Fitness ženy

6 zlých postojov, ktoré rušia vaše zdravie a ako ich opraviť

6 zlých postojov, ktoré rušia vaše zdravie a ako ich opraviť

Tam je to príslovie, že ide niečo také - ste to, čo jete.

Je pravda, že! A väčšina z nás sú si toho vedomí. Ale je tu rovnako dôležité vyhlásenie, ktoré nejakým spôsobom unikol našej pozornosti... Od vekov.

Je - li, ako si sedieť, stáť a chodiť.

Áno, hovorím o pozícií. Naše postoje hovorí veľa o nás. Oni tiež hovorí veľa o vašom zdraví. Priamo z vašej úrovne dôvery k svojim fitness podmienok, držanie tela nás definujú. Ale napriek tomu budeme ignorovať význam, správnym držaním tela '.

load...

Aký druh pozícií je zlé pre vás? Ako zlepšiť zlé držanie tela? Po prvé, ste na správnom držaní tela? Prečítajte si to zistiť!

Tu je 6 Zlé držanie tela, ktoré ničia svoje zdravie:

1. Forward hlava / krk Bend:

To je miesto, kde vaša hlava alebo krk sa predklonil. Aj keď ste chôdzu, rozprávanie, alebo dokonca jesť, vaša hlava nie je priamo nad ramenami; ale pred ním.

Čo by mohlo byť príčinou?

Svaly na zadnej strane krku môže byť tuhá, vždy ju udržať v, dopredu 'ohnuté polohe.

Ako môžem opraviť?

Odhoďte bradu dole a smerom k hrudnej kosti, tiahnu na zadnej strane krku a pohybovať iba hlavu. Zostaňte v tejto polohe za počte 5. Opakovaním tohto cvičenia 10 krát denne. Ale počkajte, uistite sa, netlačte príliš silno, alebo to môže spôsobiť vážne komplikácie.

load...

Chcete vedieť, čo to je? Teraz nie. Len počkaj, a hľa!

2. Zaoblené Ramená:

Ramená majú tendenciu predkláňať vždy, keď sedí alebo stojí, alebo chôdzu.

Čo by mohlo byť príčinou?

Spoje vašej kľúčnej kosti a hrudnej sú nestabilné. S cieľom stabilizovať tento spoj, vaše telo regrutuje pectoris svaly. To je to, čo prináša ramená dopredu.

Ako môžem opraviť?

Ležať na zemi s chrbát smerom nahor. Položte ruky v pravom uhle a dlane smerujú dole. Práve udržanie svojho lakťa, ako to je, zatiahnite vaše ramená dozadu a zdvihnite ruky a stlačiť obe lopatky a priviesť ich dohromady. Udržať túto pozíciu po dobu 5 sekúnd. To je jeden z rep. Preveďte 3 sady 10 opakovaní denne.

3. Zvýšená Ramená:

Buď si zdvihnúť jeden z vašich ramenách vyšší ako druhý, alebo obidva vaše ramená sú vyššie, než je obvyklé.

Čo by mohlo byť príčinou?

Sval pod hrudníkom, ktorá vedie z vašich rebier do lopatkami, je slabá. To spôsobí, že vaše ramená povýšiť.

Ako môžem opraviť?

S rukami vedľa bokov sedieť vzpriamene na stoličke. Uistite sa, že vaše ruky sú rovné a dlane sú na sedadlo. Teraz udržať ruky v pokoji, zatlačte na stoličke, až vaše boky zdvihnúť a trup stúpa. Byť v tejto polohe po dobu 5 sekúnd. Činiť 2 až 3 sady s 10 opakovaní denne.

4. Predné Zadné Tilt:

Predná časť panvovej nakláňa dopredu, keď stojíte alebo chôdzu.

Čo by mohlo byť príčinou?

Spodná dva stavce medzi hrudným košom a panvy (tiež známy ako bedrové stavce), sú nestabilné a nie je podpora od priečnej abs jeden. To má za následok sprísnenie psoas a illiacus.

Ako môžem opraviť?

Kľaknite si na ľavé koleno a udržať si pravú nohu dopredu, ohol pri kolenách pod uhlom 90 stupňov. Tlačiť sa dopredu, kým máte pocit, že ľavá bedro preťahovanie. Uistite sa, že dotiahnuť svoje zadné svaly na ľavej strane, kým ste schopní natiahnuť prednej strane vášho bedra pohodlne. Potom, používať ľavú ruku k dosiahnutiu hore a pretiahnuť na pravú stranu. Byť v tejto polohe po dobu 30 sekúnd. Predstavovať tri podobné opakovania na každej zo strán.

5. Duck Nohy:

Pôjdete sa vaše nohy bližšie k sebe v členkoch a preč od seba prsty, ktoré tvoria tvar V.

Čo by mohlo byť príčinou?

Jednou z príčin tohto stavu je slabosť bedrových flexorov a šikmé svaly.

Ako môžem opraviť?

Potom sa stability loptu a nohy na ňom odpočívať. Dostať sa do pozície push-up. Teraz bez zakrivenie dolnej časti chrbta, použite vaše nohy váľať loptu smerom k sebe a zastrčiť do kolena pod vašej hrudi. Potom, vziať späť svoje nohy do východiskovej polohy. Preveďte 3 sady 10 až 12 každej dennej opakovaní.

6. Pigeon Prsty:

Špičky nôh nie sú rovné, ale proti sebe a tvoria tvar obráteného V.

Čo by mohlo byť príčinou?

Hoci pevné vysvetlenie nemožno poskytnúť pre vec holubov nôh, tento jav by mohol nastať v dôsledku slabej podpore svalov zo glutes, artritídy, kostnej deformity atď

Ako môžem opraviť?

S kolená ohnuté v uhle 90 stupňov a päty zlepené ležať na jednej strane. Udržujte svoje boky v pokoji a zdvihnite hornú koleno nahor. Zostaňte v tejto pozícii po dobu 5 sekúnd a potom priniesť koleno späť dole. Preveďte 3 sady sa po 10 opakovaniach na oboch stranách denne.

Udržanie správne držanie tela, je rovnako dôležité ako udržanie niečo iné. Správne držanie tela zvyšuje niečí sebavedomie a tiež udržuje problémov v súvislosti so zdravím na uzde.

A áno, čo by sa stalo, keby ste tendenciu tlačiť hlavu príliš ťažké a zároveň sa snaží vyriešiť problém s, dopredu hlava ohybe 'problém? Tie by mohli riskovať presúva svoju stavec, ktoré by mohli spôsobiť neustále bolesti hlavy.

Takže začnete cvičiť tieto účinné cvičenie pre zlé držanie tela odo dneška, viď?

load...