Fitness ženy

6 Neuveriteľný prínos cvičenia nad hlavou na posilnenie horného tela

6 Neuveriteľný prínos cvičenia nad hlavou na posilnenie horného tela

My všetci trávia hodiny v posilňovni dvíhanie závažia, cvičenie, a snaží sa budovať telo, ktoré je tónovaný a vytesané. Každý, kto chce mať postavu, ktorá je dobre tvarované. A získať tým, že najlepší výkon je horné tlačidlo. Toto je klasika a bol používaný už niekoľko rokov. Nielenže vám dáva pozoruhodné výsledky v priebehu krátkeho časového obdobia, ale robí si nakloniť a prispôsobiť rýchlejšie, než si predstavoval. Je to skvelé pre všetkých tých, ktorí chcú rozvinúť svaly v čo najkratšom čase.

Tento krok je veľmi jednoduchý, aj keď je to ťažké na klinec, ak sa snažíte prvýkrát. Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o hornej tlači cvičenie, použiť tento článok ako váš konečný sprievodca. To vás naučí techniky, v ktorých si môžete urobiť tento krok správnym spôsobom spolu s výhodami.

Prečo by ste mali toto cvičenie?

Vždy sa môžete zdvíhať závažia a zároveň robiť bench press cvičenia. Ale akonáhle sa použiť hornej tlače, môžete získať výhody, ktoré ste nikdy predstaviť! Niektoré z dôvodov, prečo by ste mali robiť toto cvičenie boli uvedené tu:

load...

1. Dáva vám precvičenie celého tela:

Tento výťah je ideálny pre precvičenie celého tela. Tento krok bude pracovať vaše chrbtové svaly, hrudník, ramená a triceps príliš. Avšak, majte na pamäti, že keď robíte cvičenie, vaše svaly musia byť zmluvne.

2. Stavia pevnosť a telesnej hmotnosti:

Nielenže budete mať veľkú hornej časti tela cvičenia, ale aj veľa sily vo svaloch. Tento krok je skvelé pre silnejšie hornej i dolnej časti tela. S cieľom budovania silnejšie svaly, je potrebné ich zdôrazniť neustále. Réžia činka stlačte cvičenie je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí by chceli budovať svaly, rovnako ako pevnosť.

3. Ochranná ramenách

Vaše rameno zdravie bude určite výrazne ak tak urobíte tento krok pravidelne zlepšila. Vaše deltoid budú vyškolení a budete schopní udržať dobrú svalovú rovnováhu. Dané v poriadku, toto cvičenie môže tiež chrániť telo pred zranením.

load...

4. Je to zábava:

Zdvíhanie závažia zo zeme a stlačením ju nad hlavou je oveľa zábavnejšie, než stlačením rovnakého druhu hmotnosti, zatiaľ čo vy sa poležiačky na lavici.

5. Great Cardio:

Nadzemné stlačte je výborným zdrojom kardio. Funguje to aj srdce rovnako ako pľúca, keď dáte v správnom množstve úsilia. To môže byť docela únavné, ale buďte si istý, že budete pálenie veľa kalórií, ale nerobí to.

6. Great Telo:

Nadzemné stlačte je cvičenie, ktoré vám dáva telo svojich snov. Budete mať menšie pas a atraktívne telo, keď sa začleniť tento pohyb pri cvičení.

Ako to urobiť hornej tlače Cvičenie:

Hlavový Press Cvičenie môže byť jednoduché, ak budete postupovať podľa pokynov:

  1. Postavte sa rovno s nohami mierne od seba. Dalo by sa tiež sedieť na lavičke s rovným chrbtom hore.
  2. Teraz držte činku do oboch rúk. Kĺby musia smerovať hore a palec by mal byť vo vnútri. Nezabudnite držať overhand priľnavosť.
  3. Teraz zdvihnúť závažia nad hlavou v pohybe, ktorý je pod kontrolou. Uistite sa, že vaše ruky nie sú udrel nahor. Dôraz na lakťových kĺbov príliš zatiaľ čo robí toto cvičenie.
  4. Ako ste tlačiť hore, nezabudnite vydýchnuť.
  5. Dalo by sa tiež striedať ramená miesto tlačí obaja v rovnakom čase. To umožní, aby prechod jednoduchšie spôsobom.

Ako zlepšiť toto cvičenie:

Existujú spôsoby, ako by mohli zlepšiť túto činka hornej tlače cvičenia rovnako. Použite tipy tu uvedené a máte dobré ísť!

1. Udržujte lakte dopredu. Hrudníka by mal byť up. Budete zabudnúť premiestniť sami medzi ťahmi. Začnite každý rep s lakťami priamo pri hoteli. V prípade, že hrudník hore, to by určite pomôže zdokonaliť ťah!

2. Udržujte latku vysoko! Čím vyššia je stĺpec je vyššie hrudníka, vzdialenosť bude rovným dielom zníži. Prineste bar v blízkosti svojich kľúčnej kosti. Teraz nakloniť hlavu dozadu a dopredu tak rýchlo, ako je to možné. To môže bolieť na začiatku, ale vaša pokožka bude zvyknúť na to, ako dobre.

3. Pokračujte vpred. Budete prísť o opakovanie, ak si pobyt späť. Teraz posunúť trup vpred, keď tyč dosiahla takmer na úrovni čela.

4. Dýchať. Ak ste dýchanie na vrchole, budete skákacie tyč mimo hrudníka robiť ďalší krok o niečo jednoduchšie. Keď dýchate na dne, budete robiť ďalší krok tvrdšie. Ten robí cvičenie tvrdé a bývalý uľahčuje pohyb.

Body na zapamätanie:

Existuje niekoľko vecí, ktoré by ste mali mať na pamäti, o stropné tlačové cvičenie. To vám pomôže, aby čo najviac z tohto cvičenia.

  • Môžete to urobiť tento krok, keď sedí alebo stojí. Striedavý zbrane je tiež ďalšia možnosť, ktorú by mohol použiť.
  • Použitie činku je ďalšia dobrá voľba.
  • Nemusíte tlačiť až výbušne. To môže len núdzovo obaja lakťových kĺbov.
  • Snažte sa, aby závažie ísť príliš ďaleko, alebo späť, zatiaľ čo vy sa tlačí. Bolo by lepšie, ak budete mať z nich štrbinovej v jednej dráhe, ktorá je nad hlavou.

Takže, čo je udržať vás z tej fab tela? Patrí režijné tlačovej cvičenie v tréningu režimu a byť pripravení chváliť úžasné telo!

Má váš tréning režim zahŕňať hornej tlače? Máte radi im darí? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...