Fitness ženy

7 najlepších prírodných energetických nápojov pre posilňovňu

7 najlepších prírodných energetických nápojov pre posilňovňu

Takže, ste naozajstný fitness netvor. Budete chodiť do posilňovne každý deň a pot ju na dlhé hodiny. Úžasné! Ale ako si udržať si pod napätím, zatiaľ čo vy pracujete von? Myslíte si len say─by usrkávání váš obľúbený energy drink? OH, počkaj! Tie by mohli byť kazí všetky svoje úsilie a tvrdej práce! Voľba zlého nápoj pri vypracovaní nielen chráni vaše telo od obnovenia jej stratenú energiu, ale tiež dostane do cesty schudnúť úspešne. Takže, tu je celkový sprievodca, ktorý vám pomôže vybrať ten správny energetický nápoj ísť spolu so svojím tréningu režimu!

7 najlepších prírodných Energetické nápoje pre domáce zvieratá vítaná:

Teraz, tu sú najlepšie prírodné energetické nápoje, ktoré by ste mali konzumovať pred a po náraze do posilňovne. Čítajte ďalej nižšie:

1. Berry džús:

Vytvorte si vlastný jahodovej šťavy zmiešaním nejakú proteínový prášok, trochu kokosové mlieko a čerstvo pripravené bylinné ľadový čaj s čistým černice alebo čučoriedkovou šťavou. To vám môže poskytnúť okamžitú energiu počas tréningu.

load...

2. Cherry Juice:

Šťava nejaké čerstvé čerešne a konzumovať ju v celom svojom telocvični relácii. Antioxidant obsah (antokyány, flavonoidy, atď.) Z ovocia bude držať čo najďalej od post-tréningu opuchy, pomáha vaše svaly zotaviť rýchlejšie.

3. Mrkvová šťava:

Pitie mrkvovej šťavy je ďalší skvelý spôsob, ako načerpať stratenú energiu v posilňovni. Je to jeden z najjednoduchších spôsobov poskytovať vitamín E, aby vaše telo a pomáhajú vaše svaly efektívnejšie využívať kyslík.

4. Zelený čaj s medom Mix:

Pripravte si zelený čaj a pridajte lyžicu čistého medu do neho. Táto zmes môže byť použitý ako dokonalý energie booster pre vaše posilňovne reláciu, ako to môže zvýšiť svoju vytrvalosť výrazne.

load...

5. Čokoládové mlieko:

Je to vynikajúci energetický nápoj, ktorý môžete konzumovať pred i po tréningu. Byť bohatý na bielkoviny na báze mlieka, pomáha pri syntéze svalových bielkovín a tým znižuje svalovú únavu.

6. Káva:

Keď sa užíva v miernom množstve (nie viac ako 2,3 mg. Na libru telesnej hmotnosti) pred tréningom, môže káva v skutočnosti zvýšiť relácii tým, že vám viac energie a znižuje výkon súvisiace bolestivosť.

7. Pivo:

Na rozdiel od držania pravého sacharidy pomer bielkovín na pivo môže hydratovať naše telo veľmi rýchlo. To tiež prispieva k zníženiu bolesti spôsobené tréningu.

Faktory je potrebné zvážiť pri práci von:

Ale prečo potrebujeme energetický nápoj pri práci von? Tu je dôvod, prečo:

  • Naše telo stráca značné množstvo vody pri práci von. Tak, to je dôležité konzumovať 200 ml. Tekutiny každých 15 - 20 minút pri práci von, a sledovať ho s 250 ml. Pitný režim, akonáhle je hotovo.
  • Voda je stále jedným z najlepších možností, ktoré môžete urobiť. Ale to je ešte lepšie, nájsť niečo, čo obsahuje elektrolyty na doplnenie rovnováhy vody a elektrolytov v tele.
  • Ak cvičíte dlhšie ako zvyčajne, výber nápojov naplnené bielkovín alebo sacharidov môže byť dobrá voľba.
  • Ovocné šťavy je potrebné sa vyhnúť diabetikov a obéznych ľudí, pretože obsahuje sacharózu, čo zmení na tuk.
  • Uistite sa, že budete konzumovať energetický nápoj pred tréningom aspoň 1,5 - pred 2 hodiny na cvičenie a obmedziť na maximálne 600 ml.

Readymade Vs. Prírodné Energetické nápoje:

Tento trh je zaplavený s ready-made energetických nápojov a všetky z nich tvrdia, že vás pod napätím po celý telocvični relácii. Ale odborníci vždy radia, aby preskočiť tieto tie obchodového a robiť nejaké prirodzené pred a po cvičení energetické nápoje doma. Máme nižšie uvedené dôvody, prečo by ste mali zvoliť prirodzené energetické nápoje nad tými ready-made:

  • Prírodné energetické nápoje obsahujú len veľmi malé množstvo cukru (najmä fruktóza). Byť domáci, môžete ľahko zmeniť ich obsah cukru podľa vašich požiadaviek.
  • Neobsahujú viac než 8% sacharidov, ktorý nakoniec pomáha pri chudnutí.
  • Obsah sodíka v týchto prírodných nápojov zostáva pod kontrolou, ktorá je nevyhnutná pre ľudí, ktorí trpia vysokým krvným tlakom.

Takže nabudúce navštíviť telocvičňu pre ranné cvičenie, nezabudnite nosiť svoj obľúbený energy drink s tebou. Šťastná cvičenie!

Vediete energetický nápoj pri práci von? Aký je váš obľúbený energy drink? Podeľte sa s nami hneď nižšie v sekcii komentáre.

load...