Fitness ženy

7 efektívne výhody eliptické tréner tréningu

7 efektívne výhody eliptické tréner tréningu

Eliptický trenažér je jedným z najčastejších fitness zariadení vonku. V skutočnosti, každý telocvičňa stojí za jeho železo by mať aspoň pár eliptických trenažérov niekde v rade rotopédy, kolesá, veslári, atď Ale potom, to je tiež jeden z najviac zneužitých a podhodnotené telocvični zariadení. Ľudia jednoducho neuvedomujú, veľa zdravia a fitness výhody stroj ponúka.

Eliptické trenažéry sú tiež známe ako Cross-trénermi a röntgenových trénermi. Ide o stacionárne cvičenie stroj, ktorý napodobňuje pohyb schodisko lezenie, beh a chôdzu. Existujú dva pedále a dva ručné páky na eliptický trenažér. Ak hľadáte kúpiť jeden pre seba, pozrite sa na najnovšie technológie. Váš eliptický trenažér by mala mať stredovú-disk a nastaviteľnou rampu, ktoré môžu byť sa zmenil na svahu alebo na iných premenlivých pohybu pedálu ciest, ako je kopec.

Výhody eliptický trenažér:

Ak ste si mysleli, že eliptický je o zahriatie tela, potom dajte nám osvieti vás na to, čo všetko tento stroj urobí za nás.

load...

1. Kardiovaskulárne Výhody:

Eliptické trenažéry sú mimoriadne prospešné pre náš kardiovaskulárny systém. Práca s použitím eliptický zaberá tepovú frekvenciu a posilňuje srdce. To zvyšuje aeróbne kapacitu organizmu. To má za následok silnejšiu srdce a pľúca a zároveň pekné, vyhrievaným-up systém. Najlepšie fitness tréneri často nazývajú ako powerhouse medzi kardio vybavením.

2. Total Body Workout:

Eliptický trenažér vám dáva ucelený precvičenie celého tela. Na rozdiel od rotopedy, eliptické trenažéry nielen pracovať na svojej spodnej časti tela, ale aj zapojiť hornej časti tela. Eliptické trenažéry majú rukoväťou páky, ktoré sú tlačené a vytiahol v synchronizáciu s pohybmi nôh. Účinne pôsobí na hornú časť tela.

3. Non-Impact Vybavenie:

Pri použití eliptický stroj, päty sú vždy spojené s pedálmi; skôr vaše nohy sú stabilizované pedálov. To nekladie žiadne zvláštne nároky na kolená a ďalších kĺbov na rozdiel od aktivít, ako je beh a jazda na bicykli. To robí elipsovitý bezpečnejšie pre staršie osoby, ľudia trpiaci prípadných spoločných problémoch a dokonca aj tí, ktorí majú kŕčové žily.

load...

4. Silu a vytrvalosť:

Eliptické Crosstrainer pomôcť pri budovaní sily a svalovej vytrvalosti. Jedná sa o cvičenie nosných, ktorý je účinne cieliť slabé štvorhlavého, hamstringy, zadok a lýtka, bez napätia na kolenách.

5. Chudnutie:

Ak chcete schudnúť, potom eliptický trenažér môže urýchliť svoju cestu. Eliptický trenažér je veľmi dobrou voľbou pre spaľovanie kalórií. V skutočnosti, niektoré štúdie uvádzajú, že človek môže spáliť viac ako 400 kalórií za 30 minút na eliptický trenažér. Predpokladá sa, že ľudia sa často cítia veľmi nízkou relatívnou vnímanej námahy (RPE) s eliptický trenažér. To znamená, že človek nemá pocit, že pracujú dosť ťažké, keď v skutočnosti sú, a začnú pracovať o trochu viac. To pomáha pri vylučovaní tých kíl.

6. Jednoduché použitie:

Eliptický trenažér je ľahko ovládateľný a šetrí čas. Trvá veľmi málo miesta a možno ju nastaviť doma taky. Tam naozaj nie je moc veda o tom, ako používať eliptické trenažéry. Naviac toto zariadenie vám kompletný tréning s vysokou intenzitou v polovičnom čase, kedy v porovnaní s normálnymi kardio tréningu.

7. Prispôsobuje tréningu:

Je dokázané, že ak je činnosť vykonáva opakovane v priebehu času, naše telo zvykne a svaly nefungujú tak ťažké, ako tomu bolo predtým, a my nie horieť toľko kalórií. Eliptický trenažér umožňuje meniť svoju dĺžku kroku, odolnosť a rýchlosť v priebehu tréningu, takže si môžete urobiť intervalový tréning. To má za následok väčšiu spaľovanie kalórií a zvýšené svalové zapojenia.

Ako na to?

Priznám sa, že eliptický trenažér je pre mňa, ťažkopádnu Machine '. Dokonca aj po všetkých tých rokoch, ešte som si to smiešne pocit, zakaždým, keď som chmeľu na danom počítači. Ale potom, vzhľadom k jeho mnoho výhod Pořád eliptické 2 - 3 krát týždenne. Použitie eliptický trenažér je jednoduchá a môžete ho nastaviť podľa vašich preferencií. Tu sú pokyny pre správne používajú eliptický trenažér:

 1. Krok na eliptické a dal jeden v každej z pedálov pevne.
 2. Teraz zohnať rukoväte.
 3. Postavte sa rovno s vašou zadnou vztýčenou, abs tesný, jadro zaoberá a ramená vrátená späť.
 4. Teraz sa začnú pohybovať nohami, ako keby ste išiel dopredu.
 5. Vaša ruka pohyb bude tlačenie a ťahanie. Tlačiť jednu rukoväť dopredu a ťahať druhú madlo smerom k sebe.

Tipy:

Hoci pomocou eliptický trenažér je celkom jednoduché, ľudia stále robiť niektoré základné chyby. Postupujte podľa tipov uvedených nižšie s cieľom maximalizovať svoje výsledky:

 • Nepoužívajte len držať na rukoväti. Zapojili hornej časti tela tým, že tlačí a ťahanie kľučky silou.
 • Nikdy predkloniť na stroji. Že podvádza a zlú formu, ktorá nielenže ohrozuje váš výkon, ale môže tiež viesť k poraneniu.
 • Zvýšením RPM zaberá intenzitu. Ale majte na pamäti, že nemusíte robiť eliptické príliš rýchlo. Keď idete príliš rýchlo, môžete skončiť s použitím príliš veľa impulz, ktorý ohrozuje svalovej zapojenia.
 • Držať experimentovať s tréningu a udržiavať ju pestrá. Môžete prepínať medzi predným šliapania a spätnom šliapania. Táto regrutuje väčšiu škálu svalov vo svojej spodnej časti tela.
 • Nerobia eliptické bez akéhokoľvek odporu. Ak robíte nízkou intenzitou, potom použite nízky odpor, ale tam musí byť nejaký odpor.
 • Uistite sa, že vytvoriť harmonické spojenie medzi oboma rukami a nohy hnutia.

Potrebujeme vašu dávku 20 minút kardio pred druhou tréningu? Skúste eliptický trenažér, bude to úplne spáliť, že tuk!

Bol tento článok informatívne? Podeľte sa o svoj názor s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...