Fitness ženy

6 jednoduchých spôsobov, ako sa zbaviť krčného tuku

6 jednoduchých spôsobov, ako sa zbaviť krčného tuku

Už ste sa snažil zbaviť svojho krku tuku, ale nie sú schopní? Má váš krk tuk prick vám zakaždým, keď sa na seba pozrieť do zrkadla? So zmenou životného štýlu a množstvo nezdravých potravín, ktoré pravidelne konzumujú, krku tuk sa stal častým problémom.

Takže existujú nejaké jednoduché triky a cvičenia, ktoré vám pomôžu zbaviť krku tuku s veľkou ľahkosťou? Áno tam sú! Chcete vedieť, ako sa zbaviť krku tuku pomocou jednoduchých tipov? Potom si nenechajte ujsť tento príspevok!

Tam, kde by ste mali začať?

Prvý Najdôležitejšie je nastaviť svoju myseľ k dosiahnutiu určitého cieľa. A jediný spôsob, ako to dosiahnuť, je tým, že zapichne do svojho pozitívneho postoja s odhodlaním. Ak ste sa rozhodli sa ponoriť konečne, uistite sa, že máte realistický cieľ. Majte na pamäti, že to nie je možné schudnúť cez noc, alebo len pár dní potom, čo začnete cvičenia a udržanie strážiť svoj jedálniček. Namiesto stanovenia vznešeným cieľom, je vhodné, aby byť realistickí o vašom prístupe.

load...

V tejto súvislosti sa môže poradiť s fitness odborníka, a to najmä ak si nie ste istí, ako začať.

Keď sa priberanie na váhe, sú tukové zásoby hromadí v rôznych častiach tela, ako sú boky, brucho, hornej časti paží, lýtok a krku. V prípade iných oblastí tela, ak je akumulácia tuku je príliš veľa, zdravotné odborníci poradia terapiu redukcie mieste. Avšak, táto liečba nemôže byť vykonané na krku. Takže, tam je naozaj žiadne skratky k obmedzeniu krku tuku.

Je možné, aby tón vaše krčné svaly, ktoré budú viditeľne ukazujú zníženie vrstvy tuku okolo krku! A následne sú zmeny životného štýlu, budete musieť obsahovať, aby sa dosiahlo to!

load...

Ako znížiť krku tuk - 6 jednoduchých spôsobov:

1. Vykonať zmeny v spôsobe, akým jete:

Vyvážená strava je to, čo budete potrebovať nasledovať zníženie krku tuku. Tu je niekoľko tipov pre dosiahnutie svojho cieľa:

 • Zahŕňať mnoho chudé mäso, zeleninu, mliečne výrobky, celozrnné, ovocia vo vašej pravidelnej strave.
 • Aj napriek tomu, že nie je potrebné vyhýbať sa určité mastné jedlá z vašej každodennej stravy, je potrebné dbať na výške časti, ktorú konzumujú.
 • Aby sa ubezpečil, že budete jesť jedlo v malých dávkach, aby vo zvyku používať menšie tanier.
 • Len pri pohľade na malú dosku úplne naplnenom urobím z vás pocit, že ste jedli veľa a odporúčame vám riadiť váš príjem.

2. Adekvátny príjem vody je musí:

 • Voda je typickým zachovať hladké fungovanie vášho tela. Dostatočný príjem vody udržuje vaše pleť hydratovaná a zabraňuje jeho stekaniu. Ak nechcete piť vodu v potrebnom množstve, stáva sa takmer nemožné pre vaše telo, ako schudnúť, pretože voda zohráva významnú úlohu pri odstraňovaní toxínov z tela a znižuje chuť do jedla.
 • Tiež by ste mali dávať pozor na type džúsov a nealkoholických nápojov, ktoré pravidelne piť. Nesladené ovocné šťavy by mala byť dávaná prednosť pred sladkých štiav a sódy. Naopak, je potrebné radšej jesť ovocie namiesto toho, aby šiel na šťavy. Dôvodom je, že obsah vody v ovocí má vlastnú prirodzenú chuť, ktorá uspokojí vaše chuťové poháriky a poskytuje vhodné živiny a tekutiny potrebného pH rovnováhu do vášho tela.
 • Ruky preč nápojov, ktoré vás môžu dehydrovať. Medzi ne patrí káva, alkohol a Gatorade.

3. Opt pre zdravšie Sacharidy:

 • Prepnutie na zdravšie verzií sacharidov je nutnosťou. Mnoho balených potravinárskych výrobkov majú konzervačné látky a obsahujú rafinovaných sacharidov, ktoré nemajú čo ponúknuť, pokiaľ ide o výživu. Takže namiesto toho len hľadajú chuť, mali by ste radšej konzumovať celozrnné sacharidy. Tie sú bohaté na vlákninu, a ktoré vám pomôžu schudnúť, ako sa cítite plnšie pre dlhšie hodín. Vzhľadom k tomu, vaše telo dostane čas správne vstrebať všetky základné živiny.
 • Na rozdiel od celých zŕn, listová zelenina sú tiež dobré na poskytovanie potrebné množstvo vlákniny.

