Fitness ženy

5 jednoduchých krokov k praxi Star Jumps

5 jednoduchých krokov k praxi Star Jumps

Chcete zámočnícke a tónovaný telo, bez toho aby museli chodiť do posilňovne? A chceš vykonávať cvičenia, ktoré je ako lacné a ľahko, a zároveň veľmi efektívne? Potom hviezda skoky by mal byť najlepší stávka!

Star skoky, alebo tajtrlíci je skvelý cvičením a má veľký prínos. Chceli by ste vedieť, ako sa to robí hviezda skoky a výhody, ktoré ponúka? Ísť dopredu a čítať!

Ako vykonať Hviezda Skoky:

Než začnete toto cvičenie, uistite sa, že máte defekt, s výhodou mäkký povrch, aby vykonávala cvičenie u konca. Tiež majte po ruke zrkadlo pomôcť prispôsobiť svoju pozíciu lepšie. Za pomoc pri postupe podľa trasy, pozrite sa na toto video (1).

load...

1. Krok:

Štát na rovnom povrchu, s nohami od seba šírkou cez rameno. Pokrčte kolená trochu a udržať ruky od vašej strany.

2. Krok:

Začať ohýbanie kolená a dostať sa do drepu pozíciu. Kedysi tam, vyskočiť tak vysoko, ako je to možné.

3. Krok:

I keď budete skákať, rozšíriť vaše nohy a ruky von do strán a tvorí tvar hviezdy so svojím telom vo vzduchu. Ruky by mali byť v uhle 45 stupňov s vašou trupu.

load...

4. Krok:

Na svojom zostupe z skok, zaprite ruky a nohy smerom k telu, ako sa dostať do pozície, o ktorú boli pred skokom. Uistite sa, že budete vykonávať skok v neľahkom tempom. Nejdú príliš rýchlo, alebo môžete zraníte. Pokúsiť sa pristáť mäkko s pokrčenými kolenami.

5. Krok:

Začínajú opäť v podrepe a vykonať druhé hviezdy skákať, starať sa, že budete postupovať podľa vyššie uvedených pokynov. Toto cvičenie sa zvyčajne vykonáva v rýchlom slede za sebou, zvyčajne do 3 - 4 sady 10-15 star skoky. Ťahanie ruky dovnútra vám pomôže pripraviť sa na ďalší skok.

Výhody Hviezda Skoky:

Teraz, keď viete, ako vykonať star skoky, možno budete chcieť vedieť, aké sú výhody vykonanie tohto konkrétneho cvičenia sú!

1. Lacná:

Jedná sa pravdepodobne o cynický pohľad, ale je to určite výhoda prevedení star skoky. Na rozdiel od jogu rohože, nepotrebujete nič iné, vykonávať toto cvičenie. Nie je potreba pre veľký priestor, čo zaisťuje, že môžete vykonávať toto cvičenie doma, a nemusíte chodiť do fantázie posilňovne.

2. Včasné:

Star skoky zvyčajne nemajú trvať veľa času. Potom, čo ste zvyknutí na slušné tempo, predvádzanie tri 12 - 15 hviezda-skok sady nebude trvať dlhšie ako 25 minút, čo zaistí, že nemusíte drieť na strojoch pre hodín horieť veľa tuku.

3. Zvýšenie metabolizmus:

Rýchlosť metabolizmu, tiež známy ako bazálneho metabolizmu, je minimálna rýchlosť vynaloženej energie za jednotku času teplokrvných živočíchov, keď sú v pokoji (2). A pre tých z vás, ktorí bojujú s obezitou, alebo proste len chcú udržať v najlepšej možnej forme, zvážte pridanie star skoky do svojej rutiny. Hviezda skok je skvelé cvičenie pre zvýšenie metabolizmu a vyvolanie chudnutie.

Variácie:

Hoci hviezda skoky sú skvelou alternatívou k kardio a majú ďalšie výhody oproti konvenčným cvičebných metód, existujú určité rozdiely možno zahrnúť do dostať, že roztrhol telo.

Môžete zvážiť prevedenie kombinácia hviezda skok a squat ťah. To môže dodať, že navyše trochu húževnatosti k svojmu hviezdy skok a pomôže spáliť viac kalórií. Avšak, nerobte zmenu, kým ste zvládli hviezda skok, ako zložitejšej pádu alebo pohybu môže viesť k preťažených a unavených svalov.

Tak prečo čakať? Pridajte star skoky tréning k svojmu pravidelnému režimu dnes. Ak ste ešte nezačali vôbec, nebojte sa! Hviezda skok je základné cvičenia a môžete zvážiť začína váš cvičebný kariéru prevedením ho. Ak urobíte nejaké iné varianty alebo viete o akejkoľvek inej star skoky výhody, podeľte sa o svoje myšlienky s nami. Zanechať komentár nižšie.

load...