Fitness ženy

6 úžasné výhody kroku Aerobik pre chudnutie

6 úžasné výhody kroku Aerobik pre chudnutie

Ak sa super-silný kardiovaskulárne zdravie je to, čo chcete, potom krok lavice cvičenia sú to, čo by ste mali byť pri pohľade na. Tieto cvičenia sú považované za jednu z najvšestrannejších cvičebných strojov, najmä pre tých, ktorí milujú praktizovať kardiovaskulárne cvičenie. Oni boli v použití od 80. Rokov a sa vyvíjajú priebežne ponúkať zvýšené cvičenie zážitky fitness zrůda. Najlepšia vec, o šliapnutie na týchto, buchty z ocele 'je, že je veľmi efektívna. A hádaj čo? Výsledky, ktoré ponúka, sú úžasné!

Čo je to krok Bench?

Krok lavice je v podstate určitý lacné plošina, ktorá sa používa ako multifunkčné zariadenie pre spracovanie. Zvyčajne je výška kroku lavica sa pohybuje medzi 4 palca a 12 palcov, ktoré je možné meniť alebo upravovať pomocou integrálnych blokových náliatkov, aby vyhovovali požiadavkám rôznych cvičení.

Či už je to len kúsok warm-up zasadnutí alebo intenzívny silový tréning, krok lavice môže slúžiť účelu ideálne prop po celú dobu. Avšak, čo najlepšie využitie z nich sa nachádza v aerobiku alebo hardcore kardio tréning.

load...

Čo je to step aerobic?

Step aerobic, tiež známy ako krok cvičenia, je jedným typom kardiovaskulárneho tréningu. Tu špecifické aerobic lavičky alebo jednoduché kroky sú zvyknutí pracovať na svaly srdca, pľúc a nôh. Najlepšia vec o tomto cvičení je, že to nie je potrebné príliš veľa zariadenie a doplnky. Len získať krok lavičku a pár cvičky a tie sú nastavené pre prax. Celý tréning sa točí okolo, krokovanie ', ktorá je pohyb s nízkym dopadom môže urobiť buď v posilňovni alebo si dokonca v dome. To zahŕňa širokú škálu cvikov z low-dopadov tie určené pre začiatočníkov až po rýchlych tie zamerané na pokročilé cvičenca. Step aerobic je známa predovšetkým zamerať naše spodnej časti tela svalové skupiny, čím ponúka vynikajúce povýšenie na naše pravidelné cvičenie praxe.

Základné kroky pre step aerobic

Pred kopanie hlboko do jednotlivých krok aerobik cvičenia, poďme sa pozrieť na niektoré zo základných pohybov v súvislosti s ním.

 1. Základný krok - krok ďalej a z lavičky s pravou a ľavou nohou, resp.
 1. Poklepaním Up - krok na lavičke s pravou nohou a prispôsobiť ho s ľavou nohou. Teraz, vystúpiť s ľavou a pravou nohu, resp.
 1. Rozdeliť základný krok - krok na lavičke s vašej pravej a ľavej nohy, resp. Poklepať na podlahu s pravou nohou a priviesť ju do pôvodnej polohy. Urobiť to isté s ľavou nohou a vystúpiť.
 1. , A 'Step - krok na lavičke s pravou nohou nasleduje ľavou nohou len tým smerom do strán. Potom, vystúpiť na druhú stranu rovnakým spôsobom.
 1. Krok, V '- krok na lavičke s vašou pravou a ľavou nohou, respektíve tým, že udržiava maximálnu možnú vzdialenosť. Potom vystúpiť.
 1. , I 'krok - krok na lavičke s vašej pravej a ľavej nohy, resp. Preveďte jack skákanie a potom zostúpiť.
 1. Repeater - krok na lavičke s pravou nohou. Zdvihnite ľavú nohu a poklepať na podlahu trikrát. Potom vystúpiť.
 1. Grapevine - Take bočné krok s pravou nohou a položte ľavú jeden za ním. Urobiť ďalší krok s pravou a priniesť ľavej jednu až do polohy vedľa nej.

Vyššie uvedené kroky môžu byť kombinované prísť s rôznymi step aerobiku rutiny. Jednoduchosť alebo zložitosť rutiny závisí od typu kombinácie. Výška kroku lavica má tiež vplyv na výsledky tréningu. Celý program by mal byť z 32 segmentov, ktoré môžu obsahovať 4, 8 alebo 16 sa pohybuje podľa požiadavky.

load...

Rôzne Aerobic Krok Lavička Cvičenie

Teraz, tu je kompiláciou rôznych typov aeróbnych krokov a cvičenia, ktoré môžu byť zahrnuté vo svojom pravidelnom cvičení rutiny:

