Fitness ženy

4 typy aerobických tancov a ich prínosy

4 typy aerobických tancov a ich prínosy

Niet pochýb o tom, že rovnako ako každý, chcete zostať fit, štíhly a robustný, že jo? Ale vo väčšine prípadov zložitosti a monotónnosť tréningu vykonávame odradiť nás. Ak naozaj chcete získať lepšie výsledky v oblasti zdravia a wellness, tam nie je moc vzrušujúce a dynamická voľba?

Myslím, nič viac, pretože máme aerobic tanec! Tanečné rutiny a cvičenia sú k dispozícii v aerobiku, tak super-zábavné a efektívne! Ak hľadáte pre niektoré chladné spôsoby, ako vyhnať tukov a zvýšenie metabolizmu, aeróbne tanec je práve pre vás. To môže spáliť až 800 kalórií za hodinu a pomôže zhodiť libier rýchlejšie, než si predstavoval. Neuveriteľné, že?

Chcete sa dozvedieť viac o aerobiku tanec a rôzne typy tréningu to má? Potom je to pravé miesto pre vás!

Čo je aerobik?

Keď hovoríme o aerobiku tanec, máme na mysli balet, jazz, Zumba a ešte oveľa viac. Oni sú obyčajne nazývané cvičenie s nízkym dopadom, pretože sú pomaly prechádzal v porovnaní s ostatnými aeróbne cvičenie. Z tohto dôvodu, oni sú skvelé možnosti pre tých, ktorí sú tehotné, obézne alebo staršie osoby.

load...

Avšak, to nie je nutné, aby aeróbne tanec musí byť vždy nízka vplyv! Môžete tiež nájsť nejaké cool aerobiku videa, ktoré podporujú vysokú intenzitu a zdravé cvičenie pre vaše telo. To bude omladiť svoj systém, zvyšuje krvný obeh, a budete cítiť dobre zvnútra.

Vďaka, že povedal, poďme prejsť rôznymi typmi aeróbnych tancov robiť vlny v týchto dňoch. Tak si prečítajte si, užiť si a pokúsiť sa začleniť tieto cviky do tréningu režimu!

1. Zumba:

Prvý a najzaujímavejšie druh Aerobic Dance je Zumba. Je to skvelý fitness program, ktorý v sebe spája latinčina, medzinárodné, a Salsa hudbu s niektorými úžasné a zábavné vyplnená tanečných pohybov. Nájdete tu intervalový tréning, tréning odpor a silový tréning. K dispozícii bude pomalé a rýchle rytmy striedajú po celom takže môžete držať spaľovanie kalórií.

load...

Zumba nie je len pre ľudí, ktorí môžu tancovať. Ktokoľvek ho môže cvičiť! Tieto kroky sú jednoduché, ale srdce čerpania a zábavné. Nielen, že sa môžete tešiť na cvičenie, ale aj zbaviť tých kilá navyše skôr, než si dokážete predstaviť!

Zumba je dodávaný s celou radou výhod. Poďme sa prejsť niektoré z nich.

Tóny vaše celé telo:

Zumba je známy dnes pre tónovanie vaše telo najviac zábavné a efektívnym spôsobom. To zapojí všetky svaly a uistite sa, že všetky populárne budovanie svalov pohyby, ako sú drepy a výpady nájsť miesto. Bude to dotiahnuť a tón vaše telo od hlavy až k päte.

Človek sa Come Back:

Cvičenie, ktoré sa budete baviť vždy podarí presvedčiť, aby sa vrátil a skúste to znova. To sa bude meniť celý myšlienku vypracovania a bude niečo, čo sa tešiť. Teraz, nie je to úžasné?

Vám dáva skvelé výsledky:

Zumba tiež vám skvelé výsledky vo veľmi krátkej dobe. Existuje veľa žien, ktorí stratili viac ako 50 libier tým, že robí Zumba. Mnoho z nich tiež povedať, že každý deň, že by si tanec nad posilňovni.

Skvelé pre všetky vekové kategórie:

Zumba je ideálny pre ženy všetkých vekových kategórií. Nemusíte to urobiť sám. Dostať do rúk všetkých svojich priateliek a cvičenie s nimi. Ak ste matka, použiť ako príležitosť spojiť s vaše dieťatko. Dvaja z vás môže rozpustiť tuk, ako by to žiadny veľký problém s pomocou aeróbne tanca.

Znižuje stres:

Zumba nie je len o chudnutí. Ak ste niekoho, kto žije sedavý spôsob života, bude Zumba byť osviežujúce zmena pre vás. Chystáte sa zamilovať sa do Zumba a nebude cesty späť.