4. Zahrnúť chudého mäsa v vaše jedlo:

 • Potrebujete, aby sa zabránilo mastné mäsa, ako je červené mäso a hovädzie mäso.
 • Chudé mäso, ako je kuracie mäso a ryby sú oveľa lepšie a sú dobrým zdrojom chudé bielkoviny, ktorá buduje svaly.
 • Je dôležité, aby vám sústrediť sa na potraviny, ktoré sú balené viac proteíny než tuky.
 • Jesť čerstvé chudé mäso namiesto konzerv z nich je lepší, ako to príde s menej sodíka.
 • Prítomnosť prebytku sodíka vyvíja vodné retenčné tendenciu v tele, čo sťažuje pre vaše telo, ako schudnúť okolo krku.

5. Snažte sa vyhnúť nasýtené tuky:

Nasýtené tuky pridať váhu svojho tela a neposkytujú žiadnu výživu. Z tohto dôvodu by ste sa mali vyhnúť takým tuky. Najlepší spôsob, ako sa povedať nie na rýchle občerstvenie a pre-balené potraviny, mrazené večere a dezerty vyrobené v továrňach.

6. Nehrbte sede:

Medzi spôsoby, ako sedí vplyv na krku a brady svaly. Ak ste hrbiť sede, bude to mať vplyv na tieto svaly a aby boli slabšie. To v niektorých prípadoch vedie k mastnej depozície okolo krku. Slouching je zlý sede a je zodpovedný za zdôraznenie tuku okolo krku.

Zdravotné experti radia sedieť v priamej polohe a udržiavanie vztýčenou hlavou. To naozaj funguje rýchlejšie a pomáha vyhladiť tukové záhyby okolo krku. Avšak, budete musieť tvrdo pracovať, aby sa prispôsobili tomuto zvyku, ako tu a tam môžete vrátiť do svojej starej pozícii slouching. Takže dávať pozor, keď ste v sede.

Keď sedíte rovno, krk, čeľusť a chrbtové svaly silnie, keď sú používané, aby vás vo zvislej polohe. Spočiatku možno budete mať o pomoc držanie tela kresla byť zvyknutý sedieť rovno hore.

Cvičenie na zníženie krku tuk:

 1. Mali by ste začať s miernym cvičením. Pomaly, ako vaše vytrvalosť buduje, môžete zvýšiť intenzitu. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, je dôležité, že budete cvičiť minimálne 30 minút, aspoň trikrát týždenne. Vždy nasledovať rozcvičenie a vychladnutie sekvenciu tak, aby vaša tepová frekvencia stavia a spomaľuje správne.
 2. Jedna vec, ktorú treba mať na pamäti, že väčšina z krku cvičenia tón vaše krčné svaly a dať im zodpovedajúce definícii. Cvičenie krčných svalov nespôsobí veľkú stratu tuku. Efekt bude viditeľný len vtedy, keď vám schudnúť z celého tela. Takže na rozdiel od cvičenia na krk, je odporúčané, že musíte vykonávať aj spáliť kalórie.
 3. Pravidelné cvičenie, ako je jogging, kardiovaskulárne cvičenie, jazda na bicykli, tanec, jogu a aerobic môžu pomôcť spaľovanie tukov a schudnúť krku. Ďalšie cviky, ktoré vám pomôžu spáliť viac kalórií patrí plávanie, kickbox, kolieskové korčule alebo švihadlo. Toto cvičenie na zníženie krku tuku je potrebné vykonávať pravidelne, aby ste dosiahli požadované výsledky.

Jednoduché cvičenie pre tónovanie na krk:

Tónovanie svaly okolo krku môže zlepšiť celkový vzhľad a aby sa tuk menej viditeľné, pretože krčné svaly stále definovaná. S pomocou krku-tónovanie cvičenia, môžete zabrániť kožu okolo krku z poklesnuté a pomaly sa zlepšiť krásu vášho krku. Navyše, tieto cviky možno vykonávať kdekoľvek a nevyžadujú zhromažďovanie akýchkoľvek zariadení alebo pomôcky pre cvičenie.

 1. Postavte sa rovno hore alebo sedieť rovno. Pomaly pohybovať krk hore so svojimi očami upretými k stropu a ústa zatvorené. Nakloniť krk úplne späť a začať akciu žuvacie v tejto polohe. Pokračovať po dobu 30 sekúnd a priviesť späť krk do svojej pôvodnej polohy. Opakovať 2 viackrát.
 2. Postavte sa v priamej polohe. Môžete vykonávať toto cvičenie aj tým, že sedí rovno. Svojimi ústami uzavretý, rozšíriť vaše pery / ústa čo najviac. Zakloňte hlavu a zostane v tejto polohe po dobu asi 30 sekúnd. Odpočinku a zopakovať dva až trikrát.
 3. Stojan s priamym alebo sedieť vo vzpriamenej polohe s hlavou zvrátenú dozadu a vzhliadol. Pohybovať pery, ako keby ste bozkávanie, a zostane v tejto polohe po dobu piatich sekúnd. Dostať späť do pôvodnej polohy, odpočinok a opakujte to asi 10 až 15 krát.
 4. Postavte sa rovno alebo sedieť vzpriamene a otvoriť pusu tak široký, ako je to možné. Pokryť svoje spodné zuby vášho spodnej pery a udržanie tejto pozície zmluvu a rozšíriť svoj dolnú čeľusť 15krát.

Teraz, keď ste o tom, ako znížiť krku tuk, dajte nám vedieť, ak budete to skúsiť. Všetky tipy uvedené vyššie, môže určite pomôže znížiť krku tuku. To je však možné len vtedy, keď trpezlivo sledovať ich na pár mesiacov! Viete akýchkoľvek iných spôsobov, ako znížiť krku tuk? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...