 1. Dynamic Hip Mobility On kroky: a warm-up cvičenie, ktoré zvyšuje hornú časť tela a zvyšuje mobilitu tým, že natiahne boky.
 1. Beh na schodoch: nohe klimatizácia cvičenie, ktoré pracuje na svaly ako teľatá, zadku a štvorkolky.
 1. Burpee On kroky: a celoplošný klimatizácia cvičenie, ktoré vyhovuje ľudí všetkých úrovniach fitness a pracuje na svaly ramien, paží a nôh.
 1. Cross overs na schodoch: Nižší telo klimatizácia cvičenie pre začiatočníkov.
 1. Plank Ups na schodoch: Jadro klimatizácia cvičenie, ktoré pracuje na brušné svaly a obliques.
 1. Krok prenosy aeróbne kroky: a dolnej časti tela kondicionér cvičenie pre ľudí všetkých úrovniach fitness, ktoré pracuje na svaly na nohách, ako glutes, štvorkolky a hamstringy.
 1. Burpee skoky na aeróbne kroky: Celé telo klimatizácia cvičenie pre medziprodukty, ktorý pracuje predovšetkým na ramenné a svaly na nohách.
 1. Aerobic Step-Ups: noha klimatizácia plyometric cvičenie, ktoré pôsobia na svaly na nohách, ako sú zadku a štvorkolky.
 1. Burpee Step-Ups: Plné telo klimatizácia cvičenie pre začiatočníkov.
 1. Low Step-Ups: Nižší telo klimatizácia cvičenie, ktoré vyhovuje ľudí všetkých úrovniach fitness a pracuje na svaly na nohách, ako sú štvorkolky, glutes a hamstringy.
 1. Váhový Step-Ups: Nižší telo klimatizácia cvičenie, ktoré pôsobia na svaly na zadku a nohách.
 1. Straight Arm Plank-Ups: Jadro klimatizácia cvičenie pre začiatočníkov, ktorý pracuje na svaly v oblasti ramien, paží, brucha a obliques.
 1. Bočné Box Skoky: A plyometric cvičenie pre začiatočníkov, ktorý pracuje na svaly tela.
 1. Slalom skoky: nižšiu telesnú klimatizácia cvičenie, ktoré pracuje na každý a každý vitálne nôh svalu.
 1. Weight Plate Step-Up Kolenný Drives: Nižší telo klimatizácia cvičenie pre medziprodukty, ktoré poskytuje silu nášho tela a robí naše hlavné stabilný cez riadnej rovnováhy a koordinácie.
 1. Double Leg Drop Cable sveter: Jadro klimatizácia cvičenie pre pokročilých cvičencov, ktorý pracuje na svaly v zbrani, jadro a späť.

Výhody Step aerobik

Sa rýchlo pozrieť na spôsoby aeróbne krok lavice cvičenie nám môžu využívať:

 • Je to zábavné a low-vplyv cvičenia s úžasnými výsledkami.
 • To pomáha spáliť veľké množstvo kalórií.
 • To urýchľuje proces účinné chudnutie.
 • To tónov až celkom dosť veľké svaly v našom tele, vrátane tých prítomných v zadku a nôh oblastiach.
 • To zvyšuje flexibilitu nášho tela v priebehu času.
 • Pomáha pri zlepšovaní našej rovnováhy, rovnako ako vytrvalosť.

Prečo cvičiť step aerobic pre chudnutie?

Pred prijatím skok do tohto srdca čerpania cvičenia, poďme sa pozrieť na jeho výhody:

 • Je to bezproblémová rutinné cvičenie, ktoré je možné upraviť podľa požiadaviek a fitnes úrovniach praktiky.
 • Účinne spaľuje kalórie. Napríklad, ak ste osoba s telesnou hmotnosťou 150 libier, cvičenie step aerobic po dobu 60 minút denne vám pomôže spáliť toľko ako 605 kalórií.
 • To zahŕňa zdvíhanie celého tela z jednej nohy na druhú a podniká kroky zapínať a vypínať lavičke rytmicky. Pomáha pri tónovanie do dolnej časti tela rýchlym tempom.

Kto môžete vyskúšať step aerobic?

No, nemusíte byť profesionálny pre nácvik step aerobic. Musíte mať prístup k robustným krok lavici, ktorá má 6 až 12 palcov dlhý. Tam by malo byť dosť miesta pre umiestnenie nôh. Väčšina z jeho základných pohybov sú jednoduché, a každý môže vykonávať toto cvičenie. Komplikované pohyby môžu byť zistené nasledujúce video tutoriály.

Obavy o bezpečnosti pre step aerobic

Rovnako ako všetky ostatné cvičenia, step aerobic tiež treba vykonávať s náležitou opatrnosťou. V opačnom prípade budete skončiť k zraneniu osôb zle. Takže, tu je kontrolný zoznam:

 • Uistite sa, že ste dal na pár cross-tréningových topánok pri nácviku step aerobic.
 • Pred začatím tréningu, zahriať sa po dobu 10 minút tak, aby sa vaše svaly uvoľnené a vaša tepová frekvencia stúpa.
 • Položte krok lavičku na dokonale rovný povrch a začať od najspodnejšej úrovni, kým sa dostanete pohodlne s celým procesom.
 • Vaša noha by mala byť umiestnená úplne na lavičke, keď si vziať krok.
 • Snažte sa udržiavať správne držanie tela po celú dobu vašej praxe obdobia. Aby sa vaše chrbát rovno, ramená uvoľnené a abs pevne, aby sa zabránilo všetky druhy zranenia.
 • Uistite sa, že budete piť dostatok vody pred začatím cvičenia zasadnutí. To vám zabráni dostať dehydratovaná po celú dobu.

Takže ak chcete, aby prijali konečné kondícii, teraz viete, čo by ste mali robiť; viď? Zaujímate sa o aeróbne krok lavicu cvičenie? Už ste niekedy daný to skúsiť? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov nižšie.

load...