Ľahké nájsť:

Zumba je veľmi ľahké nájsť. Takmer každý metropolitné mesto na svete má dnes tried Zumba. Ak zistíte, že je ťažké cestovať do jedného, ​​nenamáhajte! Chytiť DVD. Môžete si ju objednať on-line, alebo si ju vyzdvihnúť z hudobného obchodu. Vypracovanie ešte nikdy nebolo tak zábavné!

2. Jazzercise:

Kto sa chce baviť pri práci von? všetkom, čo robíme! A to je presne to, čo Jazzercise bude robiť. To bude fungovať všetky tie objemné časti vášho tela a pomôže dosiahnuť vaše ciele, fitness. Slávny od roku 1970, toto cvičenie je efektívna, tepová frekvencia zdvíhacie a má skvelú kombináciu kardio a odporu odbornej prípravy. Existuje viac ako 78.000 Jazzercise inštruktori dnes, a takmer každá krajina riadi týždenné kurzy na Jazzercise.

Tu je niekoľko výhod, ktoré by vás presvedčiť, aby sa pokúsili Jazzercise.

Znižuje riziko vzniku srdcových chorôb:

Jazzercise je známe, že zníženie príznakov ochorenia srdca či srdcových infarktov. Každá trieda je asi 60 minút.

Dáva Energy:

Začnete mať viac energie v tele pri používaní Jazzercise. A to je niečo, čo potrebujú cítiť sami. Keď strávite hodinu na Jazzercise, nie ste len tak sa potiť ako blázon, ale aj zlepšiť svoj výkon na vašom pracovisku. Uvidíte, aký veľký je to!

Pracuje pre každého:

Jazzercise je skvelé pre ľudí, ktoré patria do všetkých úrovní fitness. Bez ohľadu na to, či ste teenager alebo mladý dospelý alebo dokonca žena stredného veku, môžete cvičiť Jazzercise. Nikdy váhať, aby sa pokúsili Jazzercise. Budete sa diviť, čo to môže urobiť pre svoje zdravie a telo.

Dáva úplne telesné cvičenie:

Jazzercise rutiny postarať sa o každú sekciu svalové vášho tela. Či už je to vaša abs, glutes, zbrane a vnútornej strany stehien, budete tón to všetko s pomocou tejto úžasnej rutiny.

Robí radosť:

Jazzercise tiež robí šťastnejší človek. Váš stres dip, a budete cítiť omnoho ľahší a uvoľnene. Navštevovať Jazzercise tried päťkrát týždenne robí trik!

3. Ballroom Dancing:

Hoci spoločenský tanec nemusí byť najviac namáhavé tanečný aerobik robiť, to je určite plná výhod. Je to mierne aktivity a je populárny po celom svete. Jediná nevýhoda tejto tanečné formy je, že môžete to urobiť sám. Potrebujete partnera pre tento účel. Akonáhle ste našli niekoho tancovať, ste určite bude mať veľké skúsenosti.

Nižšie sú uvedené niektoré z výhod, ktoré nájdu v tanca! Niektoré z nich budú prekvapením pre všetkých, ktorí podcenili spoločenský tanec, pretože, ako pomaly to vyzerá.

Tonizuje svaly:

Mnohí z vás by mohol byť myslel, že cvičenie je jednoduchá a moc nerobí. Ale to nie je pravda. S tanca, môžete tón tie svaly a stratiť telesný tuk rýchlejšie, než si predstavoval. Vaše ruky, ramená, nohy a stehná budú prísnejšie, keď sa zúčastniť tanca kurzy pravidelne.

Spaľuje kalórie:

Spoločenský tanec horí veľa kalórií. Počas 30 minút, budete môcť spáliť asi 200 až 400 kalórií. To všetko závisí od intenzity tréningu. Takže ak chcete schudnúť, to aby bolo miesto, aby sa zúčastnili týchto tried štyrikrát týždenne. Tuk bude tavenie mimo svoje telo v žiadnom momente, a budete vo svojej najlepšej forme rýchlejšie, než ste si mysleli!

Robí si istí:

Vedeli ste, že zábavné aeróbne tanca, ako sú tance sa budete cítiť sebaisto a radosť? Áno! Čím viac budete tancovať, tým šťastnejší cítite! Nie je to len to, že ste nájsť svoje vyjadrenie v tom, čo robíte a pocit pnutia v rovnakom čase. Ak ste niekoho, kto sa zaoberá celou veľkým tlakom v práci, spoločenský tanec je len vec pre neho. Je to stres mlátiť, energie zvýšiť, a super zábava.

Skvelé pre kosti:

Väčšina odborníkov hovoria, že spoločenský tanec zvyšuje hustotu kostí a zlepšuje pohyblivosť kĺbov. Budete sa cítiť silnejší a montér pomocou tanca.

