Fitness ženy

4 úžasné prínosy zadného zdvihnutia tréningu

4 úžasné prínosy zadného zdvihnutia tréningu

Keď príde na tréning deltový svaly, väčšina fitness nadšencov sa zameriavajú na prednej deltový sval a bočné deltový sval. Sa nachádzajú v zadnej časti nášho tela, zadné a sedacie deltoid zostávajú často prehliada. Ale ak ste sa snaží dosiahnuť väčší a silnejší ramená, budete musieť vziať zadné delts do úvahy tiež. Poďme sa baviť o týchto svalov a cvičenie s nimi súvisiace.

Čo je to Rear Delt Raise?

, Zadný delt raise 'sa tiež nazýva, zadné rameno raise' alebo, zadné deltový raise '. Ide v podstate o typ silový tréning cvičenia, v ktorom je zadné deltový sval cielené. Bolo zistené, že tieto cvičenia poskytujú najlepší výsledok, keď cvičil ohnutím tela cez do istej miery. Byť izolačné cvičenie, zahŕňa pohyby vysokej intenzity, ktoré sú zamerané hlavne na dvoch našich ramenných kĺbov tj scapulothoracic kĺbu a glenohumerálního kĺbu. Avšak pohyb scapulothoracic spoje (tiež známy ako, lopatkou pohyb ') má rovnako za následok pohyby dvoch ďalších kĺbov - akromioklavikulárního kĺbu a na sternoklavikulárního spoj. Okrem toho je tiež generované veslovanie pohybu, keď sme vykonať rozšírenie cvičenie a lakťov ohýba v dôsledku takéhoto tréningu.

Rôzne formy Rear Delt navýšenie:

V závislosti na druhu alebo formy pohybu, zadné Delt navýšenie možno rozdeliť do dvoch kategórií. My vám dal stručne predstavu o rôznych formách programu cvičení:

load...

1. Priečne Forms:

Tieto formy sú vyvíjané, kedy je zadná deltový sval nášho tela sa pohybuje v priečnej rovine v priebehu tréningu. Na rozdiel od zadného deltového niekoľko ďalších svaly sú tiež používané v týchto formách. Sú bočné deltový, stredná deltový, laterálna rotátory, teres menšie a infraspinatus. Bežné priečne formy zahŕňajú zadné delt mušky, mušky reverzné, prehnutými postrannými navýšenie, zadné bočné zvýšiť atď., A väčšina z nich využívajú činky pridať odolnosť voči skutočnej hmotnosti ramien. Obvykle môžu byť dvojakého typu:

 • Priečna Abduction
 • Priečna Extension

2. Hyper Extension Forma:

Pri tejto forme zadnej delt navýšenie je zadné deltový sval je určený takým spôsobom, že Glenohumerální spoje stanú hyper predĺžená. Na rozdiel od predchádzajúcich foriem, bočné rotators nezúčastňuje v predĺžení tu. Skôr dlhé hlavy tricepsu pomáha zadné pásy v úlohe. Avšak pohyb hyper rozšírenie je nižšia ako 45 stupňov, vo väčšine prípadov.

Rôzne typy Rear Delt Raise cvičenie:

Zadné delt vyvoláva môže byť buď vykonané ako súčasť zahriatie alebo po cvičení hrudníka, ramien a chrbta. Tieto cvičenia sú v podstate určené pre malé svalové skupiny. Z toho dôvodu sa snaží venovať pozornosť počtu opakovaní namiesto intenzity závažia.

load...

Tu sú rôzne druhy zadné delt Raise cvičenie, ktoré môžete praktizovať počas tréningu relácie:

 • Bent Over Bočné Raise
 • Bent Over Činka Bočné Raise
 • Sediaci Bent Over Bočné Raise
 • Reverse šikmá lavička letí
 • Reverzný Flat Bench letí
 • Gumička Reverzný letí
 • Tvár ťahá

Prečo by ste mali precvičiť Zadné Delt zvyšuje?

Poďme sa rýchlo pozrieť na výhody, ktoré ponúka zadné delt raise tréningu:

 • Pomáha pri rozvoji a posilňovaní zadného deltového svalov, čo vedie k pevnej hornej časti chrbta.
 • Hrá kľúčovú úlohu pri udržiavaní ramien rovnováhe so zvyškom tela.
 • Nás drží od záležitosťou rotátorovej manžety a častých zranenie ramena.
 • Uľahčuje nám vyrábať viac energie v priebehu cvičenia, ako je drep, bench press, atď

Takže, ak máte záujem o definovanie ramená a hornej časti chrbta, nezabudnite zahrnúť zadné delt vznáša vo svojom cvičenie rutiny.

Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...