Fitness ženy

4 stupne Lat Pulldown cvičenie pre chudnutie

4 stupne Lat Pulldown cvičenie pre chudnutie

A kto nechce štíhly, štíhle a sexy chrbát? Lat Pulldown cvičenia je silový tréning cvičenie, ktoré pôsobia na hornej časti chrbta, aby vám len to. Lat Pulldown je jedným z tých cvičení, ktoré nie sú príliš glamorized alebo zložitejšie, ale dá vám naozaj pôsobivé výsledky.

Svaly pracoval:

Lat Pulldown je zlúčenina cvičenia, ktorá funguje na rôznych svalov a kĺbov. Jedná sa o multi-spoločné cvičenia, ktoré zahŕňa ramenné kĺby, lopatka rovnako ako lakte. Hlavné sval pracoval v tomto cvičení je vaša latissimus dorsi sval. To je primárny a hlavným cieľom cvičenia Lat Pulldown ako je uvedené v názve samotného. Spolu s lat, cvičenie využíva svoje bicepsy, kosoštvorce, trapezius svaly, zdvíhač lopatky a pectoralis hlavné as synergenty svaly. Vaše triceps pôsobí ako dynamické stabilizátory.

Ako urobiť Lat Pulldown cvičenia?

Jedná sa o pomerne jednoduché cvičenie, ktoré možno vykonať začiatočníkov i. Štandardná verzia cvičenie Lat Pulldown sa vykonáva pomocou rozbaľovacej stroj alebo káblového zariadenia.

load...

Predvolené postavenie:

 1. Sedieť na lavičke s chrbát rovno a vaše abs sprísnené.
 2. Držať latku v širokom zovretí s rukami umiestnený širší ako šírka ramien.
 3. Držte ruky rozšírený a lakte rovno.
 4. Uistite sa, že vaše nohy nikdy opustiť krajinu.

Pohyb:

 1. Pokrčte kolená a vytiahnite bar v blízkosti hornej časti hrudníka, až lakte bok svojej strany.
 2. Narovnať ruky opäť do východiskovej polohy.
 3. Činiť 12 - 15 opakovaní v sade a 2 sady celkom.

Variácie:

1. Reverzný Grip Lat Pulldown:

V tomto variante, jediná vec, ktorá sa mení, je vaša grip na bar alebo kábli. Tento variant pracuje na rozsah pohybu ramena a lopatky spolu so zvyšujúcou sa svalovú silu a vytrvalosť vašich lat. Za svoju prácu reverznej grip rozbaľovacej, držať latku tak, aby prsty a palec sa pozerajú smerom k sebe.

2. Úzke Grip Lat Pulldown:

Úzka grip Lat Pulldown zvyčajne navrhol, aby tým, ktorí dostať pohodlne s širokou rukoväťou. Pri tomto variante, držte rukoväte káblové blízko pri sebe a potom to, že sťahovanie kladky. Funguje to na protiľahlých svalov zo širokého uchopenie variácie.

3. Odpor kapela Lat Pulldown:

Nedostupnosť rozbaľovacej stroje, neznamená, že nemôžete robiť toto cvičenie. Na mieste stroje, môžete použiť odpor pásme, ktoré je rovnako dobré. Pripevnite stred kapely na pevnú, stacionárne vec, nad hlavou. Zohnať oboch koncoch v každej ruke pevne. Udržujte paže natiahnuté a narovnal. To je vaša štartovnej pozície. Teraz strhnúť konca blízko k hrudníku a opätovné uvoľnenie.

load...

4. Lat Pulldown sa statickým Squat:

Tento variant je kombináciou hornú časť tela a dolné cvičenia a pracuje na svojom celkovom integrovanej teleso. Naše hornej časti tela prechádza izotonické cvičenie a dolnej časti tela prechádza izometrickej držanie. Pri tomto variante je potrebné odpor kapelu. Dostať sa do drepu polohy a uistite sa, že vaše kolená sú nad päty. Majte abs utiahnuté a zadné plochou. Držte drep a to 12 sťahovanie kladky, bez toho aby sa z polohy.

Tipy:

Lat Pulldown je jednoduché cvičenie, ktoré možno vykonať akejkoľvek úrovni cvičencov. Ale stále tam sú niektoré veci, ktoré potrebujete mať na pamäti, pre maximálne výsledky, a aby nedošlo k zraneniu.

 • Nemajú tušenie chrbát alebo ramená, zatiaľ čo robí cvičenie. Udržať chrbát rovno a abs tesný.
 • Ak ste začiatočník, začnite s širokým úchopom sťahovania kladky.
 • Uistite sa, že nastaviť stehenné podložky správne, aby sa zabránilo zdvíhaní kolena pri vyťahovaní latku dole.
 • Nepoužívajú žiadne trhavé pohyby alebo na sile. Bude to ohroziť vaše výsledky.
 • Ak chcete zosilniť tréningu, môžete zúžiť priľnavosť alebo zvýšiť váhu. Môžete tiež použiť ťažké skupiny.
 • Nerobia za krk variácii, čo môže viesť ku krku a poranenia chrbta.

Takže, patrí cvičenie Lat rozbaľovací v tréningu pre sexy, silná chrbát a ramená. Že off rameno šaty čaká!

Cvičíte Lat Pulldown cvičenia ako súčasť svojho pravidelného režimu? Aké výhody všimli ste si? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...