4. Brušný tanec:

Brušný tanec je krásne a exotické. Z arabských krajín, ako je Egypt a Turecko vyšlo najavo pred niekoľkými desiatkami rokov. Meno je úplne západnej a je sólový tanec forma, kde trup artikulácia je nutnosťou. Existujú rôzne formy brušného tanca, a všetci majú jedinečný štýl. To spadá do kategórie aeróbnych tanca a je používaný v týchto dňoch fitness tried taky.

Brušný tanec má tiež celý rad výhod! Tu sú:

Pomáha zažijete ducha:

S brušným tanci, budete môcť objaviť vzrušenie a farbu tejto exotickej a svetlé tanečné formy. To bude určite nová skúsenosť pre vás!

Zlepšuje úroveň fyzickej kondície:

Brušný tanec sa tiež stará o vašej fyzickej zdatnosti. Budete mať možnosť sa naučiť umenie tanca a zlepšiť svoju silu. Ak ste niekoho, kto vyžaduje čas vyzdvihnúť kroky, bude to vás naučí, ako zostať pacienta. Dokonca aj koordináciu sa dá naučiť a učil sa cez to. Nie je to v pohode?

Skvelé cvičenie pre žalúdok:

Brušný tanec je tiež skvelý výkon pre váš žalúdok. Ak ste unavení vidieť mäkká tukové tkanivo v tejto oblasti, potom je to vážny požiadavka, že ste dať tejto tanečné formy vyskúšať. Tie sú určite bude mať veľa zábavy a topiť brušný tuk v žiadnom okamihu.

5. Masala Bhangra:

India je rôznorodá krajina, kde mnoho kultúr koexistovať. Táto krajina je známa pre svoju kultúru, náboženstvo, jazyk, etnický pôvod, a kuchyne, a samozrejme tanca! Jeden z najpopulárnejších tancov, ktoré spadajú do kategórie aerobiku je Masala Bhangra. Táto forma tanca je v pohode, zábava, vzrušujúce, a niečo, čo sa vám bude páčiť. To vzniklo v Pandžábu dávno a je kultúrnou tanec štátu.

Tu je niekoľko výhod, ktoré by vás presvedčiť, aby sa pokúsili Masala Bhangra:

Je to zábava:

Masala Bhangra je plný zábavy. Beaty a Peppy melódie budete užívať tancovať viac, než si dokážete predstaviť. Ak ste hľadali dobrú tanečnú párty, tam nemôže byť lepšia voľba, než to! Dalo by sa ľahko pripojiť tanečnú triedu vo vašom meste, alebo dokonca kúpiť DVD, ktoré vás naučia, Masala Bhangra.

Pomáha schudnúť:

Prichádza Masala Bhangra, jeden z najlepších aerobiku tanec, ako schudnúť. Ľudia, ktorí majú zabudované túto tanečnú formu, majú tendenciu schudnúť celkom rýchlo. To môže spáliť až 500 kalórií za hodinu. Môžete tiež vypáliť viac v prípade, že tanec je veľký dopad.

Tóny vaše telo:

Táto tanečné forma môže tiež pomôcť zmierniť niekoľko svalových úsekov vo vašom tele. Neexistuje žiadny dôvod, prečo by ste mali to ignorovať!

Najlepšie Aerobic Dance cvičenia:

Existuje mnoho z nás dámy, ktorí by chceli skúsiť aeróbne tanca, ale sú jednoducho schopní nájsť tú správnu triedu. Existuje mnoho ďalších, ktorí nemajú dostatok času, aby sa dostala do fitness štúdio a cvičenie každý deň. Netreba sa obávať vôbec! Tu sú niektoré chladné aeróbne cvičenie videa, ktoré bude tón, vaše telo a znižujú množstvo telesného tuku sa drasticky!

1. Pump It Up:

[Youtube http://www.youtube.com/watch?v=ZsVp7wRWG7I]

Pump It Up je v pohode a vzrušujúce Aerobic Dance, ktorý bol navrhnutý Deanne Berry. Cvičenie trvá hodinu a pätnásť minút. Budete začať s warm up, po ktorom budete vstupovať do 20 minút tanečné cvičenie. To dostane rýchlejšie s časom. Na konci, bude pekná ochladenie doba, kedy si môžete pretiahnuť svoje telo a cítiť svieži!

2. Bipasha Basu vymaniť Dance:

[Youtube http://www.youtube.com/watch?v=tj9d6aBOzDo]

Ten bude skvelá správa pre všetkých tých, ktorí majú radi Bipasha Basu a usilovať o vyzerať fit ako ona. Aeróbne cvičenie vymaniť navrhnutý ňou je stres Buster a môže vám pomôcť dostať svoje telo do tvaru počas 30 minút. Urobte to šesťkrát týždenne a vy ste povinní vidieť niekoľko dobrých zmien. Cvičenie zlepší vaša sila, výdrž, vytrvalosť a energetickej hladiny. Existuje snáď lepší spôsob, ako na tréning, než tanec na niektoré z chladných a funky pohyby navrhnutých tejto úžasnej a super fit Bollywood celebrity!

3. Latin Dance Fitness:

[Youtube http://www.youtube.com/watch?v=qa2IWYs3ags]

Áno, máte nedostatok času, ale napriek tomu by chceli prísť? Latinskej Dance Fitness je ideálny cvičenie pre vás. To trvá 16 minút a dostane vaša tepová frekvencia zvýšená. Môžete to urobiť dvakrát denne a spaľovať telesný tuk taky. Pohyby sú jednoduché a nevyžadujú príliš veľkú presnosť. Len pripojiť a mať dobrý čas.

Bez ohľadu na to forma tanca alebo videa sa rozhodnete sledovať, môžete očakávať dobré výsledky!

Výhody aeróbneho tanca:

S Aerobik prichádza celý rad výhod. Je to nielen zdvihne náladu, ale tiež vám pomôže poraziť stres a v pokoji! Tu sú niektoré z úžasných výhod, ktoré môžete očakávať od aeróbne tanečné cvičenie:

 1. Posilní vaše telo a tón svaly. Bude podporovať kardiovaskulárny systém a urobiť z neho silný a bez známok ochorenia.
 2. To zvýši cirkuláciu krvi v tele a zníženie vysokej hladiny cholesterolu v krvi. Ak ste niekoho, ktorí trpia vysokým krvným tlakom, toto cvičenie je práve pre vás.
 3. To zvýši váš imunitný systém, a tak vám zdravšie osobu. Budete tiež cítiť fit a aktívny po celú dobu.
 4. Je to populárne a účinný liek na všetky tie, tešíme sa na zníženie vysokej hladiny stresu, úzkosti a napätia.
 5. Ľudia všetkých vekových kategórií sa môžu tešiť, a to nie je náročná úloha splniť.
 6. Účinnosť vášho srdca a pľúc stúpa s pomocou tejto energie zabalené tréningu.
 7. Budete mať tiež voľnosť prispôsobiť svoje tanečné kroky. Ako je to v pohode? Dalo by sa tiež vybrať hudbu sa vám páči.
 8. Tie by mali byť dostatočne presvedčiť vás vyskúšať aerobik tanečné tréningy čoskoro!

Niekoľko tipov na zapamätanie:

K dispozícii je tiež niekoľko tipov, musíte pamätať, pokiaľ ide o tanečné aerobik cvičenie. Tu je niekoľko!

 1. Než začnete tancovať, to je dôležité, aby sa zahriať cvičenie pre asi desať minút. Tie by mali dostať ten tepovú frekvenciu zvýšenú tak, že ste pripravení vyraziť na podlahu a cvičenie tvrdých a intenzívne. Ak ste zmätení o aký druh zahriatie by ste mali urobiť, skúste bodové jogging, skákanie zdviháky a niektoré tupé kopy. To by malo určite fungovať!
 2. Nezabudnite vypiť pohár plnú vody po cvičení je hotovo. To bude dopĺňať vaše telo a budete cítiť hydratovaná.
 3. Nosiť dobre vybavené oblečenie pri tanci. Ak nosíte oblečenie, ktoré sú príliš voľné, nebudete môcť tancovať ako profík. To obmedzí svoje ruky a nôh pohyby. Najlepšie oblečenie pre aerobic tanec je dres a niektoré športovú obuv.
 4. Akonáhle je tanečné cvičenie prišiel k svojmu koncu, a to vždy na pamäti, že je potrebné ochladzovať. Budete musieť urobiť pár naťahovacích cvikov pre tento jeden. Tráviť 5 minút na úsekoch sa uvoľniť a spáliť kalórie v rovnakom čase.
 5. Nechoďte za niečo, čo je príliš intenzívna, ak ste začiatočník. Môžete vybudovať tempo s málo času. Takže nezabudnite, aby zostali pacienta.

Ak by ste chceli mať trochu zábavy v živote, pridať niektoré zo základných aerobic tanečných pohybov a pripravte sa mať čas svojho života!

Páčilo sa vám čítanie tohto? Už ste začali tancovať už? Choďte do toho! Tancovať preč kondičných strasti a priniesť nejaké jazz do života. A čo viac, môže to byť skvelý čas sa spojiť so svojimi priateľmi, deti, a dokonca aj vaša drahá polovička! Čo viac si môžete priať?

Neváhajte vyjadriť svoje nápady a myšlienky v poznámkach nižšie. Vy myšlienky a nápady sú vždy vítané.

Odporúčané články:

 • Voda aerobik - čo to je a aké sú jeho výhody?
 • Najlepšie Aerobic Videá na chudnutie - Náš Top 10 Tipy
 • 7 Amazing Výhody aerobiku drobcov
 • 6 Amazing Výhody Step aerobik
 • 5 Druhy aeróbny vytrvalostný tréning program

load...