhu svojho jadra a ruky, a potom tlačiť späť do pôvodnej polohy pre zostavenie jedného pushup. Tento postup opakujte, kým nie ste dostatočne istí, k presunu do protiľahlého pushup a potom na pol kľučky a potom sa štandardnou kľučky.

Veľmi skoro, múr push up pre vás by mohla začať vyzerať nejako takto:

Po chvíli robiť normálne štandardné kľučky, tam sú nekonečné množstvo variácií, ktoré môžete urobiť, ako sú:

4. Ballistic Pushup:

V tomto pushup, umiestniť sami buď v polovici pushup, alebo dokonca plný pozície pushup a znížite sami ako normálny pushup, ale keď ste prišli, budete tlačiť s reálnou silou a tlieskať rukami a potom sa vrátiť k zemi na oboch vašich ruky.

5. Diamond Pushup:

Namiesto umiestnenia ruky v šírke širší ako ramená, tu urobíte tvar diamantu s rukami a potom to normálne pushup, pri vyrovnávaní sa na ruky. To umožní, aby vaše telo vyžadovať viac práce zo svalov vyvážiť seba, a teda dá svoje jadro lepší tréning.

6. Spiderman Kľuky:

K tomu pushup jazyku na normálnej polohy dosky a potom, zatiaľ čo vy zvýšiť sami, vychovať jedno z kolena smerom k lakťu, rovnako ako je to možné, a potom ho zatlačte, ako sa vrátiť do východiskovej polohy.

7. Zvýšené Pushup:

Akonáhle sa dostanete do pozície, kde si môžete urobiť všetky tieto varianty, môžete tak urobiť reverznej verzii pultu pushup tým, že vaše nohy na vyvýšenom povrchu a robí push up v tejto pozícii. To umožní, aby vaše telo pracovať tvrdšie.

Existujú tiež varianty, ako sú:

8. Kolienko Kľuky:

To sa vykonáva na vaše kĺby, namiesto dlane alebo dokonca len na jedno koleno, ako je na obrázku.

Ale bez ohľadu na to, ak budete pracovať tvrdo a znova trénovať, čoskoro budete hovoriť,

Dúfam, že sa vám to páčilo článok. Nezabudnite nám zanechať komentár nižšie.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...