Fitness ženy

8 jednoduchých spôsobov zvýšenia výšky u detí

8 jednoduchých spôsobov zvýšenia výšky u detí

Ako rodičia, my všetci chceme, aby naše deti vyrastú vysoké dospelých. V dnešnom svete, mnoho detí sú oveľa vyššie ako to, čo ich rodičia boli v detstve. Avšak, tam je malé percento detí, ktoré nie sú tak vysoké ako ich rovesníci. Starostliví rodičia hľadajú zdravé spôsoby, ako zabezpečiť, aby ich deti rastú vyššia. Zdravé potraviny, ktoré podporujú rast a cvičenia sú fantastické možnosti, pretože nevyžadujú prijímanie takých takzvané lieky na podporu výšku v deti.

Z tohto dôvodu, to je ideálny čas pre vás začať s praxou tak, aby vaše spolužiaci nemajú hit prudký rast, zatiaľ čo vy zaostávajú.

Ako zvýšiť výška u detí

Neexistuje žiadne tajomstvo pre zvýšenie výšky cez noc. Možno ste videli reklamy v novinách a v televízii, ktorá tvrdí, že urýchli výšky, ale verte mi, že väčšina z nich sú falošné. Nemajú v skutočnosti žiadny vplyv na rast ľudských bytostí. Naopak, jesť také non-lieky na predpis môže viesť k niekoľkým fyzických komplikácií.

load...

Z tohto dôvodu by ste nikdy nemali brať tieto reklamy vážne. To je ešte možné zvýšiť výšku, keď ste mladí. Okrem toho dosiahnutie cieľa v tejto oblasti vyžaduje úsilie a trpezlivosť. Tu je niekoľko jednoduchých pokynov, ktoré skutočne pracujú na zvýšenie výšky deti.

1. Vyvážená strava pre celkový rast

Prvým krokom k získaniu výšky je jesť vyváženú stravu. Ak si naozaj chcete mať závideniahodnú výšku, mali by ste sa držať stranou hamburgery, cola a čipy. Prepnutie na zdravú výživu štýl namiesto nezdravé potraviny. Vyvážená strava by sa vám silnejší všetkými prostriedkami. Kombinovať svoje podnosy so všetkými typmi živín, ktoré obsahujú bielkoviny, sacharidy a tuky. Môžete jesť všetko v moderovanie, ale vyhnúť sa všetkým sacharidov alebo mastných jedál naraz.

Ako súčasť zdravej výživy, pridajte veľa chudé bielkoviny. Tento zoznam by mal zahŕňať čerstvé hydina, mäso, sója, ryby a mliečne výrobky. Tieto nové proteíny by vám pomôcť pri budovaní svalov, posilnenie kostí a stimulujú rast tela. Snažte sa držať ďalej od jednoduchých sacharidov, ako sú koláče, pečivo, pizza, sladkosti a malinovky. Jesť dostatočné množstvo vitamínu D a vápnika príliš. Zelená listová zelenina, mliečne výrobky sú dobrým zdrojom vápnika. Štúdie ukázali, že zinok stimuluje rast tela efektívne. Takže, skúste pridať zinok bohatých potravín, ako sú pšeničné klíčky, squash semená, arašidy, kraby a tekvice do vášho denného potravín grafu. Sa snažíme, aby všetky potraviny zvýšiť výšku v deti.

load...

2. Naťahovacie cvičenia

Strečing je jedným z najúčinnejších spôsobov, ako zvýšiť výšku svojho dieťaťa. Jednoduchá cvičenie, ktoré zahŕňajú preťahovanie sú nutnosťou. Cvičenie sa môžete dostať vaše dieťa pokúsiť sa postaviť k múru sa chrbtom k nemu. Spýtajte sa ho zdvihnúť ruky a tiahnu tak ďaleko, ako to len možné. Ďalším krokom je sedieť chrbtom k stene na prsty na nohách a pretiahnuť svaly v nohe. To môže byť opakovaný desaťkrát denne.

Ďalšie fantastický naťahovacie cvičenia je dostať vaše dieťa sedieť na podlahe s nohami od seba čo najširší. Nechajte ho ohýbať okolo pása a pretiahnuť sa dotknúť prsty na nohách, asi štyrikrát na každú nohu. To je prospešné cvičenie, pretože pomáha v predĺžení chrbtice a zlepšuje jeho držanie tela.

3. Závesné Cvičenie

Má vaše dieťa lásku visí od tyče na detskom ihrisku a doma? No, to je skvelé! Závesné cvičenia sú účinné pri preťahovaní a rovnanie chrbtice vášho dieťaťa. Pull-up je skvelý spôsob, ako podporiť rast, a tak povzbudiť svoje dieťa, aby táto prax pravidelne.

Chin-up sú tiež úžasné cvičenie na podporu rastu, že vaše dieťa bude milovať. Uistite sa, že cvičí každý deň po dobu asi 10 minút.

4. Jóga

Jóga ásany, ako je Surya Namaskar sú ideálne pomáhať deťom rast vysoký. Póza umožňuje telu úplne roztiahnuť, podporovať rast do výšky. Uistite sa, že vaše dieťa robí jednoduché dychové cvičenia ešte pred začiatkom.

Chakrasana je ďalší skvelý cvičenie jogy, ktorý bude mať vaše dieťa pretiahnuť celé telo. To znamená leží naplocho na chrbte s nohami od seba. Dostať svoje dieťa, aby ohýbať kolená a dotkol sa jeho zadok a ohnite lakte, takže prsty dotknúť ramenami. Ďalším krokom je, aby dýchať a tlačiť svoje telo až do vytvorenia U, zostať v tejto polohe tak dlho, ako to pôjde.

5. Skákanie

Skipping je aktívny, že mnohé deti milujú a možno ho použiť ako cvičenie na podporu rastu vášho dieťaťa. Keď sa preskočí, jeho telo sa rozkladá, a preto sa pestuje niekoľko palcov zakaždým, keď sa vykonáva toto cvičenie.

6. Plávanie

To je ďalšie skvelé cvičenie, aby sa vaše dieťa rastie vyššia. To tiež pomáha mu vykonávať celé telo, dáva mu silu a zdravie.

7. Členok Váhy

To je ďalší účinný spôsob, ako zvýšiť výšku svojho dieťaťa. Jediným účelom tohto cvičenia je natiahnuť dolnú časť tela. Chrupavka medzi kolenami vášho dieťaťa je roztiahnutý, čo ho vyššia. Uistite sa, že sú použité malé váhy a zvýšiť im, ako vaše dieťa rastie.

8. Jogging

Neexistuje žiadny koniec výhody jogging, a to aj pre dospelých. Ak chcete, aby vaše dieťa rastie vyššia, povzbudiť ho, aby behať každý deň a sprevádzať ho preto, že je to oveľa príjemnejšie zážitok.

S týmito ôsmimi cvičenie, môžete pomôcť vaše dieťa rastie vyššia a pomôcť mu majú zdravší pohľad na život tým, že fyzicky aktívny!

load...