Fitness ženy

4 úžasné výhody Tuck Jumps Workout na vašom tele

4 úžasné výhody Tuck Jumps Workout na vašom tele

Chcú naštartovať svoju tuku, aby sa vošli na cestu? Tuck skok je ten vrah krok, ktorý vám pomôže zbaviť tých tvrdohlavý libier ako blázon!

Tuck Skoky, tiež známy ako koleno Tuck Skoky a Knee-to-Chest skoky, sú jedným z sprostredkujúcich pokročilá plyometric cvičenia. Je to dynamická sila krok, ktorý využíva rýchle a silné pohyby zlepšiť pružnosť a silu. Toto cvičenie je používaný športovci a pretekárok ako vŕtacie školenie s cieľom zlepšiť ich výkon na poli.

Najlepšia vec, o Tuck skoky je, že sú nízkokalorické zabijaci. Budete musieť cvičiť, aby ich správne zvládnuť. Ale len preto, že sú schopní skočiť kolená k hrudníku, neznamená, že nie ste spaľovanie kalórií. Tak dlho, ako budete dávať to svoj tom, čo sa skutočne zabíjať, že tuk.

load...

Ako urobiť Tuck Skoky?

Ako už bolo spomenuté predtým, bude to trvať nejakú dobu, aby ste zvládnuť tento krok. Ale ak ste zostať pevní, som si istý, že budete čoskoro učiť iné!

Štartovnej pozície:

 1. Začnite s nohami asi na šírku ramien a ruky zo strany vašej strane.
 2. Udržujte svoju chrbticu vzpriamene a ABS tesný.
 3. Vrátiť ramená dozadu a sať pupok dovnútra.

Pohyb:

 1. Dostať sa do štvrť drepu.
 2. Tlačiť vaše boky dozadu a predkloniť, ale aby sa vaše chrbát rovný.
 3. Dať všetky svoje sily a vyskočiť zatlačením na zem dolu.
 4. Ako si skočiť do vzduchu tak vysoko, ako je to možné, snaží sa, aby vaše kolená k hrudníku a chytiť rukami.

Pristátie:

 1. Keď prídete dole, pôda jemne tak, aby sa nestala stresujúce pre vaše kolenné kĺby.
 2. Pozemky na polovici nohách a potom sa vráti späť na päty bez blbec.
 3. Neblokujú kolená, keď príde dole.
 4. Snažte sa tlačiť boky dole a späť, ako sa dostanete konzumovať dopad. Tiež, byť pripravený skákať znova.

Tipy Ak chcete sledovať, zatiaľ čo robí Tuck Skoky:

Postupujte podľa nižšie uvedenej tipy, ako robiť Tuck skok cvičenie správne:

 • Použite svoje ruky k zvýšeniu tempa, keď budete skákať.
 • Nerobia Tuck skoky na nerovnom povrchu betónu, pretože vás môže zraniť. Do tohto ťah na hladký, rovný povrch. Skontrolujte, či máte správny priestor pre skok vysoký.
 • Nerobia Tuck skoky viac ako dvakrát týždenne, pretože môže ovplyvniť vaše kolenné kĺby zle.
 • Nikdy robiť Tuck skoky bez riadnej zahriatie tela. Sledujte cvičenie s dobrými úseky.
 • Udržujte skoky progresívne. Tlačiť všetkou silou zakaždým, ale netlačte príliš silno. To je v poriadku, ak sa nemôžete skákať veľmi vysoko. Jedná sa o pokročilý ťah, takže to príde s praxou. Takže, ak je prvýkrát, môžete len zdvihnúť vaše kolená na vaše boky, snažte sa im zdvihnúť vyššie nabudúce. Skúste kliknúť kolená nabudúce. Nechaj si to progresívne.
 • Squat skoky sú skvelý spôsob, ako sa pripraviť na chytacie skoky. Tento krok tiež pomáha pri zlepšovaní svojej skoky a pomôže vám skákať vyššie. Dostať sa do drepu a skočiť tak vysoko, ako je to možné.
 • Ak chcete, aby posilnili svoje skoky ešte viac, môžete tak urobiť box skoky. Umiestnite pole pred vami. Keď sa squat dole vyskočiť, tlačiť svoje telo hore, rovnako ako vpred a skok do boxu. To dáva vaše telo cieľ preskočiť.

Výhody Tuck Skoky:

Tuck skoky ponúkajú rôzne výhody k telu zlepšuje pružnosť a silu. Tieto výhody sú:

load...
 1. Tuck skoky pracovať na svojej celkovej integrovanej teleso. Robia pre veľký vysoko intenzívny intervalový tréning (HIIT), ťah, pretože spáliť kalórie v kratšom čase.
 2. Vzhľadom k tomu, budete skákať vysoko, tento krok tiež stáva telesnej hmotnosti cvičenie pre posilnenie a tón vaše spodnej časti tela.
 3. Je to úžasná korisť zdvihák ťah. Je to naozaj účinné pre zníženie tvrdohlavý brušný tuk a tvarovanie tie boky.
 4. Má tiež kardiovaskulárne výhody.

Tuck skok je zábavná a efektívny krok, ktorý bude s najväčšou pravdepodobnosťou vám pripomenie vaše bezstarostné detstvo, kedy všetko nervózny bola super zábava pre vás. Takže skok vysoký a zbohom nechcené tuku.

Robiť Tuck skoky nájsť miesto vo svojom tréningu režimu? Aké výhody všimli ste si? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...