Fitness ženy

5 úžasné výhody Frog Jumps cvičenie

5 úžasné výhody Frog Jumps cvičenie

Získanie fit a svetlo je asi každého z nás motto v týchto dňoch. Ľudia na celom svete sa snažia vyzerať štíhla, tónovaný a nádherná. Už nikdy sa nebudete počuť niekoho hovoriť, že by chceli, aby na malou hmotnosťou alebo jesť o niečo viac, tvrdí, že bacuľaté pas! Naopak, každý chce vedieť, tipy a triky schudnúť a zbaviť extra tuku. Ak sa vám stalo, že jeden z nich, potom je tento článok práve pre vás. Chystám sa predstaví výbušnú pohyb, ktorý zmení vaše telo drasticky iba počas niekoľkých mesiacov. Áno, uhádli ste to správne! Je to nikto iný ako žabích skokov!

Čo je Frog Jump?

Rovnako ako názov napovedá, žabie skoky sú o skákaní ako šťastná žaba! Je to efektívny pohyb a je ľahké robiť. Nemusíte chodiť do posilňovne, alebo niekde spacious.This cvičenia zaberá málo miesta a je možné maximalizovať spaľovanie kalórií počas pár minút. Je to intenzívne, inovatívne a niečo, čo bude zvýšiť svoju tepovú frekvenciu, ako nikdy predtým!

Ako by ste mali robiť to?

Spáliť nadbytočné kalórie a zbaviť tých libier, je potrebné, aby toto cvičenie na správnu cestu. Začínať v podrepe celú cestu dole na zem a umiestnite obe ruky priamo pred vami. Teraz skočiť do vzduchu a kliknite na päty súčasne. Ak zistíte, pohyb ťažký, bez obáv, aby sa vaše ruky za hlavu. Robiť to, čo cítite pohodlne, ale nie zastaviť.

load...

Použite cvičenie lopta:

Môžete si vytvoriť svoj cvičenie trochu náročnejšie pomocou cvičení loptu. Jediné, čo musíte urobiť, je stáť priamo za loptou cvičenia a squat dole. Držať loptu oboma rukami a uistite sa, že vaše kolená sú ohnuté v uhle 90 stupňov Udržujte svoje nohy do strán. Teraz, skákať tak vysoko, ako len môžete a zdvihnúť loptu nad hlavou. Vaše ruky by mali byť rovné. Vráť sa dole a opakujte 8 krát. Tie budú vyčerpané po tomto!

Ako dlho by ste mali robiť to?

Je tiež dôležité vedieť, ako dlho by ste mali urobiť, žaba skoky? Ide o to, aby stratiť tuk a nie namáhať svoje telo alebo zraníte. Ak ste začiatočník, začať s 20 až 30 sekúnd. Vezmite päť sekúnd pauzu a neustále opakujú tak dlho, ako to pôjde. Skúste a prácu si cestu k celej minúty. Ak sa vám stalo, že je silnejší, a potom začať s plnou minútu, dajte si pauzu a zase späť. Dalo by sa to urobiť aj spolu s niektorými skákanie zdviháky, drepy, výpady, chrumky a bodové jogging. Váš tréning bude skutočne tuk odstreľovanie.

Výhody Frog Skoky:

Frog skok cvičenia výhody sú plné, z ktorých niektoré sú:

  1. Posilňuje lýtka, zadok, hamstringy, štvorkolky a svaly na nohách. Ak hľadáte nejakú tónovanie, toto cvičenie je ideálny pre vás.
  2. Znižuje stuhnutosť a bolesť nôh.
  3. Pomáha pri tavení preč zbytočné a tvrdohlavý tuk z rôznych častí tela.
  4. Zvyšuje hladinu pamäť a pomáha pamätať si veci po dlhšie časové obdobie.
  5. Je to lacné a úplne zadarmo! Nemusíte sa pripojiť vymysleného posilňovňu. Môžete cvičiť žabích skokov doma tiež.

Tipy na zapamätanie:

By ste mali pamätať na nasledujúce tipy pri nácviku žaba skok cvičenie:

load...
  • Keď ste dole, nezabudnite dýchať.
  • Vydýchnuť, keď vyskočí.
  • Pokúsiť sa pristáť na päty, pretože nie sú dobré pre vaše päty.
  • Nenechajte si oddýchnuť svoje štvorkolky príliš veľa. Nebudú veľa pomáhať jeden.

Takže, ste pripravení skočiť s radosťou? Koniec koncov, s žabích skokov, ak si nie ste istí spáliť všetky tie vrstvy extra tuku vášho tela! Ale pamätajte, nie namáhať sami. Ak máte pocit, že vaše telo má dosť, Stop!

Už ste niekedy skúšali žaba skoky? Boli to užitočné? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...