Fitness ženy

5 efektívnych Twist cvičení pre vaše Abs

5 efektívnych Twist cvičení pre vaše Abs

Všetci si myslíme, že drví sa chystá dať nám, že perfektné valcha abs, že jo? Ale faktom je, že drví sám nemôže urobiť nič, aby topiť vrstvy tuku z vášho abs. Prvým krokom k vytvoreniu silnej jadro je zbaviť sa všetkého brucho mäkká tukové tkanivo. Twist cvičenie robiť presne to. Zameriavajú sa na tuk a v rovnakom pracovnom úväzku na vaše kľúčové svaly. Twist cvičenie nielen pracovať na svojich horných a dolných brušné svaly, ale tiež pracuje na šikmé svaly.

Druhy Twist cvičenie:

Takže zvýšiť hlasitosť hudby, vysoké a začnime krútenie cestu k awesomesauce abs!

1. Ruský Twist:

Jedná sa o plný brucha zvrat, ktorý zahŕňa vyváženie, silu a izoláciu. Posilňuje jadro, cinches pása a zároveň posilňuje svoje zbrane. Môžete to urobiť cvičenie s jednoručkami alebo kettlebell. Ak ste začiatočník, potom môžete to urobiť bez akéhokoľvek vybavenia.

load...
 1. Sedieť na podlahe s nohami na podlahe a kolenami sa ohýbal. Chrbát byt a abs tesný. Popadnite činky alebo Kettlebell.
 2. Teraz sa oprieť okolo 15 stupňov so silným chrbtom a utiahnutú jadra. Nemajú tušenie ramená alebo žeriavu krku.
 3. Teraz sa pomaly zdvihnite nohy z podlahy a zdvihnite lýtka tak vysoko, ako je to možné, alebo kým nie sú rovnobežné s podlahou. Ak ste začiatočník, nezdvíhajte nohy.
 4. Pohyb - držte činku do oboch rúk. Twist a vziať činku najprv na jednu stranu, potom späť do centra. Potom otočiť a vziať činku na druhú stranu.
 5. Preveďte 15 opakovaní.

2. Krížom krážom:

Criss-Cross, známy tiež ako Bicycle Crush, je kríza cvičenie, ktoré zahŕňa zvrat. Takže ste stále ťaží z oboch svetov. Je zameraný na vaše svaly, posilňuje ich a zároveň vám dáva dobrú kardio. Skvelý spôsob, ako zaútočiť, že ab-mäkká tukové tkanivo!

 1. Ležať rovno na chrbte na podlahe s drepe a nohy na podlahe. Majte abs pevne a dolnej časti chrbta lisovaný do zeme.
 2. Dajte ruky za hlavu, nie čipky prsty a zdvihnite hlavu a hornej časti chrbta z podlahy.
 3. Teraz zdvihnite obe nohy od podlahy a narovnajte ľavú nohu, zatiaľ čo pravá noha zostáva ohnutý.
 4. Pohyb - to, čo potrebujete urobiť, je twist a dotknúť vášho ľavý lakeť k pravému kolenu. Potom narovnať pravú nohu a ohnúť ľavú nohu a otočte a stlačte pravý lakeť k ľavému kolenu.
 5. Zvýšiť rýchlosť a udržať striedajúci strany. Robiť toľko, ako môžete, a robiť im rýchlo. Môžete to urobiť 50 - 100.

3. Windmill:

Veterný mlyn je veľký zvrat cvičenie pre abs, šikmé, rovnako ako v dolnej časti chrbta. Naznak krútenie je jedným z najväčších na chrbte. Tento krok je veľmi efektívny pre zmenšovanie svoj stále rastúci pas taky.

 1. Ležať vo vodorovnej polohe na chrbte. Držte ramená a dolnej časti chrbta lisovaný do zeme.
 2. Pokrčte kolená a zdvihnite nohy z podlahy, kým vaša teľatá stanú rovnobežne so zemou.
 3. Teraz narovnať paže do strán a stlačte svoje dlane do podlahy.
 4. Pohyb - krútenie vaša chrbtica vziať svoje ohnuté nohy na ľavú stranu. Pokúsiť sa dostať na zem, ale ak nie ste, že flexibilné, že je to v poriadku, ísť tak nízke, ako je to možné.
 5. Prineste nohy späť do centra a potom otočiť na druhú stranu.
 6. Udržujte striedanie strán a to 10 na každej strane.
 7. Uistite sa, že nemáte oblúk chrbta a vaše ruky neopustí krajinu.

4. Bedrové zakrútenie:

Toto cvičenie sa musí pohybovať, aby do vášho tréningu režimu. To je cielená na spodnej brušný tuk, úplne zasiahne muffintop oblasť a pracuje na svoje kľúčové svaly. To cinches pása ako korzet.

load...
 1. Dostať dole na doske, telo v priamom smere, ruky rovno, abs tesný a lopatky späť.
 2. Teraz ohnite lakte a dostať sa do predlaktia dosky.
 3. Pohyb - Twist vaše boky a kliknutím vám pravý bok na podlahu, otočte znovu na ľavú stranu a kliknite na ľavý bok na podlahu. Udržujte striedanie strán po dobu 1 minúty.

5. Leg kruhy:

Leg kruhy sú prekvapivo účinné, ako sa zbaviť tej úpornej spodnej brucho psisko. Toto cvičenie tiež to tie dráždivé milostné rukoväte a buduje silné abs.

 1. Ľahnite si na zem s nohami rozšírená rovno. Majte abs pevne a dolnej časti chrbta pritisnuté k podlahe.
 2. Zdvihnite nohy rovno hore, kým nie sú kolmo k podlahe.
 3. Pohyb - začať robiť veľké kruhy s nohami spojené dohromady. Od stredu, nakreslite kruh tým, že vezme nohy na ľavej strane, potom hore a dole doprava a späť do centra.
 4. Ešte v smere hodinových ručičiek aj proti smeru hodinových ručičiek, 10 krát každom smere.

Takže, skúste tieto úžasné špirálové cvičenia a vybudovať silný, rock-hard abs. Najúžasnejšie vec je, že môžete urobiť niekoľko hip zvraty a niekoľko veterných mlynov aj pri sledovaní TV-win situácia, vyhrať, ak sa ma pýtate!

Takže sa váš tréning režim patrí zvraty